Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

De a Dr már a neve előtt van, ugye? Tök jó lehet......! :)

Igen, bár az új személyije még nem jött meg ;)

2. Ügyes gratula neki!

1. Ez nálam a szamóca vs. eper vita. :confused:

Tényleg, ha feleségül veszed akkor te is felveheted a neved elé a Dr. titulust, vagy az csak a nőknek jár bizonyos névválasztásnál?

Nem tudom felvehetem e a titulust, de szerintem kicsit hülyén nézne ki:DD

Ezt a szamóca eper dolgot nem értem, ez azért más, a pszichiáter egy egészen más szakma mint a pszichológus. Az egyik orvos, a másik még csak a közelében sem jár. (kivéve, ha elvégzi az orvosit) Ahhoz, hogy pszichológus legyél még csak egyetemet sem kell végezned.

Link to comment
Megosztás:

Dr.Axxon :) De muris :)

Gondold el : Dr. Kulmányné Ruzsa M. Tamás :)) Vagy legalábbis ilyesmi :D Nem tudom, szerintem már az is hülyén néz ki, hogy a Deutsch Tamás felvette a felesége nevét, pedig abban nincs is doktor ;) Fene tudja, nekem nem jutna eszembe, hogy így tegyek, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem gondolkoztam el azon, hogy hogyan nézne ki a nevem előtt :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, bár az új személyije még nem jött meg ;)

Nem tudom felvehetem e a titulust, de szerintem kicsit hülyén nézne ki:DD

Ezt a szamóca eper dolgot nem értem, ez azért más, a pszichiáter egy egészen más szakma mint a pszichológus. Az egyik orvos, a másik még csak a közelében sem jár. (kivéve, ha elvégzi az orvosit) Ahhoz, hogy pszichológus legyél még csak egyetemet sem kell végezned.

Érdekes lenne a név az biztos. :D

A szamóca lehet földieper, de az eper (mivel fán terem) nem lehet szamóca. :omg: Tudom ez az én hülyeségem, de melyik másik nyelvben keverik még a két gyümölcsöt össze?

Link to comment
Megosztás:

Érdekes lenne a név az biztos. :D

A szamóca lehet földieper, de az eper (mivel fán terem) nem lehet szamóca. :omg: Tudom ez az én hülyeségem, de melyik másik nyelvben keverik még a két gyümölcsöt össze?

Ezt értem, csak nem illik ide, mint hasonlat, erre utaltam ;)

Minden szamóca eper, de nem minden eper szamóca :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt értem, csak nem illik ide, mint hasonlat, erre utaltam ;)

Minden szamóca eper, de nem minden eper szamóca :D

"A pszichológus bölcsészeti diplomát szerez, a pszichiáter orvosi diplomát. Az orvosi diploma utána lehet letenni a pszichiáter szakvizsgát, ezután lehet valaki pszichiáter."

Tehát aki lediplomázik az szedhet szamócát, aki pedig leteszi a szakvizsgát az már fára is mászhat eperért.

Értem én. :D

Link to comment
Megosztás:

Kimondhatatlan köszönet Dininek és Tominak amiért segítettek.Végül még is másik, fiatalabb autóra költök némi pénzmagot.Apróságok lesznek vele, de sztem az árát, nagyon megérte! :D

55_-1159542089.jpg

X16XEL, 97'-es évjárat, a motorban 146e.km van.Nagyon várom, hogy haza érjen! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Kimondhatatlan köszönet Dininek és Tominak amiért segítettek.Végül még is másik, fiatalabb autóra költök némi pénzmagot.Apróságok lesznek vele, de sztem az árát, nagyon megérte! :D

X16XEL, 97'-es évjárat, a motorban 146e.km van.Nagyon várom, hogy haza érjen! :D :D :D

Gratula hozzá és sok balesetmentes km-ert!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.