Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

igen beindul a motor szépen tekeri az öninditó viszont kis idő mulva 5-10 másodperc és leáll és sebességbe rakva nincs erő mindha

valami vissza fogná az autót elötte semmi probléma nem volt vele 5-6liter volt a fogyasztás 3 éve van nálam az autó kb egy éve lett cserélve olaj és ékszíj szürő stb

remélem egy vezérmű beálitás megoldja a problémámat

Link to comment
Megosztás:

Tomi.

Az omiban ültetés van ugye? Az gyári rugók megvannak hozzá? Vagy vadásznom kell?

Kicsit idegesít, hogy sokszor leér a hátulja... :D

Nem gyári és nincs meg hozzá, ha jól tudom! :)

Amúgy érdemes lenne azt a hátsó futóművet szilentileg is átfutni.

Link to comment
Megosztás:

igen beindul a motor szépen tekeri az öninditó viszont kis idő mulva 5-10 másodperc és leáll és sebességbe rakva nincs erő mindha

valami vissza fogná az autót elötte semmi probléma nem volt vele 5-6liter volt a fogyasztás 3 éve van nálam az autó kb egy éve lett cserélve olaj és ékszíj szürő stb

remélem egy vezérmű beálitás megoldja a problémámat

Első körből én méretnék egy végkompressziót, aztán ha az rendben van és nem akar menni a verda és a vezérlésben is minden rendben van, meggyanusitanám a többi alkatrészt a kihajtásban (váltó/kuplung) meg ilyenek.

A lényeg, hogy ehhez szerelő fog kelleni.

Link to comment
Megosztás:

megválnék a kadettomtól... van egy kasznim én egy majdnem komplett kocsim amit megvételre tudok felajánlani.

3ajtós kadett gsi a kocsi. anno belebuktam a felújításba. a kocsin minden rendben volt 1.8-as mocival szerelve .

akit érdekel annak mondom sok jó dolgom van benne szóval aki megveszi az jól jár vele. jelenleg a kocsi kadafalván van többek közt ezért írok ide.

ha akad valami kérdés akkor priviben jöhet.

Link to comment
Megosztás:

Srácok, némi segítségre lenne szükségem.

Tegnap az egyik siklóernyős sporttársam balesetezett a szentkirályi úton, munkába menet.Szentkirály előtt, a lakitelki leágazásnál felkanyarodott egy Peugeot Kecskemét felé.Ugyanezen irányban jött a pözsó mögött egy Ford Mondeo akinek vezetője úgy gondolta, hogy ráelőz a felkanyarodó autóra, mert miért ne ugye, de szemből jöttek Gáborék akik úgy tudták elkerülni a frontális ütközést, hogy jobbra letértek az útról erős fészvékezés közepette.Az Astra eleje lekapott az árokpartra, megakadt egy kivágott fatuskóban, és a hosszanti tengelye körül átpördült, majd leért a hátulja, és vissza esett a tetejére.A légzsákok, övfeszítők és a gondvilselés egyszerre történő hatásának köszönhetően Gábor és utasa karcolásokkal szállt ki a szarrá tört autóból.A pördülés pillanatában húzott el a Mondeós.Ha Gábor az úton marad, frontálba kapja be az előző autót.

Személyi sérülés komolyabban nem történt, ezért mentőre nem volt szükség, de rendőrségi helyszínelésre igen, lévén a Mondeós nem ismerte el a felelősségét.

Most ugye jön az ilyenkor szokásos hercehurca, és ha nincs ügyvédi segítség, Gábor futhat a pénze után.Az autó egyébként napi szinten, munkába járáshoz kell neki.

Szóval ha valakinek van személyes jóismerőse ügyvéd, aki tudná képviselni Gábort egy ilyen ügyben, kérem jelezze akár privátban, akár telón vagy bárhogy.

Előre is köszi mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Holnap beszéljünk!

Nagyon köszönöm mindenkinek az információkat, továbbítottam Gábornak, a többi már nem rajtam múlik.Remélem ki tud jönni annyira jól a dologból, hogy meg tudja majd venni a hőőn áhított Astra H Caravant, 1.7CDTi-vel! :D Ebbe már bele fér normálisan egy hátimotor, vagy egy babakocsi, mert utóbbi a közeljövőben tervbe van véve! :D (abalga :D )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !! Egy kérdéssel forulok a Kecskemétiekhez. Péntekenként suliba kellene járnom a Szolnoki útra 14-20 óráig tartanak az óráim, de Sanyinak a melóba járás miatt elég sokszor kell a kocsi, így lehet busszal kell járnom Mórahalomról, illetve Szegedről. Közületek valaki nem szokott péntekenként Szeged felé járni, hogy potyautaskodjak? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.