Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Termikbetyár...bocsi de először csak néztem...mi ez a "banán" a képen... :D

Már a szemem sem a régi... :icon10:

Jaja! :D Gondoltam lecserélem már a régi avatart,mert uncsi volt+a Doboz Racer sem találó.A képen egyébként egy Nova Mambo van, és éppen Robi repül vele hátimotorral! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !! Egy kérdéssel forulok a Kecskemétiekhez. Péntekenként suliba kellene járnom a Szolnoki útra 14-20 óráig tartanak az óráim, de Sanyinak a melóba járás miatt elég sokszor kell a kocsi, így lehet busszal kell járnom Mórahalomról, illetve Szegedről. Közületek valaki nem szokott péntekenként Szeged felé járni, hogy potyautaskodjak? :blush:

Sajnos abban az időpontban én sem tudok senkit, de ha hallok valamit akkor persze szólok.

Egyébként ha itt leszel a városban akkor össze kellene futnunk, mert van valami nálam amit szeretnék odaadni neked. (direkt nem írtam, hogy a kezedbe, mert akkor rögtön beindul a fantázia:))

Link to comment
Megosztás:

Sajnos abban az időpontban én sem tudok senkit, de ha hallok valamit akkor persze szólok.

Egyébként ha itt leszel a városban akkor össze kellene futnunk, mert van valami nálam amit szeretnék odaadni neked. (direkt nem írtam, hogy a kezedbe, mert akkor rögtön beindul a fantázia:))

Szóval nem a kezébe.... hmmm....... :)

hehe-én tudom mire gondol. :rolleyes: nyugodtan a kezembe adhatod. De mondtam ,hogy Vadkerten is jó lesz. Nesze nektek fantázia! :devlish:

Bár megnyugtatásul közlöm, hogy az összes jó zeném ottmaradt tavaly Vadkerten. Jó lenne már hallgatni őket,bár ehhez nem a cd-k kellenek hanem a mantám. az meg még odébb lesz.

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet, hogy most közbejött valami, amire jobban kell a pénz.... Megy jövő hétfőn karosszériáshoz az Astra. elméletileg mondtam Bazsinak, hogy mondja meg neked, de elakadt a dolog valahol....

Én mondtam Tominak csak ezek szerint elsiklott felette de a lényeg hogy megkapta az üzenetet

Link to comment
Megosztás:

Na tegye fel szépen a kezét aki bevállalja a szűkkeresztmetszet hálátlan szerepét! :D :D

Jó is az ha már olyan jó az idő... itt épp megint esik a hó... :angry:

Kb, szombat környékén már itt is lesz az a hidegfront ami ezt okozta nálatok.Remélem előtte el tudunk menni repülni a helyi erőkkel! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Óriási kérésem lenne felétek.

Nyertes ajánlatom van egy NAV-os szolgálati G Astrára,ami Kecskeméten van,és záros időn belül el kell döntenem,igényt tartok-e rá,viszont amit interneten keresztül tudok róla,az nem túl sok,és nem ártana látni,mielőtt fizetek :)

Valaki esetleg nem jár arrafelé? És tudna rá vetni néhány pillantást?

Természetesen nem várom el ingyen.

Ha esetleg valaki tudna segíteni,keressen meg,és elmondom a részleteket.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok klubtársak.

Segítségeteket szeretném kérni!!!

Van egy kocsim ami kecsemét - ballószögön található. Abban kérném a segítségeteket hogy ezt a kocsit Ceglédre kellene eljutattni mert akinél van az autó már az idegeimre megy. Valaki kérem segítsen mert én jelenleg nem tudom megoldani az ügyet mert a héten jöttem ki a kórházból és már az idegeimre megy az akinél az autóm van :S

Kérem valaki segítsen nekem!

Előre is köszönöm ha valaki segít nekem.

Üdv Elfix

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok klubtársak.

Segítségeteket szeretném kérni!!!

Van egy kocsim ami kecsemét - ballószögön található. Abban kérném a segítségeteket hogy ezt a kocsit Ceglédre kellene eljutattni mert akinél van az autó már az idegeimre megy. Valaki kérem segítsen mert én jelenleg nem tudom megoldani az ügyet mert a héten jöttem ki a kórházból és már az idegeimre megy az akinél az autóm van :S

Kérem valaki segítsen nekem!

Előre is köszönöm ha valaki segít nekem.

Üdv Elfix

Mit szeretnél pontosan, menjünk el érte, és vigyük Ceglédre?

Oda fogja adni "kérdezősködés" nélkül?

Mikor?

Pontosan hova?

Megbízás az átvitelről?

Stb, stb...

Privát is jöhet.

Link to comment
Megosztás:

Mit szeretnél pontosan, menjünk el érte, és vigyük Ceglédre?

Oda fogja adni "kérdezősködés" nélkül?

Mikor?

Pontosan hova?

Megbízás az átvitelről?

Stb, stb...

Privát is jöhet.

még kiegészíteném annyival, hogy:

"-kecsemét - ballószögön található" - Pontosan honnan? :icon11:

- Járóképes az autó?

Link to comment
Megosztás:

még kiegészíteném annyival, hogy:

"-kecsemét - ballószögön található" - Pontosan honnan? :icon11:

- Járóképes az autó?

Pontosan: Köcsög csárdánál kell letérni a főútról.

Van egy Bodega, ami alatt van futómű és van egy majdnem teljes autó, ami alatt nincs.

Szóval egyik sem járóképes.

Link to comment
Megosztás:

Puntónak megvolt az első pályázása.Nos, nem erre találták ki.Elég erőtlen volt szegénykém, mondjuk haza felé azért kénytelen volt menni, mert na! :D Ez meg is látszott a fogyasztásán.Sztem hozta a gyári, városi adatot! :D

Hát igen nem egy elfogó vadász ezért is csak zömmel városi használatra van tervezve. De erre már rájöttél magadtól.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.