Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Üdv!

Sikerült, megoldva! Még is a szürke, csak relézni kellett. A kék az az ajtókat figyeli és riaszt ha kinyitják, visszazár, nekem legalább is azt csinálta.

Más! Szeretnénk valami jó kis grillt berakni a gyári hűtőrács helyére.Link: http://www.kephost.com/view3.php?filename=...t0td86bv6w7.jpg

Ennél egyben van a lökhárítóval. Kell cserélni azt is, vagy erre is van okosság?

Köszi!

Lökhárító csere aztán jöhet a rács. :D

Link to comment
Megosztás:

Kedves barátom vett egy ventot-t 1.6 benzin. Egy év után egy golf III 1.9 td-t aztán a ventoból diesel lett, ez neki kb 50.000 ftjába volt kiárulással együtt+papírozás hogy hivatalos legyen (müszaki+eredetvizsga)még egy 50.000ft.

Visszafejlődés vagy sem. Egyre kevesebbet ér a pénzünk és sajnos, nem úgy néz ki hogy ez javulni fog. Mi lesz majd ha 500Ft lesz egy liter benzin? Van egy csodaszép autóm és áll a garázsba? köszi inkább legyen egy rozsdaboglyám ami toldva foldva van és nem ér 5ft-ot, akármikor letolhatom kékesről és jót nevetek rajta :D

Ez nekem eléggé sántit mert a te autód kék matricás bemehet a városba smog riadó esetén is. 100%, hogy nem fogják engedélyezni, hogy te lecseréld dieselre aminek szarabb a környzetvédelme meg eleve benzinesről- dieselre? Szerintem az felejtő. És biztos, hogy nem 50 ezerből oldható meg. Nem, hiszem, hogy csak berakod a 1.5 TD azt ennyi volt bepapírozzák ez kb felejtő számlát kell mutatni a motorról meg minden szóval. Meg már eleve asszem úgy van, hogy lehet típus azonos motort cserélni azt szevasz.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, ez elég rossz hír! :D

Nincs esetleg egy olyan lökös itt valakinek?

Ha van se olcsó móka én tudom én átestem ezen, megveszed átfújathatod vagy veszel sima festés nélkülit ami csúnya és semmi értelme. Én az első hátsó lököst is cseréltem faceliftesre, hogy egybe legyen az összkép. Szóval szerintem csak akkor törődj vele ha van felesleges léd erre.

http://racing-bazar.hu/alkatresz/kasztni/b_corsa_lokharito

esetleg ezt vedd meg de gyorsan. Erre még elkölthetsz 30 ezer fújást. :P

Link to comment
Megosztás:

Ez nekem eléggé sántit mert a te autód kék matricás bemehet a városba smog riadó esetén is. 100%, hogy nem fogják engedélyezni, hogy te lecseréld dieselre aminek szarabb a környzetvédelme meg eleve benzinesről- dieselre? Szerintem az felejtő. És biztos, hogy nem 50 ezerből oldható meg. Nem, hiszem, hogy csak berakod a 1.5 TD azt ennyi volt bepapírozzák ez kb felejtő számlát kell mutatni a motorról meg minden szóval. Meg már eleve asszem úgy van, hogy lehet típus azonos motort cserélni azt szevasz.

Veszek egy sima 1.5 td-t és kész. Ezt a benzintemetőt meg eladom.

Link to comment
Megosztás:

....és ugye az 1.5TD elég könnyen tuningolható is... :P

Nem értek a tuningoláshoz. Én annak örülök a legjobban, ha elvisz á-ból b-be kényelmesen, nem csörög, nem zörög nem áll meg :D

Jó cuccaim meg... hagy ne vigyem ki a bőr belsőt, egyébként se egy ajándék inkább átok...szép szép, de nyáron beleizzadsz télen belefagysz.

Tessék: Ha elmenne az enyém valami ilyesmire harapnék. és fiatalabb is mint az enyém.

Link to comment
Megosztás:

Nem értek a tuningoláshoz. Én annak örülök a legjobban, ha elvisz á-ból b-be kényelmesen, nem csörög, nem zörög nem áll meg :D

Jó cuccaim meg... hagy ne vigyem ki a bőr belsőt, egyébként se egy ajándék inkább átok...szép szép, de nyáron beleizzadsz télen belefagysz.

Tessék: Ha elmenne az enyém valami ilyesmire harapnék. és fiatalabb is mint az enyém.

Én tuti nem cserélném el az ilyen szép corsámat egy ilyen ócska astrára. De te tudod szerintem szép a verdád és ne spúroskodj azon a lén, ha beszarik valami a dieselen már úszott is a lé. Ráadásul majd ha jól megemelik az árát amit terveznek még se lesz olyan jó biznisz. Ráadásul most megint elkötessz 150-200at átírásra meg szervizre amit eltudnál kocsikázni freebe. Szerintem nagyon nem éri meg. :P

Link to comment
Megosztás:

Én tuti nem cserélném el az ilyen szép corsámat egy ilyen ócska astrára. De te tudod szerintem szép a verdád és ne spúroskodj azon a lén, ha beszarik valami a dieselen már úszott is a lé. Ráadásul majd ha jól megemelik az árát amit terveznek még se lesz olyan jó biznisz. Ráadásul most megint elkötessz 150-200at átírásra meg szervizre amit eltudnál kocsikázni freebe. Szerintem nagyon nem éri meg. :D

Most még bírom, milesz ha 500ft lesz a benzin? Igaz ígyis elég kellemetlen 5000ft-ból megyek 180km-t akárhogy cirógatom.... értem én hogy nagy a kerék, de ha felteszem a 13ast se lesz sokkal jobb.

Link to comment
Megosztás:

Most még bírom, milesz ha 500ft lesz a benzin? Igaz ígyis elég kellemetlen 5000ft-ból megyek 180km-t akárhogy cirógatom.... értem én hogy nagy a kerék, de ha felteszem a 13ast se lesz sokkal jobb.

Hát jobb nem lesz sokkal, sok mindent nem tudunk tenni ha 500 lesz akkor ennyi amíg ez az ország nem fog össze változás itt nem lesz. Szerintem nyugtasson az, hogy van egy jó kocsid amivel nincs baj, amit meg akarsz spórolni lehet veszel egy hulladékot és 3x annyit elfogsz rá költeni amin spórolni akartál. Szóval szerintem hagyd az egészet a francba és vigyázz a corsára.

Link to comment
Megosztás:

Hát jobb nem lesz sokkal, sok mindent nem tudunk tenni ha 500 lesz akkor ennyi amíg ez az ország nem fog össze változás itt nem lesz. Szerintem nyugtasson az, hogy van egy jó kocsid amivel nincs baj, amit meg akarsz spórolni lehet veszel egy hulladékot és 3x annyit elfogsz rá költeni amin spórolni akartál. Szóval szerintem hagyd az egészet a francba és vigyázz a corsára.

Támogatom az elgondolást :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez az és csomó lét kifizettél. ne mán ez durva ezért kell amúgy a motort A-Zig felújítani ami 150-200 ezer. Vagy venni blokkokat valamelyik jó lesz. Nyilván nem összeguberált olcsó szarokat. Sőt talán akkor jár legjobban az ember ha vesz egy külföldi papírost és próbálgatja a motort ha jó akkor átteszi. A többi cucc meg megmarad tarcsiba vagy kiárulja. Talán ez a legjobb megoldás. Ezt betudnod indítani vételnél megtudsz néz ezt azt akár kompressziót mérni.

Ezen minden fel van újítva már, ami kopik ,mozog,tömít. :D

Ilyenkor elő szokott még jönni egy-két dolog, ez ilyen játék.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.