Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

vááááá :lol:

itt a neten pl gumibolt.hu klikk és ott az alufelnik között meg tudod nézni márka szerint...

márha tod' mijjen volt :wink:

majd a megfelelő képen jobb klikk -> tulajdonságok és ott lesz,h http://www.xy.valami.hu/valami.jpg - na ezt kimásolod és be a fórumba!

Előtte img gomb bemásol és újra img gomb és akkor tunni fogjuk mijjen felniről is van szó...

Link to comment
Megosztás:

vááááá :lol:

itt a neten pl gumibolt.hu klikk és ott az alufelnik között meg tudod nézni márka szerint...

márha tod' mijjen volt :wink:

majd a megfelelő képen jobb klikk -> tulajdonságok és ott lesz,h http://www.xy.valami.hu/valami.jpg - na ezt kimásolod és be a fórumba!

Előtte img gomb bemásol és újra img gomb és akkor tunni fogjuk mijjen felniről is van szó...

Köszi:)

melyik az img gomb? :oops: tudom hogy ez már nagyon égő... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ööö, lehet, hogy beégtem?? Én a moci szóra kaptam fel a fejem, és kétkerekű motorkerékpárként (de hülyén hangzik :lol: ) értelmeztem....És aztat én naon szeretnék egyet egyszer, csak nincs zseton rá... :roll:

Sajnos az még nekem sincs :lol: :lol:

na majd egyszer! de akkor azt nagyon megünnepeljük :lol:

én is a mocira gondoltam, csak az arab pasit mellőzve, te őrült nőszemély :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az új hozzászólás ablakban vannak felül gombok, közöttük van IMG azaz image.

De ha evvel nem akasz bíbelődni, akkor a kép elérése elé beírod és müxik.

Azaz altgr+f img altgr+g képelérése altgr+f /img altgr+g

nagyon köszi!!!Apuval pontosítokmajd hogy milyen is az a felni, és akkor kikeresem és beszúrom a tökéletes leírásod alapján :lol:

de most erre nincs lehetőség ugyanis pörgés van a munkahelyen..vagyis pörögnöm kéne nekem is. de legalábbis nem a felnitémát ecstelnem telefonon, szóval holnapra több infot tudok. nem egy extra amugy, meg eleg jó árban van. AZ a lényeg,m engem most a dizájn része nem érdekel, nekem igy is ugy is teccik a kocsika

Link to comment
Megosztás:

hát ez nyilván elvi kérdés.

a lottó meg bekap6ja, mindig nyerni karunk de sose jön össze :evil:

a legnagyobb biznisz állítom, gondoljatok bele vmi 7%át fordítják mindig a nyereményekre...

2 havi lottóból le lehetne tunni az államadósságot, de neeeem inkább költjük magunkra...

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D :lol:

oke, benne vagyok. Szóval így vagy úgy, összehozzuk a balatoni motorozást! Az ám a feeling!Remélem még 70 előtt összejön rá a pénz, bár a motorozás nincs korhoz kötve.

A mociválasztás nagyon jóóóóóóóóó:lol:)Bár szerinem én el sem bírnám. Gururtam egyedül egyszer pár méter egy honda vf 1000-rel, hát a végén el kellett kapni, mert csak a lábujjhegyem ért le, és nme tudtam megtartani a csekély 300 kilot.:lol:

szóval én vmi kisebb szörnyben gondolkozom..

Link to comment
Megosztás:

hát ez nyilván elvi kérdés.

a lottó meg bekap6ja, mindig nyerni karunk de sose jön össze :evil:

a legnagyobb biznisz állítom, gondoljatok bele vmi 7%át fordítják mindig a nyereményekre...

2 havi lottóból le lehetne tunni az államadósságot, de neeeem inkább költjük magunkra...

Ez igaz!! Az én Ükapám elkártyázta a boltját, ő volt anno az egyetlen boltos azon a településen. A Boltos, nagybetűvel:)

szóval ha valalkibe szorult a családban hajlandóság a hazárdjátékokra...az azt hiszem én lennék...

ezért inkább távol tartom magam minden ilyesmitől. még a lottótól is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.