Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Kérjél saját irodát!! :(

van 1 olyan rossz megérzésem, ha nekem valaha saját irodám lesz:

-annak belül ki lesz párnázva a fala vagy ami még rosszabb

-1edül leszek és sötét lesz, mert lemészároltam a benzinkutasokat, amikor a full tankról megláttam a számlát, bár ez a veszély mostanában nem fenyeget :(

Link to comment
Megosztás:

Oké, akkor már kb tudom, ki vagy, Ricky! :lol:

(ez nem a T+nő+... ra vonatkozik, hanem hogy igy már emléxem rád)

Én is sokszor látom, hogy bebámulnak a férfiak az ablakon, látják, hogy nő vagyok és szőke, tuti, hogy véleményt alkotnak rólam, de ez nem nagyon zavar.

Én inkább a vezetési stílus alapján szoktam ítélkezni, ennek mindig hangot is adok, igaz, csak úgy magamnak, a kocsiban (hisz nem vagyok kung-fu bajnok :oops: ).

Én barna vagyok :( És remélem egyik talin emgismerjük egymást személyesen is.

Nálam a kocsiba sokszor csajok néznek be..a kissé sportos optikai tunning miatt..remélve hogy benne egy vagány pali....

:(

Link to comment
Megosztás:

Na ja, az anyázással vigyázni kell, bár néha én sem bírok magammal és ordítok. Utána nézem csak meg, hogy kivel... :roll:

Nekem már szóltak a kedves családtagjaim hogy úgy általában fogjam vissza magam a volán mögül való mutogatással, beszólással, anyázásal, grimaszolással, és ezeknek minden formájával, mert egyszer kirángat valaki és jól megagyal, vagy simán csak lehajol egy kőért és bedobja a szélvédőt, vagy éppen lepuffant..amier ugyebár már volt itthon példa. És a vezetési stílus nem nemtől, hajszíntől, kortól függ,hanem intelligenciától, észtől és baromi bosszantó amikor tök hülye emberek, gondolkodás hiánya nélkül veszélybe sodornak másokat. Lehet gyorsan és vagányul vezetni, totyogni, lehet előzni, irányt változtatni, semmi gond, csak ÉSSZELés logikával.!és sokszor eldurran az agyam... de most már csak mosolygok..

Link to comment
Megosztás:

Ha látom, hogy valaki bénább, mint én (nem sok van, de azért akad), akkor én sem vagyok ideges, de ha valaki pofátlan paréj, azt nem mindig lehet szó nélkül hagyni, főleg, ha olyan manővert csinál, amivel Téged is veszélyeztet. Egyébként igazad van... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ha látom, hogy valaki bénább, mint én (nem sok van, de azért akad), akkor én sem vagyok ideges, de ha valaki pofátlan paréj, azt nem mindig lehet szó nélkül hagyni, főleg, ha olyan manővert csinál, amivel Téged is veszélyeztet. Egyébként igazad van... :roll:

PONTOSAN!!! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.