Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Mittudomén, csajé holnap dolgozik és még senki sem jelezte Zsótin kívül hogy jönne..

Ha meg így áll a helyzet akkor lehet holnap elmegyek csajszimmal Nyíregyre onnan meg a csoda tudja hová...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mittudomén, csajé holnap dolgozik és még senki sem jelezte Zsótin kívül hogy jönne..

Ha meg így áll a helyzet akkor lehet holnap elmegyek csajszimmal Nyíregyre onnan meg a csoda tudja hová...

gyertek monokra fürdünk megint egyet

hátha Lalee is ideér :( :)

Link to comment
Megosztás:

Itthon maradtam, valahogy dögleni volt kedvem még hajnalban. :(

Na de gyönyörű napsütéses idő van, enyhe szellő, most perpillanat 24 fok úgyhogy nem tudom mit kezdek ma magammal.. :)

Link to comment
Megosztás:

Na, én lenyomtam a mai kilométert :lol:

www.tvn.hu_67273b5d3fdfaa14d66105d193cbaf84.jpg

www.tvn.hu_5f9a427d4565f385f3b3baa768a9fa0d.jpg

Az utsó 10enpár km már komoly volt :) nem elég, hogy a hátsóm egyre inkább unta a kemény nyerget még szembe szélből is bőven akadt.. :( de akkor se toltam haza a bringát... :P :hiya:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Ehh, az a rétes-téma tetszik, meg a másik is de annyi melónk van az idénre, hogy az egész tél is kevés lesz kipihenni nemhogy elszabadulni 1 pihenőnapra.. :lol:

Amúgy meg jah, benéztem de sehol egy új hsz úgyhogy hanyagoltam. Novy meg asszem délmagyarban munkagépezik... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
ilyennel szórakoztam mostansá :rolleyes: <_< http://kepfeltoltes.hu/view/091011/K_p0014...ltoltes.hu_.jpg

és ez hogy jött össze?

csak nekiállsz csiszolni, aztán polírozni, és egy hét múlva így kipolírozod?

egyebek között nincs punnyadás, csakhát akik nem jönnek talira ,)

tokajba volt tali, jó volt csak még most se volt hú de sok autó, de jó volt a hangulat, volt egy kis autózgatás próbálgatás, összehasonlítás :D

Link to comment
Megosztás:

és ez hogy jött össze?

csak nekiállsz csiszolni, aztán polírozni, és egy hét múlva így kipolírozod?

egyebek között nincs punnyadás, csakhát akik nem jönnek talira ,)

tokajba volt tali, jó volt csak még most se volt hú de sok autó, de jó volt a hangulat, volt egy kis autózgatás próbálgatás, összehasonlítás B)

hát jah jópár lépésben kell a műveletet pettingelni,bár még tőben van kis hiba merthát oda aztán beférni :rolleyes: ...

hátjahh mennék én csak nekem tokaj iszonyat "messze van" <_< .

remélem azért lesz majd rá alkalom :D -_-

Link to comment
Megosztás:

hát jah jópár lépésben kell a műveletet pettingelni,bár még tőben van kis hiba merthát oda aztán beférni :rolleyes: ...

hátjahh mennék én csak nekem tokaj iszonyat "messze van" <_< .

remélem azért lesz majd rá alkalom :D -_-

pestről is jöttek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.