Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

ezek a kutyik tényleg nagyon feltudják magukat annyira spanolni,hogy bevérzik a szemük,és kikészülnek?

vagy csak a palotapincsi az amire jellemző ez a dolog?

Az tény, hogy gyorsan felkapja a vizet és ha enm úgy van nevelve kkor az ideget nem tűri meg a maga illetve a gazdi közelében. De szerintem ez csak nevelés kérdése, rajtad múlik hogy szocializálod. Gondolom Én.....

Régen volt pincsim az egyáltalán nem volt ilyen. Boldog-boldogtalannal haverkodott. :D

Link to comment
Megosztás:

Ahogy mondod!!!

Minél többmindent végezzen el 1 ember. Legyél univerzális uannyi pénzért. :D

jahh de ez magyar országon már csak így műxik :)

az 1 ik ismerősömnek a pincsije szeme full meg makkant az idegek miatt :D

csak azért kérdeztem ,mert már láttam ehez hasonlót.

de am igazad van,és nevelés kérdése :D

Link to comment
Megosztás:

nicsak beindult az é :D

am a meló meló.. hát nyár végén megindult nekem is két hét egyfolytába jól is fietett, de most a főnök rokonának kellett munkát adni és én voltam az utcsó aki odakerlt bla bla és most itthon ősziszünetezek én is egy ideje...aztán meg beesett ez a sok seő... és nem tudunk melózni...

rem egyszer csak ujraindula munka, és gyüjthetem ujra a lóvét...

Link to comment
Megosztás:

nicsak beindult az é :)

am a meló meló.. hát nyár végén megindult nekem is két hét egyfolytába jól is fietett, de most a főnök rokonának kellett munkát adni és én voltam az utcsó aki odakerlt bla bla és most itthon ősziszünetezek én is egy ideje...aztán meg beesett ez a sok seő... és nem tudunk melózni...

rem egyszer csak ujraindula munka, és gyüjthetem ujra a lóvét...

mi veled vagyunk :) :D

Link to comment
Megosztás:

mit szóltok ehhez ,h belakatolják a danubiust+slágert??

Április óta tudnivaló, hogy mizu csak most verik nagy dobra -minden bizonnyal azért, hogy a nép figyelmét eltereljék más dolgokról ami komoly felháborodást okozna. Amúgy engem nem különösebben izgat, kivéve hogy keresgethetek másik adót amit a melóhelyen fogni tud a rádió, kicsit le van árnyékolva a kóc... :)

Link to comment
Megosztás:

Április óta tudnivaló, hogy mizu csak most verik nagy dobra -minden bizonnyal azért, hogy a nép figyelmét eltereljék más dolgokról ami komoly felháborodást okozna. Amúgy engem nem különösebben izgat, kivéve hogy keresgethetek másik adót amit a melóhelyen fogni tud a rádió, kicsit le van árnyékolva a kóc... :)

hát azért ez nem ennyire egyszerű.

egy dolog az, hogy nem szeretem én annyira se a slágert, se a danut, mint pla juventust, vagy a sunshine-t, de egy politikai beszélgetőstől...

a másik rádióról meg nemtudni semmit.

de szerintem lesz ebben még abrakadabra :)

Link to comment
Megosztás:

Április óta tudnivaló, hogy mizu csak most verik nagy dobra -minden bizonnyal azért, hogy a nép figyelmét eltereljék más dolgokról ami komoly felháborodást okozna. Amúgy engem nem különösebben izgat, kivéve hogy keresgethetek másik adót amit a melóhelyen fogni tud a rádió, kicsit le van árnyékolva a kóc... :P

naja,az pl senkit nem érdekel, hogy a general electrik-től elküldenek pár 1000embert ,valamint a váci izzó-ból :) :) :D ,de a fos rádiókért meg megy a nagy felháborodás!! :lol: :lol: valahogy nagyon el vannak itt billenve az értékrendek B) ;)

Link to comment
Megosztás:

naja,az pl senkit nem érdekel, hogy a general electrik-től elküldenek pár 1000embert ,valamint a váci izzó-ból :) :D :lol: ,de a fos rádiókért meg megy a nagy felháborodás!! :lol: B) valahogy nagyon el vannak itt billenve az értékrendek ;) :P

benne van az is minden na a hírekben.

bár pl ha a roxy-t,ill a rise fm-et tennék ekkora lefedettséggel mint ezeket a xxxx-kat akkor senki nem volna paprikás :)

hát nem bánnám én se, reggelente nem kellene hallgatni azt az idétlen vogát pl :lol:

Link to comment
Megosztás:

a pókerarcot Lbag-nak szántam.

most ez divat meg van 1-2 magyar arc aki elért 1-2 sikert ezen a területen.

engem kb. annyira érdekel mint más "sport"ok. pl. a foci.

total hidegen hagy.

detszrájgt :)

azé az utósportok engem érdekelnek... igaz nem anyira mint egy két éve.. de érdekelnek.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.