Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...

Szevasz Petya!

Nem sok, dögivel munka meg minden... A kocsit sincs időm lemosni, meg mostanság az idő se volt kedvező. Szegényke már úgy néz ki mintha homok szinű lenne. :rolleyes:

Feléd mizu? Szóval jó már az elektromos ablak? Vevőt még most se tudsz a kipufogómra? :) Bazz, lassan ott tartok hogy elviszem a vastelepre. :S

Kérdésedre visszatérve hogy kié a Leon, ha még nem sikerült rájönni akkor mondom hogy a gyarmati mol kút tulajé. De az a manus egy balfxsz. Meg van egy piros, az nagyon állat, turbós gép, Rétság vonzás körében látni. Astrából is jó lenne a turbós :)

Link to comment
Megosztás:

Szevasz Petya!

Nem sok, dögivel munka meg minden... A kocsit sincs időm lemosni, meg mostanság az idő se volt kedvező. Szegényke már úgy néz ki mintha homok szinű lenne. :)

Feléd mizu? Szóval jó már az elektromos ablak? Vevőt még most se tudsz a kipufogómra? :) Bazz, lassan ott tartok hogy elviszem a vastelepre. :S

Kérdésedre visszatérve hogy kié a Leon, ha még nem sikerült rájönni akkor mondom hogy a gyarmati mol kút tulajé. De az a manus egy balfxsz. Meg van egy piros, az nagyon állat, turbós gép, Rétság vonzás körében látni. Astrából is jó lenne a turbós :D

csao!!azt hittem elvesztél már :D ...

amugy ez a "homokszín eléggé közkedvelt" :rolleyes: ,nekem is tiszta retyó mindig :)

sajni nem tudok embert a dobodra,de van vmi akkor tutter hívlak :D

amugy én is meló+ami kell...

Link to comment
Megosztás:

oh hoppá bocsi megint kimaradtam :rolleyes:

no volt okom :)

mi a helyzet?

homokszín hm hm hetek óta nekem is... de majd holnap :)

nekem is sok a munka, meg magánéletben is voltak ne kicsi cirkuszok, aztán egy félresikerült hévége hűűűhaaa :)

de megoldódott minden

jelenleg kerreg az alapjárati mocim, de érdekes módon csak melegen, leesett a díszlecem... na meg téligumi csere óta húz ballra :S

ha lenne időm mosás után díszléc, alapjárati moci, na meg napközben folyamatosan a két első gumi forgatása, cserélése, kivi vok ha átforgatom, és másikoldalra rakom mit fog változni

hátrarakni nem akarom, mivel hátul már kopottabb jóval.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Na, Boldog Új Évet így utólag is.

A kocsi még mindig retkes, hidegbe nem takarítom. Kb 2-3 hét múlva megy szervízbe a kocsi, ott úgyis kitakarítják meg lemossák... B)

Nekem hidegen sistereg valami a bal elejében, valami surlódik, majd megnézik, vagy csak a lánc még hidegen hangosabb a kelleténél.

Szécsény mellett a láp be van fagyva, kocsival rá lehet menni, ovál pálya van kijárva, nagyon lehet rajta csúszkálni, nagy terület... 50-60nal kilinccsel előre lehet száguldozni :blush: Frankó nagyon ;)

Nahhh... további kellemes napot!

Link to comment
Megosztás:

Hali Balassagyarmat környékén nem tud valaki egy autóüveg fóliázót? Szeretném lefóliáztatni az omegámat de nem tudom ki csinál ilyet a környéken. Ha valaki tud írja meg légyszi

Előre is köszi!

Miért kellett ekkora betűvel írni?? A kisebbet is el tudja mindenki olvasni. B)

Link to comment
Megosztás:

Hali Balassagyarmat környékén nem tud valaki egy autóüveg fóliázót? Szeretném lefóliáztatni az omegámat de nem tudom ki csinál ilyet a környéken. Ha valaki tud írja meg légyszi

Előre is köszi!

Vácon tudom hogy van, gyarmaton is kell lennie meg tótoknál. De azt a Petya jobban tudja.

Link to comment
Megosztás:

sárospatak?

ott van pár autósbolt nézz be és érdeklődj

de netes vásárláson is gondolkozhatsz, 4 gátló ára már elegendő sztem, hogy kiszállítsák külön :lol:

kicsit élénkíteni kellene az életet itt nem?

tessék gyakrabban irogatni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.