Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Azt nem hiszem, hogy én tudnék menni, kicsit későn van (család, asszony kitér a hitéből :huh: ).

Egyébként hova "gondoltad"?

Hát nem tudom nekem mnde egy! Csabival mindig mashol találkoztunk eddig. sajnos én kecskemétről jövök de végülis lehet hamarabb ha nektek jobb mondjuk 5 körl is jo nekem.

Link to comment
Megosztás:

Plaza, vasárnap 17:00

1. Dini- Astra H

2. Csaba_Győr

3. hening

4. czaki (bocs Kavics, a négy a szerencseszámom :D)

5. Kavics

Nekem is jó elvileg, csak a kocsit kéne lemosnom. :lol: :D

Akkor pláza 17:00 kor nekem tökéletes Már csak azt találjuk ki hogy hol találkozunk. a plaza parkoloban :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Látom, hogy nem egyszerű összehozni a dolgot. Mindenki lót-fut, mint a töketlen kutya, tehát meló, vagy kötöttségek fognak vissza.

Jómagam is elég sokat melózok. Pédául ma is most jöttem meg, aztán időben fekszem le, mert holnap reggel 4-kor találkozunk a műhelyben, aztán indulás Miskolcra egy suliba, nyelvi-labor telepítés okán. A honapi napom eléggé el lesz ezzel cseszve(éjjel megjövünk). A holnapi asztalitenisz-edzésem is ugrik... talán hétfőn üthetek egyet.

A munkahelyét mindenki félti(akinek még van), meg vannak családi kötöttségek is. A feleségemmel is igyekszem fenntartani a jó kapcsolatot. Ahogy az időm és a családi béke engedi beszállok a buliba. Ha itthon vagyok, figyelem a minitalikat, és beszállok az első adandó alkalmas időpontban.

Ha otthon vagyok és van egy kis időm, akkor Flash animációk és egyéb flash-ek fejlesztgetésével, torrentes-letöltögetéssel, divx-filmek DVD-re történő átdolgozásával foglalkozom.

A vasárnapot nem tudom megígérni, de el sem vetem.

A műszakim is csúszik (most szombatig van),de a szerelőm már meghosszabítatta, úgyhogy februárban megy.

Szombaton ugrok be az igazolásért.

Karesz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.