Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Elkerültem az előbb a mosó felé, minden beállónál két autó várakozott, úgyhogy inkább jegelem a témát holnapig. :lol: Vagy majd ma éjjel lemosom, úgyis megyek a városba. :huh: :D

jobban jársz vele,ha este próbálkozol!.........vagy van még1 alternatíva,házhoz kéred az autómosót! :D .........van ilyen,ha érdekel vkit........

Link to comment
Megosztás:

jobban jársz vele,ha este próbálkozol!.........vagy van még1 alternatíva,házhoz kéred az autómosót! :lol: .........van ilyen,ha érdekel vkit........

Nyáron magam mosom a kocsit, jó móka, de télen... Ha az a házhoz kérhető autómosó télen-nyáron bikinis lányokat jelent, akkor jöhet. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát ilyen nincs. Itt lakunk egy városban, és nem tudunk összehozni egy olyan talit, amelyiken ne ketten lennénk. Bár szerintem biztos csak elkerültük egymást a többiekkel. Azért jó volt találkozni Zsoltival, legalább megismertük egymást egy kicsit, és jókat röhögtünk. :huh: Remélem baj nélkül hazaértél.

Link to comment
Megosztás:

Hát ilyen nincs. Itt lakunk egy városban, és nem tudunk összehozni egy olyan talit, amelyiken ne ketten lennénk. Bár szerintem biztos csak elkerültük egymást a többiekkel. Azért jó volt találkozni Zsoltival, legalább megismertük egymást egy kicsit, és jókat röhögtünk. :D Remélem baj nélkül hazaértél.

Na, egy időben írtunk. :lol: Mi ott voltunk ma, hatig vártunk, úgyhogy valószínűleg tényleg sikerült elkerülnünk egymást, vagy nem figyeltünk eléggé. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.