Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett E 1,6 D


Danika

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Hozzászólások 53
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hali! Kadett e kerdes. Valahogy ki lehet levegoztetni az uzemanyag rendszert? Az utolso alkalommal ket meterre a garazs elott kifogyott a gazolaj belole,(na jo mar elotte is eszre vettem,hogy rangat,s le is allt,de meg haza ertem vele:) es azota nem birom begyujtani:( mar 4x lemeritettem az aksit,de meg csak nem is kohentett( Mi lehet a gyogymod? A bosch pumpaig minden rendben. Levettem rola csovet,s beleszippantottam,hmmm... hat mit mondjak nem volt egy jaegermaister:) . Ha a motorblokkot leontom meleg vizzel az segithet? Egyebkent 2 eve lett meggeneralozval. Ha valakinek van otlete orulnek,ha megosztana velem.

Link to comment
Megosztás:

Önindító csere, de először akksit ellenőrizni.

Koszi a valaszt <_< . Valoban az onindito volt a gond. Miutan atneztem az oda vezeto osszes kabelt,alkatreszt, leszedtem az oninditot, szetszedtem,s a kezembe pottyant belole ket szenkefe. Vissza forrasztottam,s lass csodat ,mar duborog is :D . THX!
Link to comment
Megosztás:

  • 2 years later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.