Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Javaslat: 26-a szombat. Kinek felel meg? Ha jó, akkor azt is írjátok meg, hogy hány órától hány óráig! A hely meg majd kialakul...

Ez eddig nekem is megfelel... valahol olyan helyen kéne, ahol van egy nagy placc, pl. parkoló stb., na nem azért, mert olyan sokan leszünk, csak azért, mert minél nagyobb helyre mennénk, annál valószínűbb, hogy van hely, ahol megálljunk egykupacban. A napszak szinte mindegy nekem, bár a világosban jobb lenne...

Ja, karácsonyra nekem is megkéne lepnem magam egy klubtagsággal.

Ha meg létrejön a tali, akkor azon mindenképp ott kell, hogy legyél Nyuszifül, hisz te vagy a fő(nök)! :P

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint nem csak egy figyelemreméltó autó van a családban. :D

Én is inkább lennék csupa "körbezárt villámos" családban, de sajna sok a F.rankó I.táliai A.uto T.orinóból, meg a M.ocsok A.ljas R.ozsdatemető U.ramisten T.oljadneki I.cipici autó. Ja meg utóbbinak a magyargyártású "nagytestvére" a népótó.

Ilyenek mellett nem merem kiragasztani a pisilő kisfiút. :P

Link to comment
Megosztás:

sajna sok a F.rankó I.táliai A.uto T.orinóból, meg a M.ocsok A.ljas R.ozsdatemető U.ramisten T.oljadneki I.cipici autó. Ja meg utóbbinak a magyargyártású "nagytestvére" a népótó.

Nekem volt Fiatom, a baráti körben is van egy pár, hááááááááááááááááááát, nem a megbízhatóság mintaképe ...

A Maruti meg önmagáért beszél, elég csak ránézni, a kis 12-es kerekeire (vagy tán 13-as??).

Az Opelt annak idején azért vettem, hogy végre ne kelljen 2 hónaponta szerelni az autót! :lol: :lol: Nem csalódtam benne, de azért lekopogom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.