Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

azt szeretném megkérdezni, hogy március első felében nem jön e valaki debrecenből budapest irányába, és vissza?

1 üveg Jim Beam viszkit kéne elvinni egy csókának, csak nem akarom feladni postán, mert félek hogy összetörik...

Törékeny csomagként is fel lehet adni, akkor garantálják, a csomagot.

(ha esetleg nemmenne senki)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud-e valaki olyanban segíteni, hogy szakdolgozatot kell írnom egy kereskedelmi vállalat marketingstratégiájáról. Az Opel áll a szívemhez legközelebb, legszívesebben erről írnék, de ehhez kellene segítség egy kereskedéstől, ahol kb. heti 1 alkalommal segítenének kb. április 15-ig. Ha valakinek van valami tippje ahol segítőkész emberek vannak és Szolnokról jól megközelíthető akkor írjon légyszi, ha lehet e-mailt gigi24 @ citromail.hu Lehetőleg még ezen a héten, mert ha nem jön össze akkor még időben témát kell módosítanom.

Zsuzsa

Link to comment
Megosztás:

Tartok tőle, hogy erre sem fognak különösebb figyelmet fordítani rád. Aki nem vásárlóerő azt nem hiszem, hogy szivesen látják -a profit a lényeg... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Szewasztok!

Helyzetek errefele? :blush:

Lenne egy kérdésem, mégpedig, hogy szerintetek az F astram alá nyugodtan lehetne tenni 15" felniket, vagy az már nagy alá? (arra érem h "nagy", ha pl beleülnek 5 en, s még a csomagtérbe is pakolunk, akkor nem-e ér a sárvédőbe a gumi) Vagy elegendő a 14" es? Mert láttam 15" colos felnit F astra alatt, jól is néz ki, csak dönteni nem tudok, az esetleges műszaki gond miatt, hogy 14 vagy 15... :lol:

Szabbensz

Link to comment
Megosztás:

Igazság szerint nem a colban megadott méret számít mert pl azonos felni szélességgel, opel astra f-nél szerintem 5,5" széles a felni vagy 5" a többi adat akár azonos is lehet:

13" 175/70 = 14" 185/60, vagy még közel hasonló a 15" 195/50 persze szélesebb a gumi DE ha a felni nem szélesebb akkor csak lufis lesz a gumi rajta a szélessége nem változik jelentősen, pl 15" 195/50 elég elterjed F astrára, E kadettre és hasonló autókra mivel közel a gyári felni+gumi váltómérete csak apró eltérés van ami nem okoz gondot. ET számra kell figyelni mert opel kadettnél pl ET49 szerintem F astránál is ennyi, ha pl ET25-ös felnit teszel rá az már hátul lehet beleér az ívbe mert 2 centivel megnő a nyomtávod (mindkét oldalon cserélve ez már 4 centi...) Oda kell figyelni :blush: Igazából az lenne a kérdés, hogy most milyen felni és gumi van rajta és milyet szeretnél feltenni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagy a csend... :blush: Jó persze én sem írok sokat ide :lol:

Vectra: tegnap vettem krómozott kilincseket, hó közepén lesz rajta króm hűtőrács és új fényszórók (B2-esé mindkettő), kap egy új lököst is ami teljesen színre lesz fújva, fekete rész nem marad benne + kap új ködlámpákat is amibe bekerül végre a H3-as Xenon szett így a tavaly novemberben elkezdett xenonosítás is kész lesz :) (megvettem egyszerre a 3 szettet csak ugye decemberben lezúzták az elejét ezért nem akartam berakni sem amíg kész nem lesz). A díszlécek és a hátsó lökös is teljesen színre lesz fújva. + még sokminden van hátra csak pénz kell hozzá... sok...

Link to comment
Megosztás:

Én meg most vettem észre,hogy megrepedt 2 helyen az első lökös.

Amikor az a nagy hideg és hó volt parkoltam valahol és felment az eleje a fagyott hóra ,akkor hallottam valami koppanást,de nem gondoltam,hogy elrepedt a műanyag.Most mostam és látom,hogy meg van repedve :blush:

Link to comment
Megosztás:

Az szép. :blush: Az G-é szeret törni, nem a legjobban találták el. Nem azért, hogy dícsérjem az F-et de az enyémmel régebben fogtam egy fácánt, leszántott róla némi lakkot festékestől, elkezdett csepegni a hűtő is de a lőkösnek semmi baja nem lett. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagy a csend... :blush: Jó persze én sem írok sokat ide :lol:

Vectra: tegnap vettem krómozott kilincseket, hó közepén lesz rajta króm hűtőrács és új fényszórók (B2-esé mindkettő), kap egy új lököst is ami teljesen színre lesz fújva, fekete rész nem marad benne + kap új ködlámpákat is amibe bekerül végre a H3-as Xenon szett így a tavaly novemberben elkezdett xenonosítás is kész lesz :) (megvettem egyszerre a 3 szettet csak ugye decemberben lezúzták az elejét ezért nem akartam berakni sem amíg kész nem lesz). A díszlécek és a hátsó lökös is teljesen színre lesz fújva. + még sokminden van hátra csak pénz kell hozzá... sok...

Ma kapott új gyertyasort (GM 2 pólusú azaz gyári de ami benne volt az jobb, SCT 3 pólusú, azokkal jobban ment de ezzel már szebb az alapjárat és a fogyasztása is csökkent), kapott új füst színű oldalindexeket + bele sárga izzókat (debrecenben 5W-os sárga helyzetjelző izzót nem lehet kapni... böszörményben? első boltban 100ft/darab.... hehe), az oldalindexek majd fehérre lesznek cserélve csak most még jó a füst színű is :D Holnap vagyis ma lehet veszek bele nagy lcd kijelzőt + tetőkárpitot az előzőleg megvásárolt belsőtér világításhoz tartozó tárolórekeszhez mert az angol verzióban teljesen más a tető és a tetőkárpit is belül de az a kis rekesz kell nekem :D + még kiderül mi lesz... lassan de biztosan haladok az autóval :D

Link to comment
Megosztás:

Sokba van...

Mai nap: eredeti gyári irmscher pórféklámpás szárnyat is vettem hozzá, majd kicsit át lesz alakítva, hogy ne legyen olyan magas de egyébként tökéletes, nem az a nagy óriási dög mint ami suzukikon szokott lenni :huh:

Találtam nagy lcd kijelzőt is, ez még folyamatban van, a tetőkárpitért holnap megyek, talán addigra kibontják akkor megy be és az a tároló is vele együtt + lesz kapaszkodó a vezető oldalon is (angol a tető így muszáj tenni most már oda is valamit különben lyuk maradna).

Az egyik szellőzőrostély is meg volt sérülve az is ki lett cserélve + a klíma-ablakfűtés-keringtetés gombok is cserélve/izzósítva lettek. Az előzőleg megvásárolt 4 króm belső kilincs közül az egyik sérült volt így elcseréltem egy hibátlanra :) Az óracsoport is ledesítve lett így most már egészen szép de még nincs kész... ja, még az anyósoldali ülés is kapott ablakemelő kapcsolót a kilincs mellé... be ugyan nincs kötve de az is meglesz hamarosan :D

Alakul....

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg még igen, de be is lesz kötve mert aki beszáll soha sem találja meg a váltó melletti 4 ablakemelő kapcsolót + hátul is ott vannak akkor legyen egységes... sőt ha nem az elektromos ablak állítója lenne a vezető oldalon oda is betenném mert hülye helyen van a váltó körül.

Link to comment
Megosztás:

Fő a változatosság... most a bal oldalát vitte el egy focusos.... semmi gond... szeretem én ezt... megvettem a vectrát 800e+átírni100e + abban a hónapban 500e mindenféle cuccra + azóta a héten is kb 60e és még minden eszembe sem jut... december közepén egy részeg viszi el az elejét most egy sietős aki nem bír kikerülni szabályosan egy a főúton álló buszt inkább kicentizi bénán majd pattog meg haver rendőröket hív meg összebeszélnek meg fenyítenek meg okoskodnak meg minden... azért mégis beismerte végül... sajnos már nem lehet megetetni mindenféle rendőri dumával meg szakértői díjjal meg ügyészséggel meg bíróságos baromságokkal... nekemjött? igen akkor fizessen ő vagy a biztosítója... jelen esetben a biztosítója fog... de most már a bal első sárvédő legalább cserés lesz.... a díszléceket úgyis le akartam festeni így még újulnak is... a tükörért mondjuk kár, elektromosan állítható és még fűthető is rajta gyárilag... sokba lesz ez a biztosítónak... (legalább egy biztosítónál vagyok a károkozóval, allianz) csak hát én vagyonokat költök rá és valaki mindig benézi.... komolyan járok inkább busszal a vectrát meg mamámnál bezárom az udvarra... és a legjobb, hogy előzőleg el is hajtott a károkozó és most is ment tovább... én fordultam meg a főúton és mentem utána ismét.... szeretem az ilyet.... na igen... aki sokat megy sokkal nagyobb eséllyel balestezik.... én meg hajtom sajnos az autót nagyon ebben az egyben nem kímélem de hát azért vettem, hogy járjak vele...

Magyar közlekedés: suck....

Vectra javára: a tükörnek persze annyi de a focus sokkal jobban megsérült ott már ajtócsere lesz mert a vectra úgy hajtotta fel az ajtaját mint a konzervet a tom és jerryben tom szokta amiben a hal van... persze nekem is benyomódott sárvédő és két ajtó, díszléc az első ajtón nincs a hátsón megsérült és még a légterelőm is eltört...

Legközelebb tényleg tankot veszek... T72 és ha nekem jön valaki észre sem veszem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.