Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Köszike.

Tudod, hogy mikor született Jimmy Hendrix? És ki volt? Bruce Willis, és ki ma? Bruce Lee, és ki volt? Najó engem mondjuk ismersz. :excl:

Mind a három csávót ismerem meg téged is ,tudom elvont gyerek vagy .Nem is számítottam másra.

De én meg olyan ember vagyok ,aki tudja,ha szülinapja van egy "ismerősének" azt erkölcsi kötelességének érzi,hogy

felköszöntse.

Bocs,hogy megtettem (megjegyeztem) máskor nem fordul elő!

Link to comment
Megosztás:

Mind a három csávót ismerem meg téged is ,tudom elvont gyerek vagy .Nem is számítottam másra.

De én meg olyan ember vagyok ,aki tudja,ha szülinapja van egy "ismerősének" azt erkölcsi kötelességének érzi,hogy

felköszöntse.

Bocs,hogy megtettem (megjegyeztem) máskor nem fordul elő!

Teljesen félreértettél :-)

Ez poén lett volna. Igazából annyi, hogy ezek az emberkék is ugyanakkor születtek, nov.27.-én.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Bocsanat, ha ez duplazasnak minosul, de itt a debreceni topicban is feltennem a kerdest.

Holnap ugy tervezem, hogy lemegyunk Debrecenbe megnezni egy Opel Zafira B 1.8 benzinest. Az auto 2007/08 havi, belsejerol kaptam kepeket a kereskedotol es az alapjan ugy tunik rendben van. A 68 ezer km biztosan kamu, de ha 120-nal nem futott tobbet, az boven megfelel.

A kerdesem az lenne, hogy mit tudtok a Fabian Autoudvarrol (a Samsoni ut 149-ben van).

Naluk van mar egy ideje ez a Zafira: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/zafir...j_tipus-4182720

Kepek alapjan az elso lokharito nekem elegge gyanus, mert a szine elegge elut. Viszont mas forumokon ill. egyeb forrasbol ugy hallottam, hogy ez lehet akar gyarilag is eluto, illetve a feny iranyatol is fugg, mert a muanyagon levo festek mashogy veri vissza a fenyt, mint a fem sarvedoelemrol.

Azt allitjak, hogy az auto toresmentes, es igazabol ezt nem tudom eldonteni. Torottet nem szeretnek venni.

Van tapasztalatotok a kereskedessel? Vasarlas elott az Opel Zsigo szervizebe tervezem elvinni az autot, hogy ott nezzenek at rajta mindent, tehat anelkul semmikepp nem vennem meg, hogy szakember meg ne nezne. Sot, nagy valoszinuseggel holnap csak megneznem (ill. szervizzel megnezetnem), csinalnek kepeket, majd jol atgondolnam a dontest, es szombaton mennek vissza erte (amugy budapesti vagyok).

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ennél jobban nem lehet autót venni, átnézeted, stb, senki sem tud okosat mondani, a kereskedők nagyon rafkósak. De Legutóbb, amikor a Smartunkat nézték elvittük egy neves híres szervízbe, és az átnézés annyi volt, hogy megnézték alulról, és a fékek állapotát. Kb. 10 lényegesebb hibája van, ami kisebb bagyobb költség, amit persze én elmondtam volna, ha komollyá válik az érdeklődés, de a szervízben csak a féktárcsák kopottságát állapították meg.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Bocsanat, ha ez duplazasnak minosul, de itt a debreceni topicban is feltennem a kerdest.

Holnap ugy tervezem, hogy lemegyunk Debrecenbe megnezni egy Opel Zafira B 1.8 benzinest. Az auto 2007/08 havi, belsejerol kaptam kepeket a kereskedotol es az alapjan ugy tunik rendben van. A 68 ezer km biztosan kamu, de ha 120-nal nem futott tobbet, az boven megfelel.

Annak valahogy utána lehetne járni,hogy Opel Kiss-Gerencsér Nagykanizsa matrica van a hátsó szélvédőn

a rendszámkeret meg Gyöngyösi!Ez nem biztos,hogy baj,csak érdekes.A kocsi meg Debrecenben.

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok bele okoskodni csak egy két jó tanács autó vásárlásnál.

Érdemes egy jó szervizbe el vinni megnézetni minnél több szem ugyebár!

Festék réteg vastagság megmérése! Szervizekben van általában ilyen müszer autó beszámitás miatt.Gyári festék vastagságot meg tudakolni és megnézni.

Éredemes karosszéria elemeket több helyen mérni föleg törő zónákban gondolok a gépháztető sárvédők sarokrészek, körbe oldal csíkok alatt is.

Ha szakszerüen csinálták végülis csak a festék réteg mérőmutatja ki.

A műannyag löksin picit másabb a szin a zsir uj autóknál is.

üdv Rics

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.