Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Miujság veletek?

Én is figyeltem a derék utcán mintha eltüntvolna az opel bolt?

Most hogy itthon vagyok be kék ledesítettem a műszer csoportomat de még kell bele pár plusz led kicsit vérszegény.

Lassan alakul a verda mindig csinálok valamit még egy tetökárpitozás kéne.

Nem tudtok egy jó és olcsó kárpitost?

üdv Rics

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Miujság veletek?

Én is figyeltem a derék utcán mintha eltüntvolna az opel bolt?

Most hogy itthon vagyok be kék ledesítettem a műszer csoportomat de még kell bele pár plusz led kicsit vérszegény.

Lassan alakul a verda mindig csinálok valamit még egy tetökárpitozás kéne.

Nem tudtok egy jó és olcsó kárpitost?

üdv Rics

Nekem van egy jó haverom, aki nagy bogaras, és ezeréve kárpitoz autókat, szívesen megadom a számát, ha rám hivatkozol. Privit írj.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

nekem volt egy újratelepítésem, és most újra be kell tennem az egyik kezdőlapnak az oldalt, egyébként őrült iramban csinálom a kadettet, közben melót keresek, kulcsosbicskát gyártok, és röstelleni fogok ide jönni, mert még mindig nem tudtam befizetni a tagdíjat.

Link to comment
Megosztás:

nekem volt egy újratelepítésem, és most újra be kell tennem az egyik kezdőlapnak az oldalt, egyébként őrült iramban csinálom a kadettet, közben melót keresek, kulcsosbicskát gyártok, és röstelleni fogok ide jönni, mert még mindig nem tudtam befizetni a tagdíjat.

Türelem, tornaterem. :D

Te legalább töröd magad rajta. :)

Link to comment
Megosztás:

Türelem, tornaterem. :D

Te legalább töröd magad rajta. :)

100ezer Ft-ot meghaladja a tartozásunk, úgyhogy most azt is meggondolom, hogy szellentek-e a szabadban, vagy idebent inkább meggyújtom :-))

(drága a gáz, és a fa is)

Egyébként qrvajó dolog

Ha valaki egyedi alkatrészt szeretne készíteni otthon.

Egyébként nem ismer valaki befektetőket? Az a gondom, hogy csak kicsi összeg kellene, így a nagy fejesek nem állnak szóba velem. 2 év a lefutási ideje a tervezésnek, reklámnak, csak utána jöhetünk ki nullára.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok legyen szép napotok!

Az jó hir ha meg van az opel bolt a derék utcán bár szerencsére nem sokat járok oda:)

Endlos kitartás sajnos nem vagy egyedül az anyagi kinlódásban.

Mit csinálsz a kadetton?Mi baja?

Lassan az enyémet is lakatolnom kéne sajna a benzin beöntő környéke rozsdál. Már meg van hozzá a javító lemez.

Lehet lusta is vagyok a sajátomat csinálni mikor egész hétköznap a másét lakatolom:)

Sziasztok

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok legyen szép napotok!

Az jó hir ha meg van az opel bolt a derék utcán bár szerencsére nem sokat járok oda:)

Endlos kitartás sajnos nem vagy egyedül az anyagi kinlódásban.

Mit csinálsz a kadetton?Mi baja?

Lassan az enyémet is lakatolnom kéne sajna a benzin beöntő környéke rozsdál. Már meg van hozzá a javító lemez.

Lehet lusta is vagyok a sajátomat csinálni mikor egész hétköznap a másét lakatolom:)

Sziasztok

Most éppen motorcsere, de padlólemezeket is cserélni kell, a küszöb melletti rész enyhén horpad az emeléstől. Szerencsére friss a műszakija, de jobb szeretem, ha kerekegész :-)

Link to comment
Megosztás:

Nem,a sportrovatot mindig átlapozom! :D

Már elkaptak vagy még szöksz? :lol:

Jó,bocs!Mi volt amúgy??

Bene voltam az újságban, úgy értem, ültem a padon ott arrafelé, és annyira mélyen bele voltam merülve az újságolvasásba, hogy szó szerint nem láccott a fejem :-))

Naplóban szoktak fotózgatni, főleg Mihánynapin.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

nekem lenne témám, de nem tudom, mennyien értékelnék, hogy most pl. a motorátépítésnél milyen tapasztalataim vannak, stb. tegnap pl. 2 órámba telt, mire a főtengelyről lefeszegettem a vezérmű szíjkereket, nem mertem nagyon meggingyolni, jó lett volna vmi jó tanács, de végül megoldottam, felforrósítottam a kereket hőlégfúvóval vagy fél órán át, aztán jeges vízzel a közepét, a főtengely lespricceltem, így elvállt egymástól a két anyag. Hőtágulás.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Jó napot Hölgyek, Urak!

Nagyon úgy néz ki, hogy döglődik a kormányművem. Kissé kopogós lett ezeken a ######a utakon.

Az lenne a kérdésem, hogy itt a környéken tudtok-e valakit, aki kormánymű felújítással foglalkozik, és kb mennyibe fájna? Nem a szervó része szar, maga a kormánygép! Gondolkodtam a bontottan is, de az is lutri!

Link to comment
Megosztás:

Jó napot Hölgyek, Urak!

Nagyon úgy néz ki, hogy döglődik a kormányművem. Kissé kopogós lett ezeken a ######a utakon.

Az lenne a kérdésem, hogy itt a környéken tudtok-e valakit, aki kormánymű felújítással foglalkozik, és kb mennyibe fájna? Nem a szervó része szar, maga a kormánygép! Gondolkodtam a bontottan is, de az is lutri!

kormányműfelújítás kellene konkrétan?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.