Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Most konkrétan a szerelő mit mondott rá? Látta már? Biztos az a bibi?

Egy szerelő haverral alánéztünk, meg megemeltük. Határozottan a kormányműből jött a kopogás. Megrángattunk mindent, de minden jónak tűnt (rúdfej, talpas, stabilizátor). Csak akkor még hagytam, had kopogjon, de egyre rosszabb.

Igaz ez a szerelő nem konkrétan opelba utazik, inkább mezőgazdasági gépekkel foglalkozik, de azért ért hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Egy szerelő haverral alánéztünk, meg megemeltük. Határozottan a kormányműből jött a kopogás. Megrángattunk mindent, de minden jónak tűnt (rúdfej, talpas, stabilizátor). Csak akkor még hagytam, had kopogjon, de egyre rosszabb.

Igaz ez a szerelő nem konkrétan opelba utazik, inkább mezőgazdasági gépekkel foglalkozik, de azért ért hozzá.

Ajánljak esetleg egy szerelőt, aki talán tud segíteni? Sok Astrát csinált már, Józsai, ha érdekel, írj pü-t.

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

A diószegi úton is van valahol egy bontó, ford és opel. Állítolag az is jó. Csak nem tudom pontosan hová esik. Valahol a nagy kanyarnál ( selli v. selbi v. valami)!

Ott is vannak Opelek, a Vámospércsin még több, de én a Vincellérre járok, kicsit mostohábban a körülmények, de sokkal olcsóbb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.