Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon! Igaz nincs még Opelem, de tervezem a nagyon közeli jövőben Astra F vásárlását, ebben kérném a segítségeteket!

A keret amit eddig rá tudok fordítani 300-350.000(+ átírás és esetleges költségek)!

Mire érdemes odafigyelni? Hol érdemes elindulni?

Előre is Kössz!

Petya

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon! Igaz nincs még Opelem, de tervezem a nagyon közeli jövőben Astra F vásárlását, ebben kérném a segítségeteket!

A keret amit eddig rá tudok fordítani 300-350.000(+ átírás és esetleges költségek)!

Mire érdemes odafigyelni? Hol érdemes elindulni?

Előre is Kössz!

Petya

Ebben az árkategóriában csodára nem kell számítani, vagy nem lehet.

hátsó ívek, tankbetöltő környéke, küszöbök szeretnek korán hervadni.

Csomagtérajtók bizonyos helyeken.

Lehet egyszerűbb, ha mutatsz párat, és véleményezzük. Esetleg a technika/ f astra / beszélgetős részen is megkérdezed a srácokat a vasról.

Bármi is legyen, fontos, hogy te dönts, csak a tanácsokra figyelj.

Link to comment
Megosztás:

Nekünk igazi, 2 éves almapálinka van... :lol:

Semmi Berencen pacsolás... :D

Ühmm olyat még nem ittam, nekünk is itt van egy kádnyi almacefre, amibe beledobáltam a kifacsart szőlőmaradványt is, amolyan alma-törköly páleszt lehetne kihozni belőle, de nagyon gyenge vagyok még pálinkafőzésben, inkább odaadnám vkinek.

Link to comment
Megosztás:

Ühmm olyat még nem ittam, nekünk is itt van egy kádnyi almacefre, amibe beledobáltam a kifacsart szőlőmaradványt is, amolyan alma-törköly páleszt lehetne kihozni belőle, de nagyon gyenge vagyok még pálinkafőzésben, inkább odaadnám vkinek.

:D

Mi is vettük... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ebben az árkategóriában csodára nem kell számítani, vagy nem lehet.

hátsó ívek, tankbetöltő környéke, küszöbök szeretnek korán hervadni.

Csomagtérajtók bizonyos helyeken.

Lehet egyszerűbb, ha mutatsz párat, és véleményezzük. Esetleg a technika/ f astra / beszélgetős részen is megkérdezed a srácokat a vasról.

Bármi is legyen, fontos, hogy te dönts, csak a tanácsokra figyelj.

Az ilyen már bontóközelbe került típusokat sokkal jobb megvenni, mint eladni, mert van egy szokott ár, amiben mozognak, és ha 500ezres felújításon esett át fél éve, akkor sem fogja 500ezerrel drágábban adni, mint egy sz*rráhajtott szétrohadtat, mert nem meri megkérni az árát, mindenki szeretné eladni, úgyhogy nagyon jó dolgod van, ha vásárolsz, én csak azt javasolnám, hogy ne kapkodd el, mindennek kérdezz utána, mindig nézd meg a motorkódot, és a váltókódot is, bőven lehet válogatni, vannak jobb fogyasztásúak, de nagyobb teljesítménnyel, és sok gazdi nincs is tisztában azzal, milyen értéket birtokol.

Link to comment
Megosztás:

....és a legfontosabb a türelem. Érdemes megnézni minél többet, nem beleugrani az elsőbe.

A legjobb az, ha ismeretségi körből kerül ki, vagy csak ismerős ismeretségéből. Még ha nem is az tűnik a legjobbnak, rengeteget jelent, ha ismered az előéletét (hogy volt hajtva, volt e törve, hogy volt szervizelve).

Link to comment
Megosztás:

Ebben az árkategóriában csodára nem kell számítani, vagy nem lehet.

hátsó ívek, tankbetöltő környéke, küszöbök szeretnek korán hervadni.

Csomagtérajtók bizonyos helyeken.

Lehet egyszerűbb, ha mutatsz párat, és véleményezzük. Esetleg a technika/ f astra / beszélgetős részen is megkérdezed a srácokat a vasról.

Bármi is legyen, fontos, hogy te dönts, csak a tanácsokra figyelj.

Itt van egy pár link amikkel szemezgettem az elmúlt napokban:

http://www.expressz.hu/auto/szemelygepjarm...detes-24853098/

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...6_si_gl-4543731

http://www.ooyyo.com/used-opel-Astra-hunga...8815020076.html

http://autotrader.hu/hu/hirdetes/5766/opel-astra-16-gl

Várom a tanácsokat, akár hirdetéseket is linkelhettek!

Köszi

Link to comment
Megosztás:

1. Elég kevés a kép, és ami van se sokat árul el. Valszeg volt már egy nagykasztnizása, mert látszólag egyben van az ív hátul. Viszont a hátsó ablaktörlő beállítása némi elhanyagoltságra utal

2. elég összevissza állnak a dolgok rajta. baleleje, jobbeleje, tankbetöltő

3. km nagyon hihetetlenül alacsony

4. passz

Link to comment
Megosztás:

1. Elég kevés a kép, és ami van se sokat árul el. Valszeg volt már egy nagykasztnizása, mert látszólag egyben van az ív hátul. Viszont a hátsó ablaktörlő beállítása némi elhanyagoltságra utal

2. elég összevissza állnak a dolgok rajta. baleleje, jobbeleje, tankbetöltő

3. km nagyon hihetetlenül alacsony

4. passz

Köszi a gyors választ, hát igen érdemes még nézelődni, úgy látom. Majd még linkelgetek...

Link to comment
Megosztás:

1. Már volt korábban is linkelve, vélemény maradt.

2. még van 2 év műszakija, nem olyan vészes az állapot, igaz az ülés ki van szakadva, de az legyen a legnagyobb baj

3. kb. 1,5 évig van műszakija, túl olcsó a korához képest, de jó lehet

4. alig van rajta műszaki, így ez túl drága

5. küszöb miért van feketére festve? Tán takargatni kell valamit? Illetve a jobb hátulja sehogy se akar illeszkedni a csomiajtóval, ki tudja, mi miatt...

Link to comment
Megosztás:

Újabb linkek:

Így elsőre egyik se tűnt rossznak...

Várom a véleményeket és köszi mindenkinek az eddigi hozzászólásokat!

Nehéz így képről véleményt mondani,általában ugye a jó oldalát fényképezik ill.

mutatják az autóknak a bibi a személyes találkozásnál derül csak ki !

Én azt javaslom,hogy szorgalmasan nézegessed ,hasonlítsad össze a gépeket és

amikor méssz vásárolni,akkor ne egyedül menj hanem szerelővel-hozzáértővel,

többedmagaddal(több szem effektus).Így 10 év feletti autóknál már bármi előfordulhat!

Sok szerencsét!

Boldog nőnapot a lányoknak!

Endlosnak boldog névnapot!és persze minden Zoltánnak!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.