Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Épp ez az, hogy nem, max kicsit nedves.....

Majd megnézem világosban is... Bár nincs meg a közelemben száguldozók rendszáma, nem úgy mint a reggeli tgk-é.

Azért majd számolj be reggel, hogy mi az eredmény! Most viszont én is lépek! Jó társalgást az esti csapatnak! :lol: Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

nem tudom, mert taktikusan kerülöm azokat a topicocat, mert a végén elbutulnék teljesen...a győri topicba szoktam benézni néha ott kavart.... de annyira nem... bár ahogy sejtem továbbra is kavarhat ha megnézzük az oldalát :lol:

"Ha valaki akar rajzot az autójáról küldjön nekem egy emailt. De szólok előre, hogy aki küld, annak csak jövőre fogom lerajzolni az autóját, mert idénre már vannak akiknek az autóját be kell fejeznem, mellesleg máshova is rajzolok, egy üzletbe." :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, hogy Győrből nincs más aktív tag, pedig mekkora város! :lol:

Egy jó pár Kiskőrösi is regisztrálta magát, de csak Wolfi meg én fórumozunk igazán. :lol:

Pedig van itt egy-két agyontuningolt csodaastra is. Múltkor annyira körbe volt spoilerezve egy gsi, hogy alig tudtam megállapítani, mi az??

Link to comment
Megosztás:

De nem nézett be....

Amúgy vannak nagy "szakértők" rajta kívül is! Vasárnap a Skoda talin odajön egy fickó az egyik tag Skoda rapidjához és megkérdi:

"Azon kívül, hogy 2 ajtós, van rajta valami tuning még?" :lol: :lol: :lol: ;)

Szóval a coupe karosszéria is tuning? :D :D

mekkora barmok vannak......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.