Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

:lol: pedig küldtem üzit is... csak tegnap marha későn értem haza.... msnen nem az álnevemen vagyok :lol: meg nem is a kocsi van fent, hanem a kommandóssatyekos kép :lol:

küldöm a zenét, csak ezt az izét holnapra le kell adnom... :D

Üzit???

ja a yahoora, upps azt nem néztem, de pótolom... ;)

Jól van dolgozz csak :D

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Megkaptam a képet!

Holnap a benti gyors gépen meg is nézem.! :lol: ;)

A zenecuccod nem lett meg, Kavics?

Én régebben mániákusan leszedtem az előlapot a magnóról, pedig az enyém csak magnó. De előfordult már errefelé, hogy egy kispolszkit törtek fel egy 20 éves autóRÁDIÓért! (ami nem is működött).

Hogy száradna le a .......................... keze az ilyennek..... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

De a lényeg, hogy már nem sokáig van csend benne, ugyi???? :lol:

Még mindig az van, mert a cd lejátszó nincsen meg..

nekem meg karácsony előtt kicsit nagy érvágás lenne egy profi cdlejátszó beszerzése...

úgyhogy most alternatívát keresek... sajna eladtam az eredeti kazettás magnót...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még mindig az van, mert a cd lejátszó nincsen meg..

nekem meg karácsony előtt kicsit nagy érvágás lenne egy profi cdlejátszó beszerzése...

úgyhogy most alternatívát keresek... sajna eladtam az eredeti kazettás magnót...... :lol:

ÁÁÁ,én nem féltelek, a mai világban nagyon könnyü akár használt akár új ótó hifihez jutni.

Link to comment
Megosztás:

lassan de biztosan.. most állok neki megint, és a végét megírom mert holnap le kell adnom...

a címe : a szunyogháló piaci elemzése.... nem én választottam a témát :lol:

Ez most komoly????Jó kis téma

Jöhetnél hozzánk is egy kis használat közbeni elemzésre, ugyanis az irodaablakra felhelyezett szúnyogháló olyan sötétet csinál, hogy nappal is úgy tűnik, mintha be lenne borulva, utálom... :lol:

Link to comment
Megosztás:

és jelentem végeztem... az előírt 18000 helyett 43000 karakter lett :lol:

akkor nálatok túl sűrű, vagy vmi gagyi van felrakva... az üvegszálas szúnyoghálók már olyanok, hogy szinte észre se veszed.... elég furcsa volt amikor itthon is beszereltettük....

asszem most pedig elteszem magam mára .....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bocsesz, hogy "rég" voltam itt.

Csak vót 1kis gondom...vettem a gépbe a fiaim miatt egy túnerkátyát, oszt gyárilag vót hibás. 1napig izzadtam vele, mire feladtam, visszavittem oszt(nem szoroz) kicseréték. Igaz, 2órát szenvedtek a: mert h.lye azé nem vok nevű áruházban vele.

Kavics: Látom szorgalmas vagy. 18000 helyett több mint 40000. Nem semmi. Tán benne van olyan rész, amikor az egy négyzetméterre eső szálakat egyenként feljegyezted? :lol:

Pörögjünk...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.