Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én tudom, hány éves, és ha nem utal át a bankszámlára egy bizonyos összeget, le is irom ide! ;)

Persze az én svájci bankszámlámra.

:rolleyes: A múltkori utalásból már nem futja a hallgatásodra??? :blink:

'70-es vagyok azaz 36 leszek! ("20-nak mondanak, de 70-nek látszom ... ")

Link to comment
Megosztás:

Itt nincs off! ;) Ellenkező esetben itt minden off. Egyébként ment PÜ-ben.

Sanyi! Nekem még mindig nincs meg a számod!!!! :rolleyes:

Köszi.Én sem érzem magam többnek huszonizé valahánynál.. :D ,és a feleségem szerint agyilag még annyi sem vagyok. :blink:

Milyen jó gyereknek lenni, igaz? ;)

Link to comment
Megosztás:

KÖZHÍRRÉ TÉTETIK!!!

Torkos Csütörtökön fél áron ehet 500 étteremben

Mivel 2006 a bor és a gasztronómia esztendeje a különböző régiók által kínált hagyományos magyar ételeket, italokat, valamint a gasztronómiához kötődő tradicionális magyar népszokások felfedezéséhez egész éves programsorozatot kínál a Magyar Turizmus Rt. A kezdő esemény Torkos Csütörtök lesz. Ez a hamvazó szerda utáni első csütörtök, ami idén március 2-re esik. Idén első alkalommal, de hagyományteremtő céllal ezen a napon az akcióhoz csatlakozott 500 étterem országszerte minden betérő vendégnek elengedi végszámlája felét.

Akit érdekel a lehetőség, írjon és küldöm az éttermek listáját. e-mail:kas.janos@t-mail.hu

Ide is feltenném,de hosszú.

Link to comment
Megosztás:

Én elkérném a listát. Feltöltöm a tárhelyemre és onnan majd belinkelem. A mailcímem pü-ben elküldöm.

Amúgy hazaértünk. Azóta már túl vagyok egy Zlaty Bazant-on is. :blink: Kár, hogy tovább nem maradhattunk, de ha később indulunk, akkor még álmosabb lettem volna és úgy nem akartam levezetni az utat. Persze Adél aludt mellettem, szal én lestem a hóesést (ami egész úton végigkísért) és hallgattam a CD-t és a rádiót.

Viszont nem csak Sanyinak felejtettem el vinni az ajándékom, hanem Rulezkétől is elfelejtettem magammal hozni az én fűtőlapom. :rolleyes:

Nem tudok aludni, mert még bennem van a tali. Ha nem fogytak volna el az előtét ellenállásaim, akkor lemennék a garázsba folytatni a LED-esítést. Így asszem filmnézés lesz.

Link to comment
Megosztás:

Hú, Sanyi, Manowart hallgattál már? Én eddig csak egy albumukat ismertem, arra akartam rákeresni. Egy kicsit több a felhozatal. Bele-belehallgattam. Állat! Most ez a top nálam.

Amúgy most számolom. Ha érkezésemkor azonnal visszaindulok a Corsával, akkor fél órán, egy órán belül érkeznék Kecskemétre...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.