Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Te Gepárd! A legközelebbi talira nem kellene az asszonyt vinned, mert úgy látom a következő tali igen félreérhetőre sikerülhet. Aztán nem csak zsemléért küldenek le! :rolleyes:

Ma voltam megint zsemléért, de már csak pár napja van a boltnak, ugyanis 10.-én bezár.

Szegény kislány, nem tudom mi lesz vele nélkülem. :blink: ;)

Nyuszi, te olyan jól főzöl?

Mikor kóstoljuk meg?

Süti is jó, nem kell komplett gyertyafényes, függyönyelhúzós, andalító zenés vacsi. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Szegeden a mi albérletünkbe is betörtek, d onnan sem tűnt el semmi, csak szétbarmolták a zárat. Megzavarhatta őket valaki....

Száradjon le a kezüklábukfülükfarkuk!!!!!

Régen az volt a divat a kertesházaknál, hogy a befőttek közé raktak hashajtósat is!! :rolleyes: Persze a gazda tudta, hogy melliket nem kell megennie! :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Megjöttem!

Újra itt vannak az oroszok? :rolleyes: :blink:

Annyit emlegetitek őket, hogy a végén megint bejönnek... a spájzba!

Mégegyszer mindenkinek köszi a jókívánságokat!

Kecskemét most az évnyitóról szólt, meg az élő fórumról, nem hiányzott onnan a szülinapom! ;)

Nekem ez volt a szülinapi ajándék! Szóval erről ennyit!

De rossz volt ma dolgozni! ;)

Vége lehetne a télnek! ;) lehet, hogy ezt berakom az aláírásomba... ;) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi, te olyan jól főzöl?

:blink: ;) Hát épp ez az hogy nem!!!!Azért írtam amit írtam :D

Ne higgy neki! Sütni jól süt (kóstoltam, isteni a zserbója), szóval akkor jól is főz. Csak kis szerényke. Bíztassuk és akkor biztos süt/főz nekünk valami finit a legközelebbi talira!

Viszont eszembe jutott valami! Tomi (SzaboT)! Úgy rémlik, hogy szombaton mikor felhívtál, valamit emlegettél egy programmal kapcsolatban! Az is otthon maradt, mint a Sanyi pálinkája? ;)

Nem, azzal az történt, hogy a lemez, amin van a progi, az nem olvasható. :rolleyes: Remélem a héten megkapom ismét, és akkor átveszem neked is. + kapok másik hasonló progit is.

A pálinkához azóta sem nyúltam (pedig olyan jó illata volt...). Sanyi, a legközelebbi tali előtt emlékeztess rá, hogy vigyem!

Link to comment
Megosztás:

Kb hajnali 4 fele értünk vissza a szállodába. Ha ilyentájt nagy csattanást és káromkodást hallottatok volna, az én voltam, amint elestem a lépcsőn felfele menet... :rolleyes: ;)

Erről az esetről nem készült fénykép, biztonsági felvétel vagy legalább egy skicc? :blink:

Link to comment
Megosztás:

S.O.S.!!!! Beragadtak a záraim (nem a fagytól) valószinűleg az autópályán és pöstön kosz ment beléjük és nem fordul bennük a kulcs! Alig tudtam bezárni, de a hátulját ki se birom nyitni..... !!!

WD40 vagy más hasonló kenőspray. Ha nem megy, akkor adtam CD-t. :D

:rolleyes: :blink: Köszönöm szépen ;)

Tamás majd ha lesz egy csepp időm beszéljünk már, csak ez az első nap elég húzós most nekem ;)

10 után a laborban leszek...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Megjöttem!

Borzalmas napom volt!

Reggel be volt fagyva a jobb hátsó kerék!!! Pedig nem volt behúzva a kézifék! :rolleyes:

200 m-t úgy mentem vele, hogy kerestem a csúszósabb felületeket! Benzinkútnál az ismerősök hoztak melegvizet, utána már ment... persze muszály lesz megnézni mi van vele, mert kicsit fura lett a hangja! :blink:

Beértem melóba sikeresen... 9 körül mentem az üzemorvoshoz, aki beutalóval jutalmazott a fül-orr-gége klinikára! ;) Ha valakinek Kecskeméten esetleg feltűnt, már akkor kezdődött a jobb fülcimpám begyulladása... valami bigyó volt benne!!! Volt! Mert 3,5 órai várakozás után a klinikán egy kis helyi érzéstelenítés kíséretében kb. 5 mm vágás, meg egy speciális kütyü segítségével kiszedték a duzzanatot okozó bigyót, meg leszívták a felgyülemlett.... izé... na azt is. az egész kb. 2 percig tartott, közben kiizzadtam vagy fél litert magamból, meg persze majdnem kidobtam a taccsot, meg majdnem összeestem, mert ülve végezték a mini operációt!

Így viszont megúsztam egy tényleges műtétet... mert a gyulladás lefutása után mindenképp kiszedték volna a bibi okozóját... csak azt már rendes műtét formájában.

Végén kaptam egy matricát is, mert biza utána már viccelődtünk a dokival... felirat: "Bátran viselkedtem az orvosnál!"

Minimum 1 hét táppénz, mert most ez valójában egy nyílt seb, és így nem dolgozhatok...

Ja, és ha lehet, akkor most mindenki balról beszéljen hozzám, mert a jobb fülem szinte teljesen be van bugyolálva! :D

Mentem olvasgatni... majd még jövök!

Link to comment
Megosztás:

Nos, akkor ezt tőlem kapod balról Mackó: Sok bulldog Szülinapot! Aki közel van, az csapjon már SzaboT kezére, szerintem sutyiban szipuzik a pálinkámból! :D ;) Most értem vissza, a szekér csodálatos volt! Elvitt, visszahozott, többet nem is kell mondanom.

Már nem szipuzik, mert közben már meg is ittuk, uyagnis olyannyira pörögtem a tali után, hogy szükségem volt egy kis utóbulira :rolleyes: És hát ez kézenfekvő megoldásnak tünt :blink:

De majd beszerezzük az utánpótlást ;) Bocsi...

Mackó jobbulást, azaz mihamarabbi gyógyulást neked!

Link to comment
Megosztás:

Már nem szipuzik, mert közben már meg is ittuk, uyagnis olyannyira pörögtem a tali után, hogy szükségem volt egy kis utóbulira :rolleyes: És hát ez kézenfekvő megoldásnak tünt :blink:

De majd beszerezzük az utánpótlást ;) Bocsi...

Mackó jobbulást, azaz mihamarabbi gyógyulást neked!

Hát, ezt nem gondoltam volna! :D Te voltál a felbújtó? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.