Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jaj srácok, tényleg erről a moderátori dolgoról beszéljetek már. Mert jelezni kéne az eredményt. Én ma este nem lszek gépközelben....szóval javaslatokat várok...

Hát, ha csak a sajátjainkról lenne szó, akkor bevállalhatom egynek. Bár, ha bejön a másodállás... De akkor is rászánok napi 1-2 órát a fórumozásra...

Link to comment
Megosztás:

Már nem szipuzik, mert közben már meg is ittuk, uyagnis olyannyira pörögtem a tali után, hogy szükségem volt egy kis utóbulira ;) És hát ez kézenfekvő megoldásnak tünt :D

De majd beszerezzük az utánpótlást ;) Bocsi...

Mackó jobbulást, azaz mihamarabbi gyógyulást neked!

:rolleyes: Te nyuszi, az nem én voltam! Mindjárt itthagyom a melót és rohanok haza ellenőrizni a páleszt!

A jelenlegi netemmel én nem tudnék modizni. Van, hogy 1-2 napot nem melózok és akkor megbízhatatlan a netem. A végén még elkanászosodnátok! ;)

Max a jövő hónaptól. :blink: Hu, az már holnap lesz! Akkor meg telefonálok, mert hó elejére ígérték a javítást!

Köszi Sanyi! :(

Köszi Nyuszi! ;)

Vazze, úgy be van ragasztgatva a fejem, hogy alig bírom forgatni a fejem... mert most közben a fiúkra is vigyázok! ;)

Nekünk most van itthon Hubertus... lehet iszok egy kicsit... de az is lehet, hogy "Kozel" kerülök egy doboz sörhöz! ;)

"Oszi bátyám, egy kis Hubit?" ;) Képek a műtétről? ;)

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Te nyuszi, az nem én voltam! Mindjárt itthagyom a melót és rohanok haza ellenőrizni a páleszt!

A jelenlegi netemmel én nem tudnék modizni. Van, hogy 1-2 napot nem melózok és akkor megbízhatatlan a netem. A végén még elkanászosodnátok! ;)

Max a jövő hónaptól. :blink: Hu, az már holnap lesz! Akkor meg telefonálok, mert hó elejére ígérték a javítást!

"Oszi bátyám, egy kis Hubit?" :D Képek a műtétről? ;)

képek nincsenek a beavatkozásról.... max. ha kéred, akkor a kötésről tudok...

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt Mindenkinek!

Jelentem tegnap sikerült egy kis megfázást is összeszednem... valószínüleg nem kellett volna azonnal kimennem a hidegre a "műtéti izzadás" után... :rolleyes:

De a hóból is elegem van mostmár... az éjszaka 5-10 cm esett, most meg hétágra süt a nap!

Mit is mondtam már korábban a télről? Hogy vége lehetne? :blink:

Link to comment
Megosztás:

De a hóból is elegem van mostmár... az éjszaka 5-10 cm esett, most meg hétágra süt a nap!

Mit is mondtam már korábban a télről? Hogy vége lehetne? :blink:

Jó reggelt!

Jobbulást!

Én éjfélkor még lesepertem Hobit, de reggel még így is sok centi havat kellett újra letakarítanom :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De azért a monyitor előtt jó idő van, ugyi?

Én ma legjobban a fizetésemet várom!!!! Jöhetne máár!

A monitor előtt kifejezetten kellemes az idő! :rolleyes:

A táppénzem viszont nem nagyon várom. El lett tolva a lekönyvelése a két hónapnak, így nem 100%-os, csak 70, a kórházban tartózkodás pedig 60%. Most bukok 80000Ft-ot. Szóval le van magasról sz@rva a 10.-e...

SzaboT, hogy megy a vadászat, van még fácán, vagy elvitte a madárvész? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.