Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Tegnap elmaradtam egy kicsit. Melóban csökkentenem kell a netezésre fordított időt, haza meg 21:00-re értem haza és nem volt kedvem már a gép elé ülni. Na ez nem jelenti azt, hogy este kilencig melóztam! Egy ismerősömmel elmentünk Egerbe egy díszhal tenyésztőhöz. Hú, hogy ott mennyi hal volt! És volt 2 tengeri akváriuma is!!! Áááá, nekem is kell olyan! De mostanában nem volna rá időm... :D Ha felraktam az akvarista weboldalra a képeket, akkor majd belinkelek néhányat. Akit érdekel, az megnézheti.

Napfénytető? Valahogy sosem vágytam rá, mert egy plusz lyuk a kocsin, valamint ha nincs rajta roló, akkor esetenként igencsak meleg helyzetet hozhat. :lol: vagy pl. napszúrás rulez! :D

Szóljatok, ha hüleséget beszélek...

Nekem remekül szuperál, bár egy évben max 5-6 alkalommal használom. Nagy melegben semmi értelme, de egy lassú menetben nagyon szuper. Viszont tényleg kell vigyázni a napszúrással! Igaz, csak elhúzott tetőnél, mert amúgy van rajta roló. Nekem nem ázik és nem rohad (remélem!).

...Ha lány lenne, elég lenne csak a seggét nézni...

Hm, akkor téged még sok meglepetés fog érni az életben! :) ;) ;)

Báz, majd elfelejtettem! Gratulálok mackó! De széép ótód van Laci! ;)

Link to comment
Megosztás:

Jóóóó reggelt!Tavasz van!Ennek örömére megfáztam :lol: Kellett nekem tegnap legénykednem :)

Ma egy barátom gyerekét ütötték el mototrral, komoly baj nem történt, csak láttam, hogy nagyon nézegeti egy néni..... :D

Hobi még mindig szép, kívül-belül :( Reggel behoztam egy kolleganőmet, aki nagy megrökönyödésel kérdezte, hogy lehet egy autót enniyre szeretni ;) Nem hogy örülne hogy betehette a sejhaját!!!!

Tavasz van!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) :D És holnap szabin vagyok :( Végreeeeeeeeeeee

Link to comment
Megosztás:

Tavasz van! Ennek örömére megfáztam ;) Kellett nekem tegnap legénykednem :)

Forró mézes tea... ;)

Hobi még mindig szép, kívül-belül :D Reggel behoztam egy kolleganőmet, aki nagy megrökönyödésel kérdezte, hogy lehet egy autót enniyre szeretni ;) Nem hogy örülne hogy betehette a sejhaját!!!!

Legközelebb majd sétál... Úgyis jön a tavasz.

Link to comment
Megosztás:

Én meg azokat nem értem, akik csak beleülnek, meg kiszállnak. Ha nekik csak ennyi a kocsi, akkor járjanak busszal.

Az volt a baja, hogy mondta, hogy igazi családtag az autó, én meg erre poénnak szánva, több:ő az én szerelmem ;) ! Na ekkor nézett egy nagyot! :)

És kezdett el pofázni.....Hülye kis divatmajom!

Link to comment
Megosztás:

Pont, mint az én Fusion-os kollleganőm.

nemrég azt mondta: velem beszélgethetsz kocsikról én értek hozzájuk! Azt mondta, kedvcence a BMW, én meg megkérdeztem, hogy melyik, erre azt mondta, hogy "az a nagyszemű".....

;) ;)

A" hozzáértő"! ;)

Én egyszer mikor Kadettet akartam venni dieselben,olyan 83-as 84 -es kiadásúra gondoltam ,mert annyi zsozsóm volt,hívogattam telefonon a hírdetőket és az egyiktől kérdezem,hogy ez már a "csepp"Kadett vagy még a régebbi aválasz az volt,hogy"nem ez már nem olyan csepp,ez egy kicsit nagyobb". :) Mondanom sem kell,hogy a röhögéstől majdnem eldobtam a telefont.

Nyuszi ,most úgy néz ki,hogy ez év végéig biztos a helyünk,jövőre pedig ígéret van,hogy amennyi embert csak lehet megtartanak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megjöttem a melóból, a beígért audit meg elmaradt... nem baj, legalább minden rendben van az üzemben, minden fénylik, mint az a bizonyos dolog Salamonon! :) ;)

Mindenkitől köszi a gratulációt, igyekszem vigyázni a kocsira! ;)

Hajnalban olyan hideg volt, hogy le volt fagyva a szélvédő... beindítottam, fűtés koppra, irány ablakra, és 1-2 perc alatt "leolvadt". Erre azért volt szükség, mert a jégoldót már elfelejtettem... régen voltam délelőttös...

Most, ha az idő is engedi, meg esetleg a család is, lehet kissé belebújok, mert annyi a bibi, hogy a két első ajtó központija se nem zár, se nem nyit... viszont érzékelni érzékel... reményeim szerint csak valami kontakt hiba.

Ezt a héten szeretném megoldani. ;)

Képeket fogok pakolni a képtáramba! Majd keressétek őket! :D

Link to comment
Megosztás:

Persze, persze... Nyáron meg majd az lesz, hogy de meleg van, mikor lesz már ősz...

Szerintem azért ezt ritkábban mondjuk nem? ;)

Úgy értem sokkal kevesebb hideg aktivista van mint meleg ;)

SzaboT!

Ennél többet már nem fogok csalódni,ezért is vagyok a jelenlegi véleményemen... ;)

De tudod,a lepényhal először... :)

Link to comment
Megosztás:

Végetem egy kis átalakítást a galériában... és közben felraktam 5 képet a vectráról ide! kellemes csemegézést!

szépótó főnök ! garatula hozzá...

tegyé alá szép kerekeket is...

lehet h lemaradtam de mi lett az atrával ? -ha bevették akkor mennyiért ? -jöhet püben is csak kíváncsi vagyok :)

Link to comment
Megosztás:

szépótó főnök ! garatula hozzá...

tegyé alá szép kerekeket is...

lehet h lemaradtam de mi lett az atrával ? -ha bevették akkor mennyiért ? -jöhet püben is csak kíváncsi vagyok ;)

Erre én is kiváncsi vagyok :) Nem akarlak elkeseríteni de a vectrán a 15ös felni annyira se mutat mint az astrán.(ha jól olvastam azt akarod felrakni)

Link to comment
Megosztás:

Erre én is kiváncsi vagyok ;) Nem akarlak elkeseríteni de a vectrán a 15ös felni annyira se mutat mint az astrán.(ha jól olvastam azt akarod felrakni)

Tudom, hogy a vectrára a 15-ös "kicsi", de pl. ezen 14-es a gyári méret, a 15-ös méret a nagyobbak kiváltsága. Szerintem nem mutatnak rosszul a 15-ös kerekek sem. Igazából ez alá már a 17 is valszeg lazán elférne. De az egy későbbi projekt lesz... majd meglátjuk.

A másik kérdésedre a válaszom... :) sajna 7k-ba vették be. Sok helyen be se vették volna, mondván el se tudják adni a színe miatt! Sajnos...

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy a vectrára a 15-ös "kicsi", de pl. ezen 14-es a gyári méret, a 15-ös méret a nagyobbak kiváltsága. Szerintem nem mutatnak rosszul a 15-ös kerekek sem. Igazából ez alá már a 17 is valszeg lazán elférne. De az egy későbbi projekt lesz... majd meglátjuk.

A másik kérdésedre a válaszom... :) sajna 7k-ba vették be. Sok helyen be se vették volna, mondván el se tudják adni a színe miatt! Sajnos...

Az tényleg elég kevés ;) de vigasztaljon az hogy volt egy caravan gsi 96os amit 800ezres irányáron árultak.

Sajnos elég nehéz használt autót eladni.

Link to comment
Megosztás:

Sanyi! Remélem tényleg piti ügy lesz a zár problémája! :) Köszi a biztatást!

BC terén meg előbb utánanézek, hogy bele tudok-e applikálni egy gyárit... vezetékek megvannak-e stb.

Ha nem, akkor fel kell vennem a kontaktot Gabival, hogy mielőbb eszközöljünk valamit a pontmátrixos vagy milyen kijelzőre... a fogyimérő hiányzik nagyon! Megnézném, hogy egy ekkora kasztni mit szól egy kövér gázadásra! De csak 1x! ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.