Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó estét! ;)

Sanyi, jó az avatarod.... Elrobogtak a Dutrák, helyébe érkezett egy sárga Manta. :)

Az én Corsámat a nyáron 600-ért vette volna be cég, akkor asszem kb. ennyi is volt az Eurotax ára. Viszont iszonyat sok hitelt kellett volna megint felvennem. Most, mikor ingadozik a tölesztőrészlet....

Link to comment
Megosztás:

De jó!!!!!!!!!! (ha az, amire gondolok!) ;) ;)

Nagyon jóóóóóóóóóóóóó, de nem az amire gondolsz :D

Ti most miről beszéltek??? Bocs, ha nem értem. Gomba, gomba...

Nos igen épp most olvastam minap egy cikket a hitelekről! :) Nem túl biztató

Hozzám tudod vágni azt a cikket? Épp most akarok hitelt felvenni...

Tagok:

1. Nyuszifül

2. Ember2

3. I_S

4. Mackosajt

5. Szabot

6. Benzingőz

7. S.S.

8. Vascona

Na most majdnem elkezdtem gondolkodni, hogy ki az az SS... ;)

Link to comment
Megosztás:

Gondolkodj, csak gondolkodj!!! ;) Egyébként nem SS, mert az teljesen más. Inkább így: S.S. ez nekem olyan, mint neked a Szabot(é). Nyuszi nem nyerő az ötlet, mert én hazaugrom előtte, és utánna is, úgyhogy visszavinni se tudom... Talán legközelebb.

Jól van na, csak lusta voltam bepötyögni azt a kép pontot is. Amúgy azok nélkül tényleg mást jelent! :)

Link to comment
Megosztás:

Jól van na, csak lusta voltam bepötyögni azt a kép pontot is. Amúgy azok nélkül tényleg mást jelent! ;)

Lustaság fél egészség! :D

Jó éjt! Mára ennyi volt...

Most is csak azért kapcsoltam be a gépet, hogy a veki kapcs. rajzaiban bújkáljak! ;) ;)

megyek aludni... közel van a 4.30 :)

Link to comment
Megosztás:

Beatrice S.S. módra:

Munkának vége, kijössz a gyárból, két sörtől... Hát igen, itt bomlik a rím, mert sem erős, sem bátor nem lettem, de nagyon jól esik! ;) Lassan pihizek is, délután hatra pedig megint megyek. Ez egy ilyen hét, minden nap tizenkettőzöm, kivéve vasárnap. Akkor csak simán éjszaka, aztán hétfőn délután, és azon a héten már megint minden nap 12. Hű, fáradtan ne igyon senki, mert ilyen hülyeségeket fog írkálni, mint én! :)

Kell benyára meg olajra a pénz áprilisra, mert sokat szeretném járatni a kislányt.

Más: Kezdem azt hinni, hogy lassan miénk az idegenl®égiósok régiója! ;)

Tagok:

1. Nyuszifül

2. Ember2

3. I_S

4. Mackosajt

5. Szabot

6. Benzingőz

7. S.S. /Székesfehérvár, elvileg Közép-Dunántúl/

8. Vascona /Budapest, elvileg Budapest és környéke/

Hiába, mindenkit Debrecenbe húz a szíve! ;)

Na sziasztok, szép napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Pihenés elnapolva! A harmadik sör után belendültem, elkezdtem a honlapunkra írni a régió történelmét. Most olvasom át a tali topicot, és mit találok? :

Mackósajt, én mindenképpen szeretnék elugrani hozzátok, viszont kocsim jelenlegi állapota, és a távolság nem nagyon teszi lehetővé. Viszont jövőre legalább két, itt leegyeztetett talira el szeretnék gurulni (majd sasolok folyamatosan).

Én kis naív! Ha tehetném, minden hétvégén ott lennék! ;)

Sziasztok!

Mackó: az ajtóknál általában egy kiadós kenés segíteni szokott!! (legalábbis a Seniknél ez gyerek betegség volt)

Itt továbbra is tavasz van ezerrel. :) Lehet elsején én is meglátogatom a sexcijótokat ez még nem tuti .. ;)

Chyga! Mutassam az utat? Itt (már) tényleg nem tévedek el! ;)

Ez sajnos csak vicc, mert én egy nappal előtte megyek haza, akkor már meglátogatom a szüleimet is. Viszont Kisújszálláson esetleg összefuthatunk, ha jössz, az nekem is útbaesik.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Tudom, hogy a cikket hogy kell leírni de szokásomhoz híven, siettem :D :lol:

Na ma túlestem egy nagyon megterhelő,( lelkileg) tárgyaláson, de egyben vagyok, csak a torkom fáj!

Vascona nem budapesti, hanem még messzebbi ;) , bár én is mindig Budapestre teszem :) de mivel idevaló, hát idetartozik :D És Sanyi te tudod a legjobban.....mi az ami számít ;)

A talira pedig gyertek minél többen, legalább amikor majd az országos talira jöttök, már ismerősek lesztek ;) De akkor kéne valami program is, nem?

Na majd ha lement a lázam gondolkodom :(

Link to comment
Megosztás:

Igen Nyuszi, én már csak tudom! :) Egyébként jobbulást neked! Nem is tudom, hogy csinálod, de minden tali előtt jól megfázol, de talira kutya bajod! ;) Egyébként megírtam a régió történetét, el is küldtem neked a citromailes címedre meózás céljából. A vélemények megvitatása után megy a srácoknak is, olvassák át ők is, hogy megfelel-e? Ha minden rendben, akkor irány a honlap! Most viszont tényleg pihi, légy jobban!

Link to comment
Megosztás:

Bocs, ki az a Gábor? Amúgy most Zo-lee vagy Zol-ee? Modik, nem figyeltek? ;)

Ő a Zoli haverja, és nem biztos hogy tud jönni, de azért felírtam.Jól mutat ha sokan vagyunk ;) Bár az az igazság lnne még pár ember akit tudnék hívni, de talán most nem hívok sok ismeretlent, mert...mert...önző vagyok, és csak veletek szeretnék lenni :)

Akkor mackó te mész Roli elé, mert én is mondtam neki, ha kell kimegyek, bár igaz neked útba is esik, na majd még pontosítunk ;)

Link to comment
Megosztás:

Megjöttem melóból! Ma ha jut rá időm, megnézem a zárakat, hogy mi lehet... reménykedem, hogy tényleg valami piti baja lesz, mert Uhuhu-val is egyeztettem, és nem valami ócsó árat mondott a mocikra... de ha muszály lesz, akkor az lesz. Ma mindenképp megnézem. (éjszaka is a féklámpa biztijét kerestem, mert kiment... lehet, mikor elhoztam se volt jó. :) de megtaláltam, kicseréltem, és azóta is jó.)

A talira meg mindenkit várunk szeretettel!!! ;)

Aki csak tud, jöjjön! Tartsatok terepszemlét nálunk!

Ja, igen... én szívesen kimegyek Roli elé, hisz abszolút útba esik! ;) Ezért is ajánlottam fel. ;)

Link to comment
Megosztás:

8. Vascona /Budapest, elvileg Budapest és környéke/

Hiába, mindenkit Debrecenbe húz a szíve! :lol:

Na sziasztok, szép napot mindenkinek!

Elnézést Sanyi bácsi,csak szeretném tökéletesíteni a régióimról tett megállapítást:)

8. Vascona (idáig stimmel) :)

Budapest,Győr,Zalalövő,Bécs,

mindegyik heti rendszerességgel,és mindig ott ahol

éppen munka van:)

Ja és jelenleg nincsen működőképes autóm!;)

És igen,Debrecenbe húz a szívem! miért,kit nem? ;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.