Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Sanyi! Attól még küldd el... hátha mégis tetszik nekünk! ;)

Nyuszi! Mi a baja HOBinak?

Vascona! Jól beszélsz! ;)

Én! ;) ja... megnéztem a vezető felőli központizár mociját... :) sajna bibis szegény... szétszedni nem lehet... legalábbis nem merném szétszedni. Szóval az már tuti cserés... az anyós oldaliig nem jutottam... kissé bonyolultabb a rendszer, mint az astrán volt. Szóval reménykedtem, de ez költség lesz.

Ma beszéltem a szerelőmmel is.. jövő héten valszeg megejtjük a nagyszervízt plusz a vizsgázást is, nem akarom májusig húzni... lesz kiadás rendesen... de tuti lesz a gép! És ez számít!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sanyi szerintem ne aggódj, te iylen "bratyizós" vagy, szal jó lesz az!Csak majd még a helyét kell megtalálni :) Írjál még sokat ;)

Chyga most nyugtatott meg, hogy nem oylan vészes, szóval kicsit jobb kedvem lett.

Kifújt a kipufogó csonknál, és hát azt kell megcsináltatni....már bánom, hogy a féket nem ezzel a sráccal csináltattam ;)

De tök jó volt ott lenni végig, láttam Hobit csupaszon ;)

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki, van remény arra, hogy újjáéledjenek az első ajtók zárjai!!! Hosszas keresgélés után, találtam egy oldalt, ahol a srácok b vekikkel foglalkoznak! "klub"oznak...

egyikük már sikeresen szétszedett több zárat, és mindegyikben egy 100 Ft értékű mikrokapcsoló ment tönkre!!! dokumentálta a cselekvést!! Most nagyon örülök!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Ide is beírok, hátha itt jobban szem előtt van az érintetteknek:

Nyuszival az előbb beszéltünk arról, hogy ha valaki messziről, más régiókból ellátogatna hozzánk április elsején, akkor természetesen nem csak 17.00-ra várjuk... esetleg városnézést szervezünk, környékbeli helyeket mutogatnánk... stb.

szóval... lehet jelentkezni... idegenvezetést vállalok! :)

Link to comment
Megosztás:

Srácok, megszünt az a pólónyomó hely, ahol a pólókat akartam megcsináltatni ;) Szal ha megint szabin leszek, akkor felkutatok pár helyet!

Addig gondolkozzatok milyet szeretnétek!Én már tudom ;)

nagyképűen szeretnék beleszólni ebbe!

Tekintve hogy szakmám az ilyesmi,van ismerősöm is aki ezzel foglalkozik,szeretném

ha mindenki előrehaladottnak tekintené az ügyet,és.... Várom a grafikai elképzeléseket

a vroli@citromail.hu email címre :)

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Nekem se söröm, se csajom (még egyenlőre Mantám se). igy csak teát ittam.

Ma végigjártam Kecskemét összes barkácsáruházát a garázshoz. Kb. 60 e-be fog kerülni a dupla garázs. S teteje bitumenes hullámpala, vasszelvényeken áll és az oldala hajópadló(mert abból van most bőven ingyé.).

Megint kenyéren és vizen founk élni.... :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Visszaolvastam.

Mackó, remélem olcsón megoldódik a kpzáras problémád. Biztos megoldod. Ügyes fiú vagy te! :D

Sanyi, küldd azt a cikket, mindegy, hogy bratyizós. Mindenki a saját stílusában írja cikket, ezzel semmi gond. Akinek nem tetszik, az nem olvassa. Amúgy is, akinek nem tetszel, az úgysem közénk való! :lol:

Nyuszi, az a kifújás nem olyan vészes, főleg, hogy van ki megcsinálja.

Rulezke, majd küldünk kaját! :D

Na, akkor most én jövök. Ma megkaptam a pénzt, amire vártam, gyorsan meg is rendeltem néhány dolgot az én drágámhoz. Pl, új lökös a díszráccsal, egy garnitúra gyertya, szelepdekni tömítés és a 2 vezérműtengelyhez szimmeringek. Holnapra lesz meg minden cucc, így majd holnap elhozok mindent egyszerre.

Hétfőn hívom a karosszériás ismerős, hogy hányra mehetek hozzá és csinálja a mocitetőt. Utána irány a festő srác. Lökös és géptető fújás. Remélem elsejére már ragyogni fog a drágaságom! Ja, a jövő héten tényleg meglesz a hidrotőke-csere (ahhoz kellett a tömítés és a szimmering).

Miután hazaértem, gyorsan kitakarítottam és lemostam a kocsit. Na jó, ez a gyorsan, ez majd 2 és fél órát tartott. Igaz, nagyon piszkos volt kívül, belül. :) 2 sorral lemostam, eggyel leöblítettem és szárazra töröltem. Még az üvegeket is megpucoltam!

Holnap megyek a halnagykerbe bevásárolni. Kompresszor, szűrők, halak. Beindul a nagyüzem! Ha hazaértem, akkor meg befejezem a középkonzolt. Megcsinálom, hogy a háttérvilágítás homogén legyen, mert most nagyon foltos. + bekötöm a belső világítás-késleltetőt is. Ebből rájöhettetek, hogy holnap nem dolgozok. ;) Most pedig befordulok az ágyba, mert reggel 6 körül kelek. Korán indulunk a nagykerbe (ami Debrecenben van, de ismerőssel megyek, aki siet vissza, így tali lehetősége közel van a nullához).

Jó éjt mindenkinek!

UI: Nincs csajom ;) és vörösbort ittam... ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! ;)

Sajnos én nem tudok ilyen okosságokat szerelni az autómba,még a "hi-fi"-t sem tudtam kicserélni,mert ami benne van Philips Car 400 nem kelt el és addig nem akarok másikat venni.

Elhatároztam,hogy veszek egy Corsa A-t ilyen hobbiautó félének(gyereket oviba vinni,pecázni,szerelgetni),ehelyett úgy néz ki,hogy egy JAWA Californiát veszek :) ( vagyis cserélek),van itt mindenféle holmim(riasztók,alkatrészek,spaniferek ,vicik-vacak stb..)Azt sem tudtam már hova pakoljam őket és mondta az egyik kollega,hogy neki meg egy felesleges Jawája van és cseréljünk.A héten lesz az egyeztetés és lehet a hétvégén már ízirájder leszek ;)

Link to comment
Megosztás:

Nos, elárulom, nekem sincs csajom, de ez a mondat annyira megtetszett, hogyha lesz, akkor sűrűn emlegetem! :) Jawa California? Álom motor! Nekem is olyan van. A tied milyen? 1973 előtti, vagy utáni? Ismertetőjelek: a régebbin a comboló a tankra van krómozva, az újon külön elemek, a régi szoknyás sárvédős, az új keskeny, sportos, a régin a kipufogókönyök hatalmas hollanderrel van felfogatva, míg az újon kis takarossal, amit egy spéci körmös kulccsal húzol meg.

Na melyik lesz?

Ötletem van! Alapítsunk Jawa Californiás alrégiót! (hamár a lángossütőnk és a kocsmánk befuccsolt) ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csak gyorsan felugrottam, mert most visszük a nagyfiunkat anyósékhoz, és amint hazajövünk, nekiugrok a jobbos ajtózárnak. Mikrokapcsolót sikerült szereznem bentről... milyen jó, hogy mindenféle cégek midenfélével foglalkoznak nálunk! Ja, és milyen jó, hogy egyesekkel jóban vagyok! :) Ha esetleg mégsem jó méretet kaptam, akkor holnap kérek másikat! ;)

(ja, a javítást persze igyekszek dokumentálni, lépésről lépésre! ;) )

Most rohanok is...

Link to comment
Megosztás:

Nohát,erről eszembe jut egy amolyan vicc szerű írás! :)

Elnézést ha bármilyen szabályzatot sértek vele,de azt hiszem ez most ide illik ;)

"Nemrég olvastam ezt az egyszerű jó tanácsot, és alkalmazva a benne javasoltakat, megtaláltam Belső Békémet.

a jó tanács a következő:

"Akkor találod meg Belső Békédet, ha befejezed mindazt, amit megkezdtél."

Szóval, körülnéztem a lakásban, és megkerestem mindazt, ami nem volt befejezve - és munkába menetel előtt befejeztem.....

-egy megkezdett palack vörösbort

-egy megkezdett palack fehérbort

-egy megkezdett palack konyakot

-egy megkezdett doboz nyugtatót

-egy megkezdett doboz cigarettát

-egy megkezdett doboz bonbont

-egy megkezdett tábla csokoládét

-egy megkezdett főtt, füstölt csülköt

-kevés maradék vodkát.

Fogalmad sincs róla, milyen k***a jól érzem magam ....!!!! "

;)

Link to comment
Megosztás:

Ez chat, szóval itt nincs off. A hsz-od nem politikai és a kisebbséget sem sérti, szal semmi gond vele. A 2 modi nem fog kimoderálni, ugye fiúk?

Ma voltam hal nagykerben. Kettőben is. Elköltöttem kicsit több, mint 10 rugót és még jövő héten jön meg a kompresszor (12k), valamint hétvégén lehet menni a 130 lityis akváriumokért.

Megvettem a kocsihoz az alkatrészeket és lebeszéltem a szerelési időket is. Hétfőn hidrotőke csere, kedden karosszériás és onnan megy is a festőhöz. Ha minden jól megy, akkor pénteken megkapom a kocsit. Addig marad a lábbusz :) .

Most megyek a garázsba, összeszedem a LED-eket és nekiállok a középkonzolnak.

Link to comment
Megosztás:

Miért cseréled a hidrókat?

Kopognak amikor hideg a moci?

Az enyémnek is volt ez a baja,de elég volt csak kitakarítani őket,meg normális olaj bele,és hidegen is

ventillátor hang volt :)

Persze ha szétszeded,kell az új vezérműszimmering,meg a szelepfedél tömítés,de a hidrók azért jóval drágábbak...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.