Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Hú de későre jár! :)

Azt hittem soem érek ide! Ma meghalt a szerverben a prociventi és csak mostanra sikerült üzemképes állapotba hozni! Így elsőnek ide kukkantottam fel!

A fiúk teljesen le vannak passzolva nagyszülőkhöz, Ildi régi barátnőjénél van, én meg itthol egyedül! ;)

Ma megpróbáltam olajat cserézni... sikertelenül. Torxos a leeresztő a vekin, és sajna a gagyi torxfej csavarodni akart... nem tekerni... holnap asszem veszek egy normális fejet, és nekiesek mégegyszer...

Ja... fej... azaz FEJ... volt szerencsém ma látni! Nagyon szépen kipucolták... kikozmetikázták, adtak neki dísztárcsákat és kirakták 899e-re!!! ;)

Mikor ott voltam, akkor nézett rá egy pasi... "Hogy lehet ilyen színt adni egy ilyen kocsinak! Pazarlás!"

Majdnem beszóltam neki! ;)

Lassan elrakom magam éjszakára! Jó éjt!

Link to comment
Megosztás:

Maci nem volt gyomorideged,mikor láttad az autót?

Én egy hete láttam az én volt kocsim,amit egy hónapja is már hogy eladtam...

Vagányul előztek vele pesten a váci úton a belső sávban végig mindenkit,és csak egy kék csíkot láttam szinte....

Senki nem volt ott,hogy beszólhassak neki: ez volt a régi autóm! :)

Még mindig sajnálom

A te autódnak pedig nagyon is szép színe volt! akinek nem tetszik ne nézze,vagyen suzukit,az mind egyforma

Link to comment
Megosztás:

Ne is mondd! Januárban láttam parkolni a kis Trabim Túrkevén. Hát, jól körbejártam, nézegettem, hogy mit csináltak vele, mit nem. Minden egyes hegesztést ismerek rajta, és az összes nyavajáját tudom. Még most is pattannék bele, hogy elvigyem újra egy körre. Ha eladó lesz. lehet, hogy visszavásárolom. :) Már csak azért is, mert a tuning cuccok fenn vannak a padláson, azokat egytől egyig kihekkeltem (kivéve az egyenesített fédereket; szépen meg van még most is ültetve ;)), és mint széria Trabit adtam el. Mikor eladás előtt még mentem vele egy kört, akkor jöttem rá, hogy mennyit jelent egy átalakítás. Teljesen máshogy viselkedett. Nem húzott úgy, hamarabb kellett váltanom, és kettesben már nem fütyült a gumi. Node most már kár nosztalgiázni.

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

Elvesztem a részletekben! Segítséget kérek! Ki írta oda hogy TALÁN? ;) ;)

Asszem én voltam... de akkor még nem volt biztos. ;) Azóta mindenki így idézi.

CORSikA... Végre úgy néz ki, hogy te is itt leszel? Ez nagyon jóóóóó! :)

Azért én kíváncsi leszek, mikor tudják eladni majd a gépet. Ha most cserélném lefelé a kadettot(az első opelünket), akkor is a FEJ mellett döntenék! Most mégszebb, mint 2 éve... :D

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt! ;)

igazából nem sírom vissza a Pandát.....

A barátok közt-ből??? :)

Nekem már nem biztos,hogy meglesz a Jawa California,mivel a srác azóta nem jelentkezett(ráadásul már abban sem biztos,hogy California).

Viszont BLITZ-nek valószínüleg kell a Pannónia trike-om(mivel egy veterán Opel sebváltó van beleépítve),de ezt még nem szeretném elkiabálni.Majd mikor biztosat tudok,leírom és aki ráér lejöhet hozzám és talizhat velük is.

Link to comment
Megosztás:

Edzés, edzés? ;)

Naná, nem szeretnék nagyon lemaradni :D ;)

Na szép jó napot mkinek, most értem haza. Rengeteget dolgoztam a kertben, jól elfáradtam....Aztán csak úgy kedvtelésből aláfeküdtem a kocsinak is...Hát kár volt! :) Találtam egy dolgot amit tuti csináltatnom kell!Remélem a srác beválallja azt is szerdán...

Azt hiszem mostmár nem nézelődök... ;)

Link to comment
Megosztás:

één azt hittem h corsika már régóta az :)

10 hónap aktív fórumozás után elérkezettnek láttam az időt,hogy belépjek a klubba. ;)

Úgy terveztem,hogy aki először MAGÁTÓL észreveszi a jelet a nevem mellett az egy üveg konyak boldog gazdája lesz,de mivel csak kis segítséggel ment a dolog ezért adandó alkalommal közösen isszuk meg.(meg a többit). ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.