Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Lassan ideér a jóidő, szóval ha benne vagytok elmehetnénk valamerre kirándulni, főzőcskézni...
Lehet, hogy áprilisban kétszer megyek Debrecenbe? :) Én az a típus vagyok, akit meg lehet fogni a hasával! ;)

TEQUILA!!! ;)

Inkább jóféle házi szilva pálinka, vagy Unicum.

Most viszont búcsúzom mára és holnapra, most vár röpke 22 óra munka. Holnap pedig nem hiszem, hogy lesz erőm fórumozni este. Úgyhogy teljen jobban a hétvégétek, mint az enyém, sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Nem tudom, hogy a kocsi miatt, vagy más okból, de mióta megvan a veki, alig van időm idejárni! :)

CORSikA! Örülök, hogy beléptél a klubba! Gratula az elhatározáshoz, amit tett követett! ;)

Főzőcske! Akár úgy is csinálhatnánk az elsejét, hogy főzőcskézünk a Vekeri-tónál! Aztán este nyomunk egy csocsópartit... vagy majd főzzünk máskor?

Link to comment
Megosztás:

Főzőcske! Akár úgy is csinálhatnánk az elsejét, hogy főzőcskézünk a Vekeri-tónál! Aztán este nyomunk egy csocsópartit... vagy majd főzzünk máskor?

És utána még elmehetünk moziba,onnan meg az Arénába.. :) ;) ;) ;)

Szerintem ne bonyolítsuk.

Egyébként a főzés jó ötlet.Azt meg beütemezzük Május 1 -re.

Link to comment
Megosztás:

És utána még elmehetünk moziba,onnan meg az Arénába.. :) ;) ;) ;)

Szerintem ne bonyolítsuk.

Egyébként a főzés jó ötlet.Azt meg beütemezzük Május 1 -re.

Csak egy kósza ötlet volt! A 05.01. sem rossz ötlet... mondjuk olyankor mindenütt tömeg van! Meg lufik, popcorn, vattacukor.... :D

Link to comment
Megosztás:

Tudod mackó, ha egy új szerelem megjelenik, akkor kicsit minden mást elhanyagol az ember ;)

De mi ezt megértjük

Az rendben, hogy megértitek... de én nem akarom hanyagolni a barátokat!!!! :D

Csak most intézek egy halom dolgot... ha leszervízeltük+vizsgáztattuk a gépet, szerintem újra "normális" leszek! :) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Az rendben, hogy megértitek... de én nem akarom hanyagolni a barátokat!!!! :lol:

Csak most intézek egy halom dolgot... ha leszervízeltük+vizsgáztattuk a gépet, szerintem újra "normális" leszek! :) ;) ;)

Ne aggódj, nem vesszük elhanyagolásnak, és különben is mi is szoktunk..ööö...."szerelmesek" lenni ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Maci,a többiek nevében is mondhatom szerintem - mi azért tartunk éppen normálisnak mert így szereted az autót! ;)

Azért én még nem ehetem meg ugyan,hogy a jó időben reggeltől estig kocsit mossak,de majd csak összejön az is :)

Találtam érdekes képeket a neten,kíváncsian várom a véleményeteket ;)

20672267.jpg

igen,az ott még egy utánfutó mögötte ;)

Link to comment
Megosztás:

Vascona, pls vedd linkre a képet, nagyon széthúzza az oldalt!

A főzés jó ötlet, nekem a helyre is lenne tippem. Úgyis jövök egy főzéssel. ;) És nálam tömeg sem lenne - rajtunk kívül, természetesen.

:) Nyuszi, mit találtál már megint HOBin???

Corsika, üdv a klubban! Képzeld, most már írhatsz a viccek topicba! ;)

Ma annyira jó idő volt, hogy nem tudtam a házban maradni, ezért kitakarítottam a garázs és a pincét. Aztán bevállatam mindenféle apróságot ismerősöknak, csak hogy legyen indokom furikázni (DVD-t visszavinni a tékába, elugrani 10db sajtos kifliért a Tesco-ba, anyumék kutyájának kaját venni, stb). Napfénytető (mert ugye ha már van :D ) felbillentve, zene hangosabbra és hadd menjen! ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyönyörű lesz az autód, mikor elkészül! ;)

én is ezért dolgoztam ma is,és megyek holnap reggel is 12 órába,hogy az legyen :)

más drogozik,minden nap síkrészeg,bedobálja a fizetését nyerőautomatába,vagy éppen végigmegy

a bordélyház összes alkalmazottján... nekem csak ez van, és ez nem is káros ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

én is ezért dolgoztam ma is,és megyek holnap reggel is 12 órába,hogy az legyen :)

más drogozik,minden nap síkrészeg,bedobálja a fizetését nyerőautomatába,vagy éppen végigmegy

a bordélyház összes alkalmazottján... nekem csak ez van, és ez nem is káros ;) ;)

Dehogynem! A pénztárcádra! ;)

A képet nem kellett volna törölni, csak átméretezni vagy belinkelni a képtáradból!

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Alig aludtam valamit, de a tegnap este, hát nem semmi, csajbulit tartottunk, jól kibeszélgettük magunkat: Barátnőm szétment a pasijával, egy haveromék válnak, még most lett volna za egy éves évfordulójuk.....Mi van most a világgal? ;)

És egyszer akarok inkognitóba elmenni bulizni, akkor is talélkozok egy csomó ismerőssel :)

Na most megyek kocsikázni, majd még jövök, azt hiszem, bár inkább aludnom kéne...

Link to comment
Megosztás:

Ez azt jelenti, hogy nem volt rajtad nyuszifüles sapka? ;)

De legalább jól érezted magad a buliban?

:D ;) ;) Nem volt!

Hmm, igen a csajokkal jót beszélgettünk az élet nagy dolgairól, aztánmeg táncoltunk....ami kissé nehézkesen ment, mert nem volt gyorsítóm hozzá, de azért sajnos a tűsarkúm megsínylette kissé :)

De ha gondoljátok jövőhéten megismételhetjük a táncit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.