Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Én ma lusta voltam felrakni a nyári papucsokat. Helyette inkább halaztam. Később úgy döntöttem, hogy állítok a fényszórókon, amikor észrevettem, hogy ahol eddig egy picit szivárgott az olaj, ott most határozottan folyik. Na hol van ez? Persze hogy a hengerfejnél!!! ;) Hétfőn megyek a szerelőhöz és kapjuk le a hengerfejet... ;)

Ja, a talira úgy néz ki, hogy Adél is jön. Ha jön, akkor kímélésből az Astra-val megyünk. Legfeljebb rámontírozom a Corsa-t a csoportképre.

Amúgy ez volt az utolsó csepp. Most már biztos, hogy lecserélem a Corsa-t... ;)

Ma láttam is egy elég fullos B Vectra-t 1.450-ért. :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok játszótársaim! ;)

Jó visszaolvasni benneteket,hogy elvagytok! ;) mindenki a kis problémáit nyüszögi,és a kis opelek pedig éppen csak meg nem szólalnak már,hogy kivel mikor foglalkozzanak többet :D

Én sajna nem tudlak benneteket ilyesmivel lekötni,semmi nem történik még,csak várakozás ... :)

Viszont ezt megunva úgy néz ki feltankoltam egy F astra műszerfalat 15e-ért,ami természetesen megy be

az asci-ba...Ugyanis cuppra befér,nagyon farigcsálni sem kell...és nekem meg tetszik :(

majd teszek fel képet róla,egy targa asconán fényképezték,amelyikben minden le van krómozva ;)

Érdekes! (vagy inkább ku*va szép :()

Amúgy ennyi,velem sosem történik semmi. Nem jönnek oda a kocsimhoz hogy el akarják lopni,nem nézik a melleimet sem :D

A főnököm ma majdnem kitalálta hogy dolgozzak hétvégén,hát gyerekek,ilyen csúnyán még senkit nem küldtem el a francba :D Persze majd pont amikor opel tali van a szülővárosomban?! Hüle!

Várom a holnaputánt.

(Csak nehogy belepjen bennünket a jég :lol: )

A többit majd kitárgyaljuk...

Üdv mindenkinek,jóéjt,jóreggelt,kellemes pénteket! (és rövidet)

Roli

Link to comment
Megosztás:

Én is F Astra alkatrészen gondolkodom, de én csak a középkonzolt faragnám bele, a többivel meg vagyok elégetve. És képzeld, az én mellemet se nézi meg senki! :) Szombaton nekem is kellene menni melózni, de én is beintettem. Már négy hete nincs hétvégém, két hetet folyamatosan végig tizenkettőztem, hát mostmár kapják be! Egy kis Debrecen jár nekem a hétvégére.

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!!!! Már csak egyet "alszunk" és találkozunk!!!

Tomi! Csak nem te is vectrát nézel??? ;)

Roli és Sanyi! De jó, hogy ti csak így "beintetek" a főnöknek! Ez nálunk nem lenne díjazva. Viszont lehet, hogy szombat este mégse megyek mellózni... még mindig sok a szabim tavalyról!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Mackó k.....öööö...nagyon jól mutat a vectra, verte az astrát ami mellette állt ;) (ha jól láttam, és az volt-egyáltalán ;) ) de tényleg olyan szépen csilloggott az éjszakában ;)

Viszont tegnap HOBi megint produkált valamit.....már kezdem unni, ezeket a hangokat, vagy lehet csak aludnom kéne??? :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Mackó k.....öööö...nagyon jól mutat a vectra, verte az astrát ami mellette állt ;) (ha jól láttam, és az volt-egyáltalán ;) ) de tényleg olyan szépen csilloggott az éjszakában :D

Viszont tegnap HOBi megint produkált valamit.....már kezdem unni, ezeket a hangokat, vagy lehet csak aludnom kéne??? :)

Astra F sedan állt mellette... ha a pallagi úton láttad az este! :lol:

Nyuszi! Ne aggódj... én is hallok néha hangokat... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi,szerintem adjuk el mi is a kocsikat és vegyünk B Vectrát. :)

A szomszédom,tegnap cserélte le 1.4 es B Corsáját 1.8 -as Zafirára.Mit ne mondjak....szép... ;) ,meg megy is mint állat..

Tegnap a haverom elhozta megmutatni a motorját,amit sérülten vett és most újítgatjuk fel,...egy Yamaha FZR 1000 EXUP....hát az is megy mint állat :D :lol: (kb 130 paci)pedig nem mai darab.

Ja és tegnap volt az a gyerek,akivel a JAWA csere lenne és most úgy néz ki összejön a dolog,tehát valszeg lesz egy JAWA 250--esem is. ;)

Tele mind a két garázs járművekkel,de hova teszem majd a Mantát? ;)

ui.nincs meg valakinek véletlenül a "Száguldás a semmibe" című klasszikus autósfilm???(Az angol cimét nem tom)

Link to comment
Megosztás:

Astra F sedan állt mellette... ha a pallagi úton láttad az este! :D

Nyuszi! Ne aggódj... én is hallok néha hangokat... ;)

Igen ott láttam, egy bordót talán,hol máshol láthattam volna????-hm?

Nyuszi,szerintem adjuk el mi is a kocsikat és vegyünk B Vectrát. :)

Van egy most amit már kezdek megismerni ;) Ezüst színű......

De nekem már HOBi is nagy, szóval lehet én maradok a "kis"autóknál ;)

Link to comment
Megosztás:

Nézelődök közben Nyuszi és a magm ügyében cd-s ketyeréket...

Ha számít az ár, akkor Clarion lesz a vége... csak a multikormányadapterről nem találtam eddig semmit, hogy mibe kerülhet... mert pl. Kenwood mp3-as kütyü 29e... de az adapter 48e!!!! szóval érdekes áron lenne...

VDO meg a ketyere 50e... az adapter 7e! Remélem a Clarion a kettőt ötvözni fogja és az olcsóság terén

Nyuszi! nem láttad, hogy kacsintottam? :)

CORSikA! Óvatosan az ilyen kijelentésekkel! Nézd meg mi van a G coupék terén! Decemberig ritkaság volt a klubban... most meg "rengeteg" van belőle... igaz, nagyon szépek! És ha együtt vannak, az valami csodálatos kép! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nézelődök közben Nyuszi és a magm ügyében cd-s ketyeréket...

Nyuszi! nem láttad, hogy kacsintottam? ;)

Oké, köszi előre is, most nagyon rajta vagyok a vételen, és addig kell vennem...

Én meg csak elfelejtettem odatenni, de akartam kacsintani én is, bár én most épp úgy nézek mint aki kacsint, csak egyezerre mindkét szemével ;) olyan álmos vagyok :)

Link to comment
Megosztás:

Halihóóóó!

nanemá, hogy a Tomi is lecserélni a Corsát!!!!! Hééééé! Akkor megint én elszek az egyetlen B Corsás!!!

;)

Nekem sajna egyelőre nem lesz zseton a cserére, mert tegnap hoztukel a másik Skodáhpz (az 58-hoz) a gumikészletet (kéderek, tömítés, alátétek...) 53 ezer frorint!!!! És akkor még enm beszéltem a padlólemezről, ami 80 e körül van és jövő hétre várható.....

Ráadásul nem utalták a túlóra-pénzeket!!!!

Szóval, marad a szolid corsásás.... :)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy én is jól vagyok! A hangok is megmondták... :)

Az autócsere ötlete hirtelen felindulásból történt, még nem 100%-os. De nem sok kell hozzá... Ez még több hónapos project és több tényezőtől függ. A legnagyobb a pénz. Egy biztos: Ami szóba jöhet, az az F Astra, B Vectra és a G Astra.

Link to comment
Megosztás:

Hai!

Konnichiwa! :)

Vagyis jó reggelt mindenkinek! ;)

Csak az imént belenéztem a tükörbe,és úgy nézek ki mint egy japán,a szemem helyén egy csík van ;)

Mint aki betépett :lol:

Sanyi,nekem is bejön a műszerfalad,csak az a baj,hogy az én autómhoz már nincs meg :D

Szal nekem muszáj az egészet beraknom..

Viszont ha valaki tud f astra-hoz klimaboxot,azt szóljon,mert ez a srác nem adja csak a boxot,csak egyben az egészet...nekem meg nem kell,mert a motoron rajta van a klímakompresszor,meg megvan az elektronika is....

Nyuszi,Maci!

Erős felindulásból elkövetett rádió vásárlás?

Azt tudom egyikőtöknek ajánlani,hogy amit most veszek műszerfalat,abban gyári opeles kütyü van,és ahhoz jó a jelenlegi adapteretek...nekem meg nincsen olyan kormányom úgysem,szóval ha kell ott van...

Szeretnék mááááár Debrecenben lenni! Már csak egy kicsit kell aludni és taliiiii ;)

Link to comment
Megosztás:

Szia Roli!

Nekünk is gyári opeles kütyünk van... kazettás... és cd-t szeretnénk...mp3asat...

Az a baj, hogy ocsón kéne megoldani... de amelyik fejegység olcsó, ott vagy az adapter drága...vagy nincs adapter. Ha meg olcsó az adapter, akkor a fejegység a drága. ;)

Na majd beugrok valahova, ahol elvileg ebben okosabbak dolgoznak, mint én! ;) Húú.. ez olyan szerényen hangzott! :) ;)

Link to comment
Megosztás:

ok! így már értem,akkor nézelődök nektek én is,van egy-két ismerős,hátha...

És ha lesz akkor kettesével kérek mindent :)

Mondanám hogy van egy Audi gyári rádióm,amire még műholdat is köthetsz,mindent tud,gyönyörű piros megvilcsivel,de az US rendszerű,hangoltatni kellene itteni frekvenciákra,és batár széles,meg rohadt nagy...

De szerzünk nektek amilyen kell,nyugi ;)

a szemeimre való tekintettel mondom iszok egy bombát...Volt itt egy dobozos...

Mi van ráírva?? NO SPEED LIMIT ON THE HIGHWAYS...és egy 130-as tábla áthúzva mellette....

A hülyék még csak most jöttek rá????????? ;) ;) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az egyik haver mondta, hogy az unitesója olyan mp3 lejátszót akar venni, ami a rádió sávra tudja küldeni a számokat. Azaz a kocsiban úgy tudod venni a rádióval, mint egy állomást. Ettől több infó (sem a hely, sem az ár) nincs a dologról, de elgondolkodtató. Próbáltam rákeresni, de eddig nem találtam. Majd otthon még megnézem. Itt nem kellene meglőnöm a netforgalmam. Már a fórum is necces...

Link to comment
Megosztás:

Az egyik haver mondta, hogy az unitesója olyan mp3 lejátszót akar venni, ami a rádió sávra tudja küldeni a számokat. Azaz a kocsiban úgy tudod venni a rádióval, mint egy állomást. Ettől több infó (sem a hely, sem az ár) nincs a dologról, de elgondolkodtató. Próbáltam rákeresni, de eddig nem találtam. Majd otthon még megnézem. Itt nem kellene meglőnöm a netforgalmam. Már a fórum is necces...

FM modulátor vagy hogyis híjják a dolog, és ez csak egy olyan ketyere, amit az antennán keresztül befog a rédijó... a ketyeréhez meg csatizod amit akarsz... vagy amit tudsz... és azt tudod hallgatni... de állítólag mindben van egy kis susogás!

Link to comment
Megosztás:

Aha. Akkor ez kilőve. Pedig én is használtam volna, mert a gyári magnóm sokkal szebben szól, mint az MP3-as Roadstar. Plusz ez utóbbinak a rádiójával is van valami gond. A kozmikus sugárzáson kívül semmi mást nem akar fogni. ;) Meg kellene csinálni, de nincs (elég) műszerész ismerősöm... :)

Link to comment
Megosztás:

Aha. Akkor ez kilőve. Pedig én is használtam volna, mert a gyári magnóm sokkal szebben szól, mint az MP3-as Roadstar. Plusz ez utóbbinak a rádiójával is van valami gond. A kozmikus sugárzáson kívül semmi mást nem akar fogni. ;) Meg kellene csinálni, de nincs (elég) műszerész ismerősöm... :)

De jó az, amikor valakinek "semmi" elektronikai ismerete sincs! ;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ez létezik is!

Nálunk a cégnél van 3 gép szétszórva,és mindegyiken van winamp,meg egy rakás zene,és mindenki

rádiós fülhalgatóval járkál...Megnéztem az egyik gépet,a hangkártyába van dugva egy kis pöcs asztali

antenna,kb 10cmx10cm,és ennek a jelét fogják be ezekkel a rádiós fülhalgatókkal...nem is rossz ötlet! kocsiban úgyis eldughatom az mp3 lejátszómat akárhová,vagy akár laptopról is játszhatok le bármit,és még csak tápos rádió sem kell hozzá... Na ezt is meg fogom csinálni :)

közben látom lemaradtam ;)

Ezek nem susognak ám,tényleg tök tisztán szólnak! Meg hát lehet venni zajszűrőt valami 2000 ft-ért,lehet hogy nálunk is van hasonló,azért szól tisztán...

Pedig az összes nyomdagép 380-ról megy,bazi nagy elektromos szekrényekkel,az sem kicsi elektromos interferenciát csinál......

Na ma lefényképezem milyen ez,meg hogy néz ki...hátha én másról beszélek

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.