Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Erre senki nem vette a poént? Nyuszinak is zöld van és ha mi is azt veszünk, akkor megnyúvaszt bennünket. A nőknek fontos az egyediség. De hogy a rendszám miért nem elég nekik? :)

Én csak kérdőjeleket tettem, és nem is igaz, mert HOBi akkor is csak egy lesz ;) ;) ;) És különben is úgyis minket néztek, és ettől máris egyedi :D

Link to comment
Megosztás:

Éjszakai sétámon (mer' ugyi melóból gyalog járok, majd ma toljuk be a kocsit) elgondolkodtam, hogy venni kellene egy téli autót. A terv: A/1-es Corsa. De már törnek fel a mélyből az ötletek. :) 1.4-es, 16 szelepes B Corsa motor, 5-ös váltó, és ugyanúgy megszélesíteni, mint a Mantát. Tulajdonképpen ez lenne a kistesója, fronthajtással, télire, hogy ezt dzsuvázzam össze. Lehet, beleugrok egy ilyen projektbe, ha kész a Manta. Ilyenre gondoltam.

Link to comment
Megosztás:

Sanyi ez nagyon jó lesz ám!

Ezek a corsák egyébként halhatatlanok (de nem kell csak egynek maradnia:))

Volt munkatársamnak is van egy,1.2-es karbis,de azzal már mindenkit bealázott,aki csak létezik!

Az az autó amit kapott,háát nagyon kevés olyan másik van,amelyik ezt túlélné...

Kivittük csobánkára a tóhoz,hogy megöljük,és nem hagyta magát...

Durr defektes lett az első kereke,és felnin is hazavitt bennünket Csillaghegyre (10km)

A megemelt első kerekét kb(nem vicc) 6-7 cm kilengéssel meg lehet mozgatni,mindenféle hangja van,

de a motorja pöccös,a legnagyobb hidegben is! Az utóbbi másfél hónapot úgy járta vele a gazdája,hogy a kinyomó csapágy átesett a kuplung szerkezeten! (Indulás: 1-es,és önindító!Váltás: a megfelelő fordulatszám

tartományban a váltókar erőteljes helyreparancsolásával:) hozzáteszem,egyetlen reccsenés nélkül )

Szal jó választás,én támogatlak mindenben B) Az ötletben biztos ;)

Más.

Ma tali lesz...én már várom :D Remélem nem fogtok bennem csalódni,más azért így élőben talizni valakivel,mint itt olvasgatni a sok hülyeségét :blink:

Végre látok szép autókat is!

Nyuszi,Maci,utána kérdeztem a rádiónak,JVC van,abból pedig akármilyen,egyik munkatársam öccse

ilyen boltban dolgozik,tud kedvezményesen(10-15e ft-tal olcsóbban) bármilyen JVC terméket hozni..

Ha nektek is megfelel...a katalógus útban van :D a konvertert pedig jövő héten megmondják,mennyi,és hogy egyátalán van-e opelhez kompatibilis...

SzaboT! Megnéztem,és megkérdeztem ezt a rádiós lejátszós antennás hallgatóst!

890 Khz körül adja le az adást(és ez nem állítható) és olyan 50 méter a hatótávolsága...

Bármilyen AM rádiójel vételére alkalmas készüléken be lehet hozni...kíváncsi voltam,az én itthoni 100ezeréves Waltham asztali rádióm AM 560 és AM 1620 Khz között bármit befog,szal egy újabb cucc biztos tudja ugyanezt...Ára az elektroworld-ben kb 7000 HUF,adapterrel,vevős erősítős fülhalgatóval,és az antennával... erre a célra árulják,de bármivel befoghatod ami tudja ezt a frekvenciát...Leteszteltem,nagyon szépen szól,még úgy is hogy az antenna és köztem volt kb 20 méter,és vagy 40 paletta papír egymásra rakva... autóban ezeknek elég csekély a valószínűsége ;)

Bocsi mindenkitől a regényért,kiírtam magamból mindazt amit félek hogy holnap estig elfelejtek egy kiadós vonatozás után!

Szép napot mindenkinek,MA ütközünk ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ma tali lesz...én már várom B) Remélem nem fogtok bennem csalódni,más azért így élőben talizni valakivel,mint itt olvasgatni a sok hülyeségét :blink:

Végre látok szép autókat is!

Nyuszi,Maci,utána kérdeztem a rádiónak,JVC van,abból pedig akármilyen,egyik munkatársam öccse

ilyen boltban dolgozik,tud kedvezményesen(10-15e ft-tal olcsóbban) bármilyen JVC terméket hozni..

Ha nektek is megfelel...a katalógus útban van :D a konvertert pedig jövő héten megmondják,mennyi,és hogy egyátalán van-e opelhez kompatibilis...

Akkor azt a katalógust majd megvárom... meg a kompatibilitást is ;)

...Ára az elektroworld-ben kb 7000 HUF,adapterrel,vevős erősítős fülhalgatóval,és az antennával...

Ma úgyis ott leszünk! Nem vesz valaki egyet? :D

Bocsi mindenkitől a regényért,kiírtam magamból mindazt amit félek hogy holnap estig elfelejtek egy kiadós vonatozás után!

Szép napot mindenkinek,MA ütközünk ;)

Azért az ucsó szavacskát kihagynám... én találkoznék! ;)

Link to comment
Megosztás:

Majdnem elfelejtettem...

Annyit már sikerült elintéznem, hogy ma nem kell menjek éjszakára melózni!

(tegnap óta újra teljes létszámunk van, mert az eredeti rendszer visszaindul, és mivel most pl. éjszakások vagyunk, meg a rendszer még felélesztés alatt lenne, de akadtak problémák, amiket csak hétfőn orvosolnak, így én el tudtam jönni szabadnapra)

Ildi-t nem tudom, hogy tud-e jönni... szeretném, csak a gyerekfelügyelet kérdése bizonytalan. Igyekszem ezt is megoldani. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Na hát lehet hogy szét lesz rúgva a valagam,de benéztem a vonatot,ez ma nem közlekedik,március 31-én megváltozott a menetrend :blink: Szóval csak 19:40-re érek be debrecenbe,sajnos csak így találtam vonatot...

Hihetetlen,hogy nekem semmi nem sikerül B)

Elnézést mindenkitől

Link to comment
Megosztás:

Na hát lehet hogy szét lesz rúgva a valagam,de benéztem a vonatot,ez ma nem közlekedik,március 31-én megváltozott a menetrend :blink: Szóval csak 19:40-re érek be debrecenbe,sajnos csak így találtam vonatot...

Hihetetlen,hogy nekem semmi nem sikerül B)

Elnézést mindenkitől

Mint tudjuk, ebben az Elvira is ludas... mert pl. én is megnéztem neked a vonatot a mai dátumra...

Szóval... menjünk a fesz levezetős topicba? :D

Link to comment
Megosztás:

Jó napot, jó reggelt! :blink:

Látom, folyik a csevegés au autózeneképzőkről, nekem olllan kéne, amelyikben van kazi is meg cd. van ilyen, németből hozott régebben egy srác, de már nem jár ki... B)

nem tud valaki ilyen kütyüt valahol???

Amúgy ha én egyszer lemondok hőn szeretett kazettáimról, akkor olyan dolgot szeretnék venni, amibe USB-t lehet csatlakoztatni elől. Kényelmesebb, mint a cd.

De jó nektek, hogy taliztok ma, szivesen mentem volna, de a család egy emberként lázadt fel, hogy legalább ezen a hétvégén ne menjek sehova.... :D Pedig tőletek még Corsikát meg Vasconát nem ismerem, csak igy, a fórumról....

Link to comment
Megosztás:

Azért az ucsó szavacskát kihagynám... én találkoznék! ;)

Ezzel én is így volnék. Egy horpadás épp elég... B)

Na hát lehet hogy szét lesz rúgva a valagam,de benéztem a vonatot,ez ma nem közlekedik,március 31-én megváltozott a menetrend :D Szóval csak 19:40-re érek be Debrecenbe,sajnos csak így találtam vonatot...

Hihetetlen,hogy nekem semmi nem sikerül :D

Elnézést mindenkitől

A lényeg, hogy itt leszel. Szerintem más is fog késni.

Sanyi, óránként mondogatom: pálinka, pálinka! Így csak nem felejtem el! Hülyének meg nem néznek, hisz bolondok napja van! :blink:

Most zizzenek és felrakom a nyári gummedliket.

Ja, Adél nem tud jönni, csak én megyek, így hamar ott leszek! ;) Írok is valami pörgős zenét!

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Ma kutyaoltás volt nálunk!Így egy kutyaharapással gazdagabban és tök fáradtan értem haza!De megyek, nem menekültök :blink: Bár lehet kések, mert előtte a lakásvásárra is be kéne ugranom!

Ja és nem elsz időm kajálni, szal majd ehetnénk is valamit!

Ja és szegény Sanyit "megviccelte" a manta :D Így nem a mantával jön, de a lényeg, hogy jön!

Szal azért majd várjatok rám, érkezem ;)

Roli ne aggódj, úgyis a közelben leszünk, majd kimegyünk eléd B)

Na viszlát hamarosan :D

Link to comment
Megosztás:

De létszámban rekordot döntöttünk! :D

Akkor számoljunk? :blink:

Nyuszifül, S. Sanyi, SzaboT(é) és ismerőse, I_S és tesója, CORSikA, Vascona, Lajos (akinek Nyuszi nem mutatkozott be. B) :D, szerintem bemutatkoztál! ;) ), Ildi és én, meg az unokatesóm!

Ha valakit lehagytam, szóljatok! ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor számoljunk? :blink:

Nyuszifül, S. Sanyi, SzaboT(é) és ismerőse, I_S és tesója, CORSikA, Vascona, Lajos (akinek Nyuszi nem mutatkozott be. B) :D, szerintem bemutatkoztál! :D ), Ildi és én, meg az unokatesóm!

Ha valakit lehagytam, szóljatok! ;)

Alakul a molekula! Hajrá Debrecen régió!!!

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Jó volt olvasni a taliról szóló beszámolókat! nagyon jó kis csapat vagytok! B)

Én is voltam bulizni, de nem Opelesekkel.... és hajnali egyre már otthon is voltam. Mint a jókislányok..... :blink:

Mi hajnali egykor még Sanyi kocsiját toltuk be! :D

De most megyek alukálni!

Jó éjt mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.