Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Vagy mi ő hozzá? :blink:

Ez a megjegyzés érdekes kérdést vet fel számomra

Mi lenne ha csinálnánk egy olyan talit,ahol az autóinknak jó,és mi csak kiszolgáljuk őket?

Pl tömeges autómosás,takarítás,esetleg szervíz,vagy bármi...

Tényleg,nekik is legyen már jó egynap...Eddig nem is opel találkozó volt,csak opel tulajok találkozója B)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

most jövök a szerelőtől!

Azért nem értem el, mert tegnap egy kocsiban maradt a telefonja... a kocsi meg a gazdinál van már. :blink:

A veki holnap elvileg kész lesz... a vezérlés elvileg rendben volt... a feszítő kicsi szorulását, és a vízpumpa szivárgását leszámítva... mindegy... mind le lesz cserélve! Szóval a sárga lámpa egyenlőre x-akták fogalom...

A futóműben a szükséges javítás is meg lesz... ja, és a benzinszűrőt is lecseréljük... már majdnem lerohadt! B) amúgy pöpec a gép alulról! Remélem az erő is visszatér bele.

Huh... ez kissé technikaira sikeredett... kimoderáljam magam? :D

A kollektív autókozmetikában benne vagyok! Nálunk van magasnyomású mosó is! Jöhettek! :D

Ja, nemsokára eltűnök... jön egy középiskolai haver... meg kell nézzem a "Skoda 120 Luxus" gépét... bibis szegény. ;)

Link to comment
Megosztás:

Huh... ez kissé technikaira sikeredett... kimoderáljam magam? :blink:

Nem kell, majd én megteszem! B) A mosásban maximálisan benne vagyok, de a sterimobot inkább nem használnám, mert rozsdatisztára dúrná a kasztnit, maradnék a szivacsnál és a habnál. Így Nyuszi is örülhet, megvan a kocsimosó férfi. :D Egye fene, ha nagyon meleg lesz az idő, akkor még a pólót is leveszem. :D

Link to comment
Megosztás:

Én töltött káposztát fogok hamarosan.

Az nekem nem kell most. :D

Azt hiszem pizza lesz, mindjárt megnézem, hová is menjek, rendelni sincs kedvem, de kocsikázni igen B)

Nem is mondtam, hazafelé jövet majdnem összeörtem a kocsit...Lámpánál indult a sor, én is, aztán az előttem lévő lefulladt, de szerencsére időben kapcsoltam...Itt nálunk meg tudjátok a lámpa után, egy papa nem adta meg az elsőbbséget nekem, de azt hiszem ráéreztem, mert eleve nem is kezdtem el kanyarodni, a durva az egészben, hogy oda sem nézett, hogy ott vagyok, és esetleg lassítania kéne :blink:

Link to comment
Megosztás:

Na már vártam ezt a variációt, de a kedvemért legyen egy pasi is B) Legalább, vagy az enyémet ti mossátok? :D

Mi is legyünk monokiniben? :blink:

Persze!A fűszoknyás bemutató is elmaradt! :D

Úgy ennék valami finomat!Csak nem tudom mit.....

Rántott sajtot, vagy pizzát?Vagy sült húst...

Én mindjárt kolbászt sütök hasábburival. Mindezt jól eláztatom ketchup-al meg mustárral! Nyamm-nyamm!

Link to comment
Megosztás:

Öcsém e-mail üzenete:

Szia Sanyi!!

Először is szeretnék gratulálni neked, vagy az autódnak, hogy

sikeresen megérkeztél Székesfehérvárra. Megmondva az őszintét nem

sok reményt füztem az indulásotokkor ehhez. Gondolom nem kell

mondanom, hogy már igazán ideje lenne a nagy generálnak.

Mit ne mondjak, szarrá röhögtem magam, de jól esett.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.