Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jóhírek az Alba Manta Team környékéről: Sanyi barátomék babát várnak! B) Marha boldog vagyok, örülök nekik. Csak tudnám, hogy hol lehet Manta Matchboxot venni. Ezt adnám majd a babának, pár év múlva jól jöhet neki, addig játsszon vele az apja. :blink:

Tudom, hogy ez a hír nem pont ide illik, de barátokkal akartam ezt először megosztani, azok meg ugye itt vannak jó sokan. No, ennyi a hír, én meg még örülök továbbra itt magamban.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Sanyi! Gratula a havernak!!!

Az este újabb hibát írt a veki... most már viszont nyugodt voltam a vezérlést illetően... az tuti jó, max a jeladó nem.

Szóval nyugisan hazajöttem vele... itthon leállítottam, majd elmúlt a világossága a checklámpának... no majd meglátom mi lesz...

Lassan valami ketyerét kell eszkábáljak, ami minden hibakódot azonnal, ahogy megjelenik, kiír magyarul! :blink:

Ja, meg persze hozzáírja az esetleges javítást is... B)

Kicsit lehangolt.

A bográcsolós tali akkor mikor legyen? nekem szabadnapom az 04.29. és a 05.06-05.07. ha akkortájt megfelel.

Link to comment
Megosztás:

Nyuszikám drágám,fel a fejjel,nincs aza fönök amelyiket nem tudod pémteken hazaküldeni.... :blink:

Utólag is üzenem kedves klubtársamnak,nincs az a kimagasló egyéniség,akit ne lehetne überelni B)

reggel van,.megittam vagy nyóc tíz sörikét,és már várom hoigy hétvége legyen és ne kelljen dolgozni :D

Sanyi!

engedd meg ,hogy gatuláljak neked,a jövő nemzedéke bnned él tovább!

csak majd ne felejtsd el mondani a gyerkőcnek,hogy van egy fogadott tesója is valahol zalában :D

Most akkor mi lesz az április 25-tel:? nem lesz talika?

Bográcsos érdekesben benne vagyok,szóljatok hogy mikor hol!

tököm kivan hogy már nem láttalak benneteket lassan egy hete :D ;) ;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Most beszéltem a mi Tominkkal telefonon! Jól elbeszélgettünk, kezdve a corsa problémájától a vectrán át visszakanyarodva a corsa tuningjára, és végül beszéltünk a bográcsolásról is!

Asszem megegyeztünk, hogy május 6.-án legyen a főzőcske. Szóval akkora tessék készíteni a hasakat, meg a szabadidőt!

Roli! szerintem valamit benéztél... nem Sanyinak lesz gyereke! :blink: Csak az ismerősét is Sanyinak hívják! :D

Remélem jól mondtam, ha nem, akkor majd Sanyi jól kiigazít... vagy kimoderál. B)

Link to comment
Megosztás:

Most beszéltem a mi Tominkkal telefonon! Jól elbeszélgettünk, kezdve a corsa problémájától a vectrán át visszakanyarodva a corsa tuningjára, és végül beszéltünk a bográcsolásról is!

Asszem megegyeztünk, hogy május 6.-án legyen a főzőcske. Szóval akkora tessék készíteni a hasakat, meg a szabadidőt!

A tali időpontját módosítva ismét feldobtam a talis topicba.

Nekem? B)

Háááát, hajnal egykor még fagyit ettem :blink: :D :D

Akkor ez jó buli volt, nem? Ha már fagyival kellett jegelni a torkodat... ;)

Link to comment
Megosztás:

most nézem mekkora hülyeségeket irtam ide reggel B)

Bocsi Sanyi,de azért ha neked lesz szólj ám,megyek keresztapának! :D

Május 6? Na hátha elver az eső bennünket...megyek ám én is!

Tegnap összeismerkedtem a helyi autós társadalommal...

Hát majdnem halálomat leltem a röhögéstől.... ;)

A legnagyobb tuning itt egy autón még mindig a nagy zene,és az öblös kipufogóhang ...

Akinek van egy erős autója,annak meg azért van,mert olyat vett anno,de az el is van szállva magától...

Tegnap viszont kellemeset csalódtam egy lassan 15 éves A vectra-ban...1.6-os,de kellemes ha olyan ember vezeti..

Legénykedett egy helyi vagány a Seat leon-jával(megint,mert ez a gyerek egyszer már csinálta) aztán az

lett a vége,hogy a vectra minden kanyart be tudott venni,a leont meg megfogta egy tujasor az út szélén :D

Aztán most már lassan itt néhány ember jobban várja az asconát mint én :blink:

Nyuszikám,kedvesem,egyem meg a csepp szived!

Mi az hogy fagyizol éjnek idején,nekem meg nem adsz belőle? akármilyen buli is volt,azért gondolhattál volna szegény szerencsétlen opeles bajtársaidra! ;)

nem baj,a bográcsos bulira te hozod a desszertet ;) ok?

Link to comment
Megosztás:

jah de lehet h kinder és van benne vmi ;)

meg kéne rázni hátha zörög :blink: B) :D

Hát ebben a lányban biztos van valami! Ha más nem duracell elem,mert pörögni azt tud! :P Azért rázni nem kellene... Ne félj nyuszkó, megvédelek! :D

Hát, arra a meglepetésre kiváncsi lennék! ;) Hű, mi lesz itt, ha megjön! :D

Az biztos! Lesz kapsz! :D Addig cincogjunk, amíg lehet! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.