Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Még nekem is tetszik! :D Azért a te Asconáddal még a Trabimmal sem merném felvenni a versenyt! :D

Nincs versengés berkeken belül,csak szeretet,vagy mi B) szóval,mi és a szeretet...meg az opelek

De csak lássak meg valami fosvágent,akkor a kislány bedurvul :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ékesszóló barátunk megmondta a tutit! B)

De meg ám :blink: mér nem?

De most már nem helytelenkedek itt,felborítom szegény klubtársaim nyugalmát...

fenn vagyok közel 30 órája,úgyhogymost vágom magam vízszintbe..

Üdv srácok,puszi-nyuszi...húsvétkor hozzál nekem vmit! :D

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

Naponta azzal índítok, hogy végigolvasom a topicot... elég hosszadalmas! :D Ezért sajnálom, hogy délutános vagyok!

De mindenki szerelme tárgyát a saját ótója jelenti! :D Kivéve persze Mackó, mert ha ő ezt mondaná, jobbról nagy nyakast kapna a csöpp asszonytól! ;)

A csöpp asszony néha mondogatja a kocsira, hogy az az ő szerelme! :blink: Utánam! ;)

Mozizásban én is benne vagyok, meg mindenben... csak annyi a bibi, hogy úgy néz ki, a plusz napokat és a szabikat érdekesen fel fogjuk halmozni! Minden rendszer menni fog 1000-rel.... vagyis bármennyire igyekszünk egymáshoz igazodni, én lehet nem mindig tudok ott lenni a talikon. B)

Link to comment
Megosztás:

Barátnőm hív, nem megyünk sétálni???Lepasszoltam mivel, még a kertben voltam, de mondtam ha úgy érek haza, mehetünk.Rohanok haza mint az őrült, zuhany, telefon....Hát már elhívott egy másik Andit! B)

Pedig.....még mindig süt a nap, és én úgy ennék egy kis fagyit :blink:

Link to comment
Megosztás:

motoradalaék? de sokan dícsérik ezeket,nekem sosem használtak...

Mindig jobban jött egy nagyobb adag motor B)

Hát én nem nagyon égtem ott le,inkább fáztunk már a vége felé,mint égtünk...

Ma hál'az égnek a legkedvesebb barátommal voltunk pár omega cuccért...

Végre megvan a sperr difi,és a padlólemez is...aztán lehet hogy az ajtózáraim is megvannak...

Sanyi,a corsa-val hoztunk el mindnet,hihetetlen,mennyit kibír!

A nullával egyenlő értékű alkatrészek az autóban : kupplung,bal első kerékcsapágy,4 gátló,és komfortérzet! ...és jelentem

mától a benzin is :D ugyanis mire hazaértem,szólt az autó tulaja,hogy kész,meghalt... ;)

De előtte még leszállított minden cuccot,amit kellett még aznap,és majd csak utána...

Olyan szinten felmelegedett a felni,hogy kifolyt a kerékagyból hömpölygő lávaként a zsír,a felni vöröses színben pompázott,és a féltengely is fekete szurkot eresztett...de hazáig vitte a gazdáját!

Lefényképeztem ma a szerelmem,hiszen ott voltam ma mellette,és nem bírtam kihagyni hogy ne halljam a hangját...(az asci leendő motorjáról van szó) kérnem se kellett beindították nekem :D

Lett azóta másik szerelmem is,de ez már egy másik story,épn szimplán ráfogtam a tavaszra,de úgy néz ki nem egy fél évszakos dolog kezdődött :blink:

Szép napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

ugyanis mire hazaértem,szólt az autó tulaja,hogy kész,meghalt... :D

Én meg ezen derültem! :blink:

A tegnap délutáni napos időben szalonnát sütögettünk itthon,jó volt végre már kinn lenni a szabadban egy pólóban. B) Előtte kocsit mostam,utána motoroztam(Dumb és Dumber minimotorral az udvaron,mert már boroztam :D )

Ha minden jól megy holnap délelőtt jön BLITZ ismerőse a Pannóniáért.(BLITZ sajna nem ér rá lejönni).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.