Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Hazaértem, gép elé keveredtem. Káposztát nem hoztunk, de kaptam egy frankó kis zsebkést!

Közben a blokkot, olajat (köszi mackó!) elhozták, a holnapi összerakás is lebeszélve. Már rendesen izgulok, mint a kisgyerek karácsony előtt! :blink:

Mackó, gratula a kinevezéshez!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szép jó estét!

Üdvözlöm az Észak-Magyarország Opeleseit! Meghívást kaptam a NYUSZIFÜLTŐL, hogy nézzek be hozzátok. Elvileg Szabolcsi gyerek vagyok pontosan Tiszanagyfalusi jelen pillanatban Pesten lakom most lett itthon internetem és nemrégen vettem 1 B Vectrát így találtalak meg titeket is.

Üdv:kiccsikó

Link to comment
Megosztás:

Szia kiccsikó,érezd jól magad nálunk!

SzaboT! kadettet is és asconat-t is tudok! melyiket szeretnéd? milyen

irányzataid vannak öreg vas dédelgetés ügyben? :blink:

Az az igazság, hogy most nem irányzataim, hanem akadályaim vannak. Anyagi akadályok. B) Előbb a Corsa, aztán jöhet az álmodozás!

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság, hogy most nem irányzataim, hanem akadályaim vannak. Anyagi akadályok. :blink: Előbb a Corsa, aztán jöhet az álmodozás!

Sziasztok!

Köszönöm szépen! Neharagudjatok de elköszönök, megyek csuccsantani, joccakát mindenkinek. Péntek délelőtt még elvileg internet közelében leszek, aztán megyünk vidékre ezúttal is, szeretnék mindenkinek kelleme húsvétot a lányoknak sok locsolót!

üdv:kiccsikó

Link to comment
Megosztás:

Légy üdvözölve kiscsikó ,a nagy Manitou vigyázza lépteid. :D

Egész pontosan,hány kiscsikó van a Vectrádban,meg milyen szín,motor,kivitel stb...mindent írj le. ;)

Szia kiccsikó,érezd jól magad nálunk!

SzaboT! kadettet is és asconat-t is tudok! melyiket szeretnéd? milyen

irányzataid vannak öreg vas dédelgetés ügyben? :D

Vascona ezt nem nekem szántad???

Mert nekem tök8,jöhet bármelyik fajta.Már egy kis könyvet tudnék fűzni a lapokból amit kinyomtattam a hírdetésekből.Eddig a legjobban egy 71-es és egy 73-as Ascona fogott meg.De van szép C Kadett is.

De a Corsát is imádom meg a Rekordot is :blink: Ezt bogozd ki. B)

Link to comment
Megosztás:

Mert nekem tök8,jöhet bármelyik fajta.Már egy kis könyvet tudnék fűzni a lapokból amit kinyomtattam a hírdetésekből.Eddig a legjobban egy 71-es és egy 73-as Ascona fogott meg.De van szép C Kadett is.

De a Corsát is imádom meg a Rekordot is :blink: Ezt bogozd ki. B)

Egyszóval mindegy, csak öreg legyen és Opel... :D

Link to comment
Megosztás:

szeretnék mindenkinek kelleme húsvétot a lányoknak sok locsolót!

üdv:kiccsikó

Köszi szépen, neked pedig sok piros tojást kívánunk B)

Jó reggelt!

A mai nap közlekedésügyileg nem az én napom, azt hiszem, kifogtam az össze kukásautót, buszt, egy piros lámpát, és amikor zúgok lefelé a hídról....ööö...-nel, akkor egy gyalogos a semmiből majdnem elém ugrik :blink:

Hát szép reggel, mondhatom

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.