Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

örültünk neked,várunk máskor is....de a valóságban is ilyen kövér vagyok vagy rossz a kép ? :huh:

A kép nem túl jó... csak a telefonnal készült panorámakép... így egy picit torzíthat. :D

Corsika: megbeszéltük :D

Mindenesetre várom a flip-flop+lambo képeket! :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Valami talit mostmár tényleg kéne egyeztetnünk, hogy mki szabaddá tegye magát, kérem, hogy a legmesszebbről jövők jelezzék, mikorra érnek ide, és akkor a talitopicban feltüntetjük. :lol: Csak mert én mosatnában elég hulla vagyok, és addigra valahogy össze kéne szednem magam :huh: :)

most viszint lépek, vendégségbe, aztán meg bowlingot nézni...mert még mindig fáj a lábam, szóval ha tehetem ülök....Ha nem beszélnénk jó hétvégét mkinek :D

Link to comment
Megosztás:

Szia mindenkinek :lol:

Hát valóban jó lenne már egy tali,már nagyon hiányzik egy jó társaság,és a tietek az AZ!

Sanyi is lemondta a hétvégét,de jó ügy érdekében tette,úgyhogy el van nézve neki :)

Corsika! a kompressort komolyan mondtad? Mert találtam ám kicsi mocihoz jó kompressort,

és csak a kompressziót kell lecsökkenteni,hogy ne repüljön le a hengerfejed,ha tölt a kütyü,és kb 60 lóerő+ egy 1.4 es motornál...

22723424.jpg

Minden sallangjával együtt kerül 1200 euróba,2 év garanciával,és berakom neked ha gondolod :D

Én is gondolkodom rajta,hogy kompresszor kellene a 3.0 24V-re,hátha jobb lesz :huh:

De az ajtó ügyben nem tok segíteni!

Rendezzünk bulit!!!

Maci,hová küldjek képet neked az autóról?

Link to comment
Megosztás:

Batta meg a kúrv@ élet! Ez nem lehet igaz! :lol: Pedig direkt mondtam, hogy nem mondom biztosra, mert különben tuti nem jön össze. Hát nem hatott a babona. Nem tudok hazamenni egész hónapban! (Mi a fenéért nincs itt morcos ördögös ikon?) A köpködős anyázós topicban már leírtam a cég hétvégi meló politikáját. Hát, változtattak rajta. Már ma bejelentették, hogy ebben a hónapban senki se tervezzen semmit a többi hétvégére. (Ezen a hétvégén csak azért maradt el a meló, mert belázadtunk). Egyetlen hiányzási ok a saját halálod lehet. Úgyhogy sorry, de feleslegesen ajánlottam a jövő hetet.

Találtam ám kicsi mocihoz jó kompressort, és csak a kompressziót kell lecsökkenteni,hogy ne repüljön le a hengerfejed,ha tölt a kütyü,és kb 60 lóerő+ egy 1.4 es motornál...

Kompresszor

Minden sallangjával együtt kerül 1200 euróba,2 év garanciával,és berakom neked ha gondolod :)

Én is gondolkodom rajta,hogy kompresszor kellene a 3.0 24V-re,hátha jobb lesz :huh:

Szóval így néz ki a kompresszor? Én nagyon töröm a fejem, hogy rá kellene dobni egy ilyet a 2.2-re. Amúgy 1200 euró az hány forint?

Link to comment
Megosztás:

Nem is, csak a kalkulálások mennek így. Mert a kompresszort csak köztes állapotnak gondoltam, de ha egyszer olcsóbban kijön az új motor, akkor minek kuporgassak kompresszora? Bár bontóból jóval olcsóbban hozzá lehet jutni. Gelko, figyu! Nincs véletlenül meg neked RCS-ről az a kép, amikor egy Skoda rali autón ül? Elkezdtem a topic régi hozzászólásait ehhez fórum motorhoz igazítani, és egyszer ezt a képet valaki feldobta, de már nincs meg. Pótolni szeretném...

Link to comment
Megosztás:

Nem is, csak a kalkulálások mennek így. Mert a kompresszort csak köztes állapotnak gondoltam, de ha egyszer olcsóbban kijön az új motor, akkor minek kuporgassak kompresszora? Bár bontóból jóval olcsóbban hozzá lehet jutni. Gelko, figyu! Nincs véletlenül meg neked RCS-ről az a kép, amikor egy Skoda rali autón ül? Elkezdtem a topic régi hozzászólásait ehhez fórum motorhoz igazítani, és egyszer ezt a képet valaki feldobta, de már nincs meg. Pótolni szeretném...

olyat én nem tárolok de segítek keresni .... biztos fent van carstylingon vagy wiwen

de sztem mellőzük a lánykát :huh:

Link to comment
Megosztás:

Kösz, már jönnek is a galambok, mint Hamupopócskának! :huh: Majd átnézem a társalgót is, mintha egyszer Futó Gabi feldobta volna. Csak az a kérdés, hogy fórum frissítés előtt, vagy után???

kérdezd Gabit...meg Ákosnak is volt róla képe :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt :huh:

Sanyikám,az a helyzet hogy MV6-ra(217 LE) is tudok neked kompresszort,de jobban tudnám javasolni neked a 3.0 dual ram-ot(az erősebbik változat 204 LE)

Gyengébb ugyan 13 lóerővel,de ehhez a sorhatoshoz máris tudok computert,másoltat,amitől szabad lesz 230 körül lennie a lovak számának! A másik nyomós okom,hogy az MV6-osnak a komputere nagyon buta,tele van rosszaságokkal,újításokkal,többek között egy olyannal,hogy minnél jobban taposod,annál több naftát vesz el a motortól,hogy ne fogyasszon sokat...lebutítja azt a jó motort teljesen....nem is lehet semmit sem kikapcsolni rajta.. Ha nekem nem hiszel,olvasd el a Dark-Tas omega párbajt,amelyben Tas az A omegával(amelyikben az én mocim van - a szerk),és Dark az MV6-os B omival csaptak össze 2 szer is,sofőrcserével is.Az eredmény meglepő volt,mindkétszer az A omega nyert több autóhosszal,annak ellenére hogy újabb erősebb jobb(elméletben) Az automata váltója is nagyon kényelmes,nagyon sokat kivár,mindkettejük szerint az A omi váltója sokkal durvábbat vált,és rántja tovább az autót...

Majd rántja az asconát is :lol:

Szóval ez csak az én véleményem,de hidd el nem akarok neked rosszat

Közben hogy emlegessem Tas-t még egy kicsit,tegnap felhívott,hogy van e kedvem jövő hét hétvégén fordos találkozóra menni? Ugyanis elhívták az omegával gumit füstölni,mint ahogyan tavaly is őt hívták a fiatosok mivel valamit biztos tudnak :)

Remélem azért kíméli majd a motoromat :D

Link to comment
Megosztás:

Hűha! A pokolt szabadítottam el ezzel a képkéréssel! :huh: Roli! a Te érdekedben mondom, ne érdekeljen téged RCS! Agyzsugorító személy. Én olvastam a hozzászólásait ralis oldalakon, itt, és a Fordosoknál is, azóta vagyok ilyen hülye! :D Egy bűnronda lányt képzelj el, akinek barija van, és nagyon nagyon ért az autókhoz, tuninghoz, és ralihoz. Mondhatni, bennfentes, és padlógáz! :lol: Persze vezetni nem tud, de mindenkit le tud fikázni...

jó reggelt!

Ralliscsajszi örülne, hogy ilyen maradandó nyomot hagyot az Opelfórumban. :)

Kb. mint szalacsisanyibácsi! Kultikus személy lett! :)

Te csak hallgass, te emlegetted akkor! :) Úgyhogy te vagy a bűnbak! :D Ugyanis akkor ott tartottam, amikor Mackó sem tudott róla semmit, és te adtál neki egy doksit, amibe a hozzászólásai voltak. Várjunkcsak... Bocsi, Kavics volt az első, aki emlegette.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mackó iwiven fent van a csaj, majd megmutatom, lehet az a akép is tárolva van neki :)

Nagyon fáradt vagyok, fél 2-re értem haza, és alig aludtam , egyfolytában úton voltam még ma!És most is megyek, és az eső megint csak esik!

Ja!A régi barátaimmal kerti partit terveztünk, arra gondoltam esrtleg ha lenne kedvetek csatlakozhatnátok, konkrétumok még nincsenek, bár lehet nem jó ötlet összeereszteni a két bandát? :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mackó!

Itt találsz képeket Lujdzsi autójáról. Lujdzsi bemutatkozása

Amúgy üdv mindenkinek! :lol:

THX! Már folyamatban! :)

csak mostanság a fáradtság nagy úr...

Vazze, nem ilyen első napra gondoltam álmaimban, mint a tegnapi a melóban.

Éjfélig a műszerész és a villanyász próbálta életrekelteni az üzemet... közben persze ide-oda rohangáltunk... majd amiről közben nem tudtunk semmit... vagyis elvileg semmi sem ment, gyakorlatilag bizti jót tett az anyagoknak a 85 fokos köcsögben dekkolni 3 órát... szóval visszahűtés, majd miután lehetett, újraindulás...

KÖzben egy 500 kg-os leszedés... ááá... mára már remélem minden okés lesz. Valamikor aludni is kéne! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,hello mindenki! :)

Tegnap nem voltam a motorostalin,mert későn lett kész a motorja a havernak,vonattal meg nem akartunk motorostalira menni. :D

Vascona,nem gondoltam komolyan,csak tréfa volt(azért is raktam sok nagyon röhögős szmájlit a mondat után) a kompresszort +a többi tuningot kocsimra,bár kétségtelen,hogy a kis ezres motornak nagy szüksége lenne rá! :huh: :lol: .

Az A Omega (is..) kedvencem a hátsókerék hajtásával,bazi nagy kasznijával,szép alakjával(bár ez minden Opelre igaz :D )Egy 3 literest el bírnék viselni(ha nem kellene átíratni meg a többi papír),de tulajdonképpen az Opel bármely típusát el bírnám viselni második autónak(vagy elsőnek). :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Corsika! Én értettem hogy csak viccelsz,de én meg komolyan gondoltam! :huh: :lol:

Tudod,én úgy érzem,ez a baj magyarországon,hogy a valóságot elválasztja egy elhatározás az álomtól,és nagyon kevesen hozzák meg a döntést...

Jó tudom,pénzkérdés is,és hát vannak olyanok,akiknek mindennapi munkaeszköze az autó,és nem tudják hetekig nélkülözni...

De nagyon jó ám olyan dologért dolgozni,amit te határoztál el,te valósítottad meg,ami utána egyedi lesz,és élvezettel fogod használni....na és persze a lényeg: Rámutathatsz,hogy na ezt én vittem véghez!

Tegnap megint esős nap volt erre felé(itt a balsarokban)

Ma meg megint ilyennek indul...Mindegy,este hatra megyek dolgozni,ott majd mindegy lesz :D

A héten kiharcoltam a két svéd főnökömnél,amit eddig 3 éve senkinek sem sikerült.

3 hónap próbaidő után megemelték a fizetésem annyira,amennyire én szerettem volna!

Mondtam is nekik utána hogy éppen most keztek el támogatni egy ascona project-et :)

Sanyi! Hogy állsz a kislánnyal? sikerül ma összepakolnod?

Link to comment
Megosztás:

Ha minden jól megy, ma délután/este nagyívben szertartásosan hajintom el a buszbérletem! :huh: Tegnap tökig (na jó, nyakig, de az nem hangzik jól) olajosan száltam fel a buszra, nézett is a buszsoffőr bácsi. Mindegy, ilyen boldog már rég voltam. Hogy miket csináltunk, azt inkább a naplómba írkálom, nem offolgatok itt vele, aztán meg kapnék itt letolást, hogy műszaki dolgokkal zargatom a kedves csetelő klubtagokat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.