Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Jó estét! :P

Én ugyan nem lopva,de most már itt vagyok valamennyit ....

A kicsi ma levizsgázott,de örömben az üröm: betelt a forgalmija,úgyhogy lófäsz a seggembe műszaki,majd ha bementem az okmányircsibe másikért 6325 ft ellenében,akkor kapok... :P

Nembaj,ugyanúgy megyek vele ahogy eddig,most már a legvidékibb eszetlen rendőr sem állít meg B)

Hideg van :wub:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Lesz még hidegebb is. A műszakihoz gratula! Lassan nekem is el kellene gurulnom zöldkarizni. Aug. óta nincs rajta. Mindegy, amíg rendőr nincs, addig baj sincs. :D

Azzal volt a legkevesebb problémám :P mármint a zöldkarival... két autó állt egymás mellett,az enyém meg egy null km-es kia magentis vagy mi...az egyik manusz bedugta szondát,és elment,a másik meg nézte a monitort...

Aztán meg elkezdett kiabálni a kollegája után,hogy miért nem az ascona-ba dugta a szondát? :lol: Az meg mondta hogy hát abba van! Ez meg elment az autó farához,aztán megnézte...kérdem mi van?

Azt mondja,azt hitte a CO alapján hogy a másikban van a pálca B) :wub:

Aztán még a biztonság kedvéért megkérdezte hogy mennyi idős az autó? Mondtam,lassan 27 :P

Link to comment
Megosztás:

szurkolunk, de azért ugye egyszer bennünket is meglátogatsz?

Hajaja Remélem lesz egyszere egy jkó időpont, amikor nincs ekdevm dolgozni, stb. :-))

Lesz még hidegebb is. A műszakihoz gratula! Lassan nekem is el kellene gurulnom zöldkarizni. Aug. óta nincs rajta. Mindegy, amíg rendőr nincs, addig baj sincs. :wub:

ne mán ez jó kép, de amikor a képtárra kattintok, nem találoöm, hogy jobban megnézhessem.

Miért van az, hogy ezen a linken csak 2 ember láccik, mint dfebreceni Lujdzsi, és én : http://keptar.dbregio.hu.990.hu/category.php?cat=23

a magunkról link alatt, nemvágom

Link to comment
Megosztás:

Hajaja Remélem lesz egyszere egy jkó időpont, amikor nincs ekdevm dolgozni, stb. :-))

ne mán ez jó kép, de amikor a képtárra kattintok, nem találoöm, hogy jobban megnézhessem.

Miért van az, hogy ezen a linken csak 2 ember láccik, mint dfebreceni Lujdzsi, és én : http://keptar.dbregio.hu.990.hu/category.php?cat=23

a magunkról link alatt, nemvágom

Szia! a fórumoldal tetején lévő képtárban bizti többet találsz. Amit mutattál, ott azért van csak rólatok kép, mert azt Szabot rakta oda, hogy a debrecen.opelclub.hu-hoz meglegyenek. :wub:

A találkozót meg le kell szervezni, és el kell jönni. :P

Link to comment
Megosztás:

Miért van az, hogy ezen a linken csak 2 ember láccik, mint dfebreceni Lujdzsi, és én : http://keptar.dbregio.hu.990.hu/category.php?cat=23

a magunkról link alatt, nemvágom

Szia!

Azért csak ti vagytok benne, mert még csak ti küldtetek így képeket. A többiek a saját képtárukba rakták a a képeiket.

Ez a dbregio.hu azért lett létrehozva, hogy ne a fórum képtárát terheljük. Van aki használja, van aki a sajátját...

Link to comment
Megosztás:

és aki nem DB neis legyen?

? Ezt nem értem...

Kapisgálom... Ez nem MOTE-s oldal. Ezt a saját költségemen tartom fent. Azért van, hogy a saját taliképeinkkel ne terheljük a MOTE amúgyis szűkös kereteit.

Ezért van az, hogy csak Db-i képek vannak rajta...

Gyere el egy talira és te is rajta leszel. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Edzeni??? :wub: Ilyenkor????Úgy látom, akkor ha te ennyire belehúztál, nekem is itt az ideje elkezdeni az "edzést" :P :P

Nyuszi te mire gyúrsz? :lol:

Szeva mucuska,nincsen semmi,nemrég jöttem melóból...

Azért nem hívtalak,mert még mindig nem tudni,mennyi az annyi...És már csak hétfőn tudom meg B)

Veled mi van? Papírok? Ja,és gyere csak debreceni talira! :D én is megyek,aztán csak beülsz mellém és jössz :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.