Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Az csúnya lenne! :D

Vagy legalábbis úgy csinál... :P

Szia nyuszi! Látom te is olvasol már.

Igeeen, szia

Azért majdnem összejött!Mert fogat fogért..ment a küzdelem :P És mivel ő csúnyán nekem jött......háááát....ez bosszúért kiálltott :lol:

Szóval mi is történt tulajdonképpen? :wub: :P

Most milyen meccs volt ez? Vagy mit csináltatok egymással?

kosaraztunk, gimis koróm óta nem játszottam...mit mondjak meg is látszott :P B)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

SzaboT! Holnap-holnapután szabad vagyok. Majd ha neked is jó, akkor felhívlak, és mondasz címet, én meg elmegyek oda. vagy Írsz Pü-ben. :lol:

Nyuszi! Nekem a kosarazásról az ujj-ficam jut mindig eszembe. Hol az enyém, hol másé ficamodott ki. De majdnem minden kosarazáskor. :P

Fent vagyok msn-en, ott is megbeszélhetjük.

Ujjficam? Ez ismerős. Csak nekem a középső ujjam ficamodott ki (1x kosarazáskor, 1x kézilabdakor), aminek következtében nem tudtam behajtani... Kb 2 hétig... :wub:

ezzel én is mindig így voltam, épp ezért próbáltunk csak finoman játszani :P

Finoman? A fentiekből nem ez derül ki. B)

Link to comment
Megosztás:

Én formában vagyok. A kerek is egy forma... :wub:

Azt tudod-e, hogy ha kihagysz egy étkezést, akkor nem a lerakódott zsírt égeted el, hanem az izmokból vonod el az elraktározódott energiát? Azaz nem igazi súlycsökkenést érsz el, hanem izomcsökkenést.

Ez butaság :-)), akkor miért halmozza a szervezet a zsírt? :-DDDD A szervezet tökéletesen működik.

Link to comment
Megosztás:

aham

Szia Endlos!Na mi van a géppel?

Piroskával? Hát kicsit meg kellett lazítani a bal oldali kormányösszekötő rudat (ha jól emléx), és az összetartás beállítani, mostmár elvileg jó, de még mindig nem vagyok 10sec. alatt 100-on :-))

? Ezt nem értem...

Kapisgálom... Ez nem MOTE-s oldal. Ezt a saját költségemen tartom fent. Azért van, hogy a saját taliképeinkkel ne terheljük a MOTE amúgyis szűkös kereteit.

Ezért van az, hogy csak Db-i képek vannak rajta...

Gyere el egy talira és te is rajta leszel. :wub:

Akkor én basztam el? :-)))

Link to comment
Megosztás:

Akkor én b@sztam el? :-)))

Csak annyit tettél, hogy elküldted a bemutid nyuszinak, aki nekem, mint webesnek átküldte. Én meg felszerkesztettelek ide is meg oda is.

Nincs, csak amit vettem kis faházat nagycserén, tele van szőlővel, ilyen felfuttatott szőlőlugas, nekem inkább szép, mint finom, eléggé savanykásnak találom, de a többieknek teccik (haverok, bnőm, stb.) Ha lesz majd házavató, ti is eljösztök?

Ha meghívsz, akkor naná! :wub:

Link to comment
Megosztás:

szép jó reggelt mindenki!

úgy látom nagy a sajtóvisszhangja az esti mérkőzésnek :wub:

én utoljára általános iskolában kosaraztam... :P

no meg persze anno az előttem tömegben felsorakozó hölgyemények között is :P

jóó kis mozgás volt,Vas,jelentem mindenem megvan,ne aggódj B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.