Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ma délután kocsit mostam ,tehát holnaptól jön a lehűlés ,eső,sár stb....

Az utcánkban vagy egy fickó, eddig egy 1.3 -as benzin gázos Kadettja volt (szuper állapotban van),ha egy felhőt lát az égen már nem jön ki a garázsból vele, ma pedig integetett egy vadiúj H Astrából. :P Gyöngyház metál színű és OPC-LINE modell. :wub: Körbe vizsgáltuk....,hát elfogadnám!!! :P

Bírom az ilyen márkahű embereket!

Link to comment
Megosztás:

Ja!És én nem azt mondtam, hogy a halott pasi a jó, hanem hogy ha pasi akar elém lépni, akkor....szóval....abból még lehet valami :P

Nem tudni manapság, hogy akarnak ismerkedni a fiatalok :wub: :P

Én értettelek, csak nem akartam közbeszólni :-))))

Hát, én inkább kihagynám. Ha egy kis cukrot is érzek a kávéban, az már nekem ihatatlan... Nem is beszélve a többiről. A kávé méregerősen (lehetőleg kotyogóssal lefőzve), cukor nélkül az igazi.

Nem baj, ha igazán sörös vagy, akkor meg fogjuk találni a közös hangot (nem a magas C-t :-))

Link to comment
Megosztás:

Ma délután kocsit mostam ,tehát holnaptól jön a lehűlés ,eső,sár stb....

Az utcánkban vagy egy fickó, eddig egy 1.3 -as benzin gázos Kadettja volt (szuper állapotban van),ha egy felhőt lát az égen már nem jön ki a garázsból vele, ma pedig integetett egy vadiúj H Astrából. :P Gyöngyház metál színű és OPC-LINE modell. :wub: Körbe vizsgáltuk....,hát elfogadnám!!! :D

Bírom az ilyen márkahű embereket!

nana! hétvégén jó időnek KELL lennie :P B)

OPC line.. mi lenne ha kicserélnénk a "line"-t valami másra,és felcserélnénk a sorrendet?

akkor megkapnánk az álmomat:

GTC OPC

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Endlos látom van avatarod! :wub:

akkor logótervezésben segítesz? esetleg?

Sokmindenhez értek, láttad a honlapomat, csak most amikor jó idő van, akkor az energiámat a házba fektetem, rossz időben, pedig bnőmenk segítek webes munkájában (szakmám)

Egyetlen bajom, hogy nem bírok 1-2 óránál többet gép előtt.

Link to comment
Megosztás:

Sokmindenhez értek, láttad a honlapomat, csak most amikor jó idő van, akkor az energiámat a házba fektetem, rossz időben, pedig bnőmenk segítek webes munkájában (szakmám)

Egyetlen bajom, hogy nem bírok 1-2 óránál többet gép előtt.

ok!értem :wub: És igazad van

Amúgy már kérdezni akartam, miért éppen Nagycserére esett a választás?

Link to comment
Megosztás:

ok!értem :wub: És igazad van

Amúgy már kérdezni akartam, miért éppen Nagycserére esett a választás?

Mivel félnek az emberek a bwelívíztől, ami a kertségekben van, ott eléggé lent voltak az árak (nálam nem volt belvíz), meghát Kondoros lett volna még, de az túlságosan sűrűn lakott

Erdőbe vágytam, persze előtte megkérdeztem, hogy voltak az elmúlt 5-10 évben betörések (rendőrségen), és nem voltak. Kondoroson napi rendszerességgel vannak.

Itt sem vagyok egyedül, mert ezek vikend házak révén mégis kinnt élnek, életvitelszerűen, szal munka után haza, stb. kis tanyaegyüttes, 15-20 telek egyben, egyenként 1000 m2-esek

Na éccakát nektek nyuffnyuff

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.