Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Milyen jó is, ha az embernek igaz barátai vannak! :wub:

Ez most csak egy gondolat, az engem ebben a pillantban ért hatás miatt :P csak gondoltam megosztom veletek

bizony,az jó. sajna ritka. de így is pont elég. legalábbis ha magamat nézem B)

bár mackóval egyetemben én is kíváncsi vagyok,mi erősítette benned ezt a tudatot :P

Link to comment
Megosztás:

Hírek

Az Auto Bild 2006-os Minőségi Tanulmánya: az Opel ismét a legjobb német márka

· már a 2005-ös elemzésben is megelőzte a többi német márkát

· A Signumnak a J.D. Power felmérésében elért tavalyi elsősége után az Opel jó minősége ismételten igazolást kapott

Rüsselsheim. Az Auto Bild 2006. évi Minőségi Tanulmánya alapján az Opel autók a legjobb minőséguek valamennyi német márka közül. Az Opel már tavaly is a legjobb bizonyítványt kapta a német márkák között. Az Auto Bild tanulmány a megbízhatóságot, a hosszútávú minőséget, a szerviz szolgáltatásokat és fogyasztói elégedettséget vizsgálta.

Az Opel kiemelkedő minőségét más felmérések eredményei is igazolják. A J.D. Power tavalyi beszámolója, amely a német járművek minőségét vizsgálta, az Opel Signumot az abszolút első helyre, az összes német autó elé sorolta. A Bamburgi Egyetem felmérése szerint az Opel a minőséget illetően a legmagasabb márkakereskedői elégedettséggel rendelkező európai autó, mig a vevői elégedettséget vizsgáló stuttgarti "Car Check" tanulmány az Opelt a legalacsonyabb hiba aránnyal rendelkező autóként definiálta.

"Nagyon örülünk, hogy az elmúlt évek minőséget érintő erőfeszítései ilyen elismerést kapnak" mondta Alain Visser, Európai Értékesitési és Marketing igazgató az Opel autók által elért jó eredményeket kommentálva. Az Auto Bild Minőségi Beszámolójához különböző forrásokat használ, többek között egy 24 ezer autóra kiterjedő reprezentativ felmérést, TÜV beszámolókat és hosszútávú tesztek eredményeit.

:lol: :lol: :D :D Forrás:www.opel.hu

Link to comment
Megosztás:

Én még vagyok. :D

Én meg már vagyok! :D

Jó reggelt!

Este olyan fáradt voltam, hogy a gépet sem volt kedvem bekapcsolni. ;)

Most reggel pihentebben ébredtem, szal frissen, üdén vágtam a napnak (értsd: mindjárt elnyelem a monitort és felkelni sincs erőm a székből, pedig szomjas vagyok...). A nap fénypontja, a reggeli, a maga kb 2 óra távlatában elérhetetlennek tűnik. Egyszóval: rossz kedvem van. :lol: Mindjárt hazamegyek és alszom még egyet. Max ráfogom a nyuszira! ;)

Ja, tegnap este óta fáj és kapar a torkom, meg az orrom is folyik (a zsebkendőt a kocsiban felejtettem). Asszem elkaptam valamit... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én még vagyok. :lol:

Tom,ez még volt vagy már? :D Te sem aludtál éjjel?

Legközelebb odafigyelek rá,hogy nem faros cartársakra is lehet számítani éjjel :D

A legborzasztóbb az egészben,hogy most kezdtek ébredezni,írogatni,én meg mindjárt ülve elalszok :lol:

Nem baba ez az éjszakás műszak (de jól fizet) ;)

Kellemes napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Tom,ez még volt vagy már? :lol: Te sem aludtál éjjel?

Legközelebb odafigyelek rá,hogy nem faros cartársakra is lehet számítani éjjel :D

A legborzasztóbb az egészben,hogy most kezdtek ébredezni,írogatni,én meg mindjárt ülve elalszok :lol:

Nem baba ez az éjszakás műszak (de jól fizet) :D

Kellemes napot mindenkinek!

Ez a konstans. 36 órázok, mert jól fizet. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.