Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nállunk is hó eleje van, ráadásul vége a negyedéves zárásnak, úgyhogy vége a nagy hajtásnak. Pedig de jó volt! Összejött 100 túlóra, ebből 40 hétközi, 200%-os, és 60 hétvége, 300%-os kifizetéssel. Már alig várom a sztárgázsit! :lol:

Sanyi, ugye mi jó haverok vagyunk? :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

hó eleje pedig azért jó,mert nemsokára fizu :lol:

Sziasztok!

Bezony mindjárt itt a fizu, már nagyon sokadika van, annyi pénzem nincs, hogy gyalog hazamenjek!

áááá öröm és boldogság,holnap mehetek Budapestre egy auditra...

....talán össze tudok futni pesti klubtársakkal....

Csörgess + lehet tudunk találkozni!

Link to comment
Megosztás:

Na akkor most ma van, vagy tennap?

huhh ez a fórumozás annyira emilszerű, én csethez szoktam, egyből látod, amit írnak, és valós idejű érzeted van

jó reggelt mindenkinek!

itt is hóeleje van,viszont kollégám két hétre szabira ment,és átadta a rá háruló,még be nem fejezett feladatokat...úgyhogy kis logikai játék következik,hogy vajon mik ezek :lol:

Nyuszi,én nem írtam,hogy ittas voltál,csak hogy az a szó egy másiknak a kiejtése,ittas állapotban. tessék figyelmesen olvasni :D

hó eleje pedig azért jó,mert nemsokára fizu :lol:

Jó taktika szabasdsára megy a kollega, és előtte csomó mindenbe belekedz, hogy úgy tünnyön sokat dolgozott, és azt mondhassa, "félbe" hagyta :-))

Te meg miután az egészet megcsináltad, majd megkapod tőle, hogy csak be kellett fejezni :-))

Link to comment
Megosztás:

Szia Endlos! :lol:

1x már összefuthatna a kiscsapatunk, amikor te is ráérsz egy talira. :lol:

Mikor lesz legközelebb ien jó kis elutazós, strandolós, vagy éttermes tali?

Mostmár közel vagyok a megoldáshoz, bár még a fűtésrendszer nincs meg, nem lesz oan gáz, mint a víz volt, szal kicsit jobban eljárkálgathatok.

Link to comment
Megosztás:

És miket terveztek ott csinálni?

Mackó akarja rendbe szedetni a JDD-t, utána este Lurdy tali. Közte szabad foglakozás. :lol:

sziasztok!

kész,végem van...este nyolckor bent a melóhelyemen...

itthagytam pár papírt...

nagyon parázok a holnap miatt,nem nagyon pörgött még így az agyam...

Kitartás! Van ez így néha... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha priviben küldesz telszámot, akkor még fel is hívlak előtte! :lol:

Nincs benne az adatimba?

Bár jobb szeretném, ha meglenne nekm itt egy elvélben, mert a citromélt minidig megnézem lefekvés előtt, és felkelés után. :-))

(meghát olcsóbb, mint a mobil:-))

De amúgy mekkora szar, hogy 2 klubban vagyok, mivel 2 járművem van, SImson+opel, és amikor egybe volt tartva augusztus végén, nem tudtam elmenni, hát ló######t a mindenhova hátnem? :-DDD

Link to comment
Megosztás:

Nincs benne az adatimba?

Bár jobb szeretném, ha meglenne nekm itt egy elvélben, mert a citromélt minidig megnézem lefekvés előtt, és felkelés után. :-))

(meghát olcsóbb, mint a mobil:-))

De amúgy mekkora szar, hogy 2 klubban vagyok, mivel 2 járművem van, SImson+opel, és amikor egybe volt tartva augusztus végén, nem tudtam elmenni, hát ló######t a mindenhova hátnem? :-DDD

Olcsóbb, kivéve, ha céges vonalról hívlak. :lol: Ok, küldünk pü-t.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.