Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Mint mondtam, nekem teljesen mindegy, ehhez alakítom a többit, ez a fontosabb. Csak ha én határozok meg egy időpontot, arra lehet, hogy nem tudtok annyian eljönni. Mert jó lenne IS-ékkel, meg SzaboT-tal, meg a Lajosokkal is csocsózni, dumálni, autót a parkolóból kimenteni, meg efféle. Egyszóval jó lenne, ha megint összejönnénk jópáran. Még az se baj, ha a csocsó kimaradna, de duma az legyen rengeteg!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok! Üdv innen a Lurdy-ból. :lol:

Megvolt mackó autófelújítása Blitz-nél, vettem egy Blau autómagnót és most várjuk a többieket - netezéssel. :D

Endlos, a Zasti-s kép Db-ben készült az autókiállításon, májusban. Nyuszit kedves emlékek fűzik egy Zastihoz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Késő! Már feb@szták a kókány munkával a "szerelők" az agyam, most aprítom a népet. Dedós módszer, és gyűlölnek már, de leszarom, ha egyszer annyira de annyira balf@szok... Szinte a kezüknél fogva rángatom őket a tesztre, hogy "Ha már elb@sztad, csináld is meg!" Nem azért vagyok debugos, hogy minden kis fiszem-f@szom szerelői hibát én csináljak meg...

Link to comment
Megosztás:

nono... akarod, hogy hazavigyelek!? :D

Jó volna... :lol:

Késő! Már feb@szták a kókány munkával a "szerelők" az agyam, most aprítom a népet. Dedós módszer, és gyűlölnek már, de leszarom, ha egyszer annyira de annyira balf@szok... Szinte a kezüknél fogva rángatom őket a tesztre, hogy "Ha már elb@sztad, csináld is meg!" Nem azért vagyok debugos, hogy minden kis fiszem-f@szom szerelői hibát én csináljak meg...

A szerelők a teszt technikusok? Én is az vagyok... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A szerelők a teszt technikusok? Én is az vagyok... :lol:

Nem, az operátorok. Szerelőnek tekintik magukat, de olyat megjátszanak... A múltkor pl olyat játszottak meg, hogy az FDD tápkábelét simán rádugták az alaplap venti csatijára. Volt füst...

De ez csak egy balf@szság a rengetegből.Többek között tegnap ezért is írtam a HW topicba, hogy ha valaki IBM/Lenovo vagy HP gépet vesz, az jól nézze meg, hogy nem-e Fehérváron gyártották?

Link to comment
Megosztás:

jó,jobb estét mindenkinek!

ahogy látom,érdemes volt felmenni a lurdyhoz,ha más nem, live meetinget tartani :lol:

meló... hát ez a hét úgy elszaladt,mint még soha. ilyen pörgős hetem még nem volt. szerencsére nem csak rossz oldala van,hanem ahogy látom,és érzem,ahogy az ilyen feszült,sőt ma igen gázos helyzetben mennyire készségesek a kollégáim,és a főnököm is :lol:

imádok itt dolgozni :D

Link to comment
Megosztás:

Irígyellek.

Valahogy ez a hetem nekem is jól sikerült,eddig :lol:

Hétvégén is menek,termelni kell a zsírt a fizetéshez :lol:

Remélem mindenki épségben hazakerült a Lurdy taliról!

Holnap főszereplője leszek egy játékfilmnek!

A történetének előzménye eléggé bonyolult,de persze maga a produkció

mi másról szólna mint egy autóról és egy idegbeteg soförről :D :D

Az utóbbit alakítom értelem szerűen ;)

Kedves faros cartársaim merre vagytok?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.