Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jóéjt akkor mindenkinek aki éjjel dolgozott! :lol: Corsika,a bor jót fog tenni,csak forrald fel előtte,tegyél hozzá mégegyszer annyi vizet,tegyél bele egy teafiltert és egy kis citromlevet...nagyon fincsi lesz,itatni fogja magát,és mire felkelsz,semmi bajod nem lesz!

Sanyi szép az ótó,és IGEN,a segge merőben hasonlít arra amit én elképzeltem anno.

Bár nekem nem volt muszáj hogy lehajtható is legyen,elég ha lejön,a többi részletkérdés! :lol:

Meddig dolgozol koma? Még mindig nincsen hír az autókról,mi lesz a sorsuk?

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Ismét időjárásjelentéssel kezdem: Tiszta idő, ám 2°C Polgáron, 1°C Tiszaújvárosban!

Nyuszi, szerintem sincs értelme mindenkit elfogadni az iwiw-en. Ez nem darabszámra megy, hanem hogy a potenciális tagok megismerjenek.

Most menék melózni, de még jövök (nem úgy, mint tegnap)!

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Ismét időjárásjelentéssel kezdem: Tiszta idő, ám 2°C Polgáron, 1°C Tiszaújvárosban!

Most menék melózni, de még jövök (nem úgy, mint tegnap)!

jóó reggelt mindenkinek!

én is meglepődtem,hogy 2,5 fokot jelzett az autóm :lol: no meg kis hópihét. azért ez komoly,hogy napról napra több fokot csökken a hőmérséklet. egyre jobban érik a téligumivásárlás,már nagyon surrognak a nyáriak :lol:

és gyere,ezt a hiányzást még leigazoljuk :D

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Nem tudom ti miféle hidegről beszéltetek az este, mikor én póló+pulcsi kombinációval nem fáztam, míg a buszt vártam. :D

Amúgy az előbb jött be Ildi, miután elvitte Lacust az oviba, és majdnem jégcsapok lógtak róla. :lol:

ui:csütörtöktől fiatos leszek, mert anyum kezelésre megy a klinikára :lol: pár napra, és addig én vigyázok a puntóra.

Én előszöris fagyállóval kezdem. Még az sincs benne... Téligumival nem vacakolok. Úgyis egész télen pihenni fog, aztán meg már nem ilyen kerék lesz alatta.

No a fagyállót remélem nem spórolják ki a kocsikámból a javításkor, ha már eccer úgyis hűtőt cserélnek benne.

Link to comment
Megosztás:

Grrrrrrrrrrr, hideg van, én meg azt hittem elég egy pulcsi....mint tegnap, na sebaj, ma átköltöztem az új irodámba :lol: inennetől kezdve senki nem látja a monitoromat :lol: csak kár hogy sok a meló!és még nincs testreszabva a gépem, várom a rendszergazdát...addig lépek inenn

Kellemse napot nektek

Link to comment
Megosztás:

na,azért kíváncsi leszek :lol:

A Borbet mellett azért lesz valami keskenyebb, és kisebb felnim is, kifejezetten a téli szetthez. Nehogy már azokra az úthengerekre vegyek téli gumit, mikor még a nyári sem olcsó rá! És azok a drága gumik is milyen gyorsan el fognak kopni... Hiába, ezek a magyar utak... :D

fagyálló? szegény motornak lehűlni sincs ideje :lol:

Azért néha hagyom ám pihenni, kap pár szabadnapot, és ismerem én a kímélő üzemmódot is (csak nem szeretem).

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Nem tudom ti miféle hidegről beszéltetek az este, mikor én póló+pulcsi kombinációval nem fáztam, míg a buszt vártam. :D

Amúgy az előbb jött be Ildi, miután elvitte Lacust az oviba, és majdnem jégcsapok lógtak róla. :lol:

ui:csütörtöktől fiatos leszek, mert anyum kezelésre megy a klinikára :lol: pár napra, és addig én vigyázok a puntóra.

No a fagyállót remélem nem spórolják ki a kocsikámból a javításkor, ha már eccer úgyis hűtőt cserélnek benne.

ki tudja,milyen fűtőanyagot fogyasztottál a buszmegállóba sétálás előtt ;) busz...már a szó is borzalmas...ilyen hidegben kellemes lehet...mert néhány sofőrnek nem szokása fűteni...még jó hogy az astránál én vagyok a kapitány :D

anyukádnak pedig jobbulást!!!!

Link to comment
Megosztás:

Igaz ám a beteg 1.6 sztori,minden elismerésem azé a mantáé,amiért így kiszolgált!

Igazából nálam ez az oka,amiért nem veszek új autót..jó,meg szép,meg kellemes meg minden,de ha baj van vle,akkor úgy beint mint annak a rendje,az öreg vas meg addig megy ameddig kell...

Hallomásból tudom, hogy az új vectrákra nagyon sok panasz volt elektromos hibákkal kapcs. Többet kellett vinni zalaegerszegre teljesen v eszteséges, mert debrecenből a garanciaszervíz az utiköltséget nem fizeti, még akkor sem, ha az elektromos hiba a fogyasztásra volt ki rossz hatással :-))

Link to comment
Megosztás:

Busz előtt nem ittam semmit... se mellette.

Egyszerűen, mint meséltem szombaton, "szibériai" vagyok! :lol:

anyumnak meg köszi, bár szegény lassan kiérdemel egy kicsi, kék alapon kerekesszék emblémát, ha így megy tovább...

ne is mondj ilyet!

sajna ismerős...anyukámat jópár éve szó szerint újra kellett tanítani járni :lol: és megcsinálta,betegsége ellenére többre képes,mint sok egészséges...

nem szabad feladni soha!

de az emblémát megkapta... :D

Link to comment
Megosztás:

Tomi! Nem rajtam múlik, de már nagyon régóta tartó folyamatról van szó. Sajna. No de anyumat az 5 unoka(3 tőlünk, 2 nővéreméktől) lelkesíti igazán! :lol:

lelkesítsék csak! :D soha nem szabad feladni

mi esetünkben is régóta tart,egészen kiskorom óta emlékszem vissza... :D és csak 42 éves...

de beszéljünk vidámabb dolgokról:

kollegám visszajött Minszkből,és hozott onnan édességeket,meg vodkát ;) gyógykúra :lol:

Szentem eléggé elbaszták a formaarányokat, de a lambo a countachját erről mintázta, és az kicsii különbséggel, már tökéletes lettt.

műszaki tartalma viszont valóban figyelemre méltó!

Link to comment
Megosztás:

Na akkor mostakkor sziasztok, itt a jelenben is, végigolvastam mindent huhh, nem jó ez így, én itt írogatom a régi dolgokra a gondolataimat, és közben meg vkik a jelenben beszélgertnek

nya erre inni kell (cappuccino)

Ja meddig maradtatok a talin? Irigykedtem, de legközelebb úgy szervezem, hogy akár reggelig tuygak maradni.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor mostakkor sziasztok, itt a jelenben is, végigolvastam mindent huhh, nem jó ez így, én itt írogatom a régi dolgokra a gondolataimat, és közben meg vkik a jelenben beszélgertnek

nya erre inni kell (cappuccino)

fel kell venni a ritmust :lol:

valami forró ital nekem is jó lenne...teszek is az ügy érdekében mindjárt :lol:

Ja meddig maradtatok a talin? Irigykedtem, de legközelebb úgy szervezem, hogy akár reggelig tuygak maradni.

mi olyan fél kettő körül feküdtünk le...:D

Link to comment
Megosztás:

Na akkor mostakkor sziasztok, itt a jelenben is, végigolvastam mindent huhh, nem jó ez így, én itt írogatom a régi dolgokra a gondolataimat, és közben meg vkik a jelenben beszélgertnek

nya erre inni kell (cappuccino)

Semmi gond vele! Te most érsz rá arra reagálni, ennyi. De hogy cappuccino??? Fúj! A kávé feketén az igazi, kotyogóson lefőzve. Különben is, itt a hideg, a jegesmedve is lassan szívatóval indul, úgyhogy ilyenkor már pálinkával illik kezdeni a napot, amely melegen tartja a testet és a lelket egyaránt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.