Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

www.startgumi.hu -- itt lehet nézelődni, és tőlük nem nagyon tudtam olcsóbb helyet eddig, csak velük egyezőt Debrecenben.

köszi,szoktam nézegetni,a típusokat,az ár...hát mondok egy példát, matador mp58 196/65 r15 14.622 ft

fater ezt 9ért vette zsír újonnan. gumis haverjától :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem is akarok nyárit most, nincs lóvéééééééééé

jó lenne nekem most az a "nincs" egységnyi :lol:

de intézünk majd vmit okosba' szípasszony :D

Thai solas?

Az meg mi? :lol:

no elzúztam melózni... mint egy földönfutó gyalogkakukk... nem kengyelfutó... nem lengyelfutó... ;)

"jó" munkát.

lengyeleket nem bántani :D

Link to comment
Megosztás:

8-9000 fT, Kleber, Hancock, Michelin van, árakat lehet majd pontosítani hétfőn tán

úúúúúúúú jól hangzik!!!!! ezek milyen méretre vonatkoznak? 15ös érdekelne :D

lehetek szemét? olyan nincs hogy Hancock :lol: de lehet a cégnél van elírva :D

köszi a segítséget,majd meghálálom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hankook

Azt jelenti, nem a legjobb minőségű ára a legolcsóbb ár, szal ne éld bele magad, hogy 9000 Michelint kapsz, pl.vagy mittomáén, mert csak kuytafuttában értekeztem a sráccal

ok,de így első látásra nem rossz áraknak ígérkeznek.

kösz :lol:

Hankook= piros pont :lol:

Link to comment
Megosztás:

milyen a répa hangja? Kár, hogy itt nem lehet mozgóképeket, hangokat becsatolni az irományba

Lehet. A képet feltöltöd valahova és belinkeled... Ha meg már eleve fel van töltve a kép valahol, akkor csak belinkeled...

Amúgy sziasztok! Úgy érzem nekem ennyi volt a meló mára. Húzok haza. Nem tudom, hogy mitől, de piszok fáradt vagyok, pedig már este 10 körül aludtam... :lol:

A szombati mozira nem írtatok semmit... Lesz akkor mozizás?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jó lenne ha már legalább gumivásárlás céljából eljönnétek ide a balsarokba,ugyanis amint átmész az osztrák határon,a gumiárak kb. a felére csökkennek! Nekem már 3 garnitúrám van,és egyenlőre csak azért nem veszek negyediket,mert minek? :lol:

Hm, lehet a következő tali egy Vascona látogatós-gumivásárlós tali lesz? :lol:

Épp a fejlécet cserélem a weblapon és mit látok? Nyuszi épp be van jelentkezve! Nagyon helyes!

Link to comment
Megosztás:

úúúúúúúú jól hangzik!!!!! ezek milyen méretre vonatkoznak? 15ös érdekelne :D

lehetek szemét? olyan nincs hogy Hancock :lol: de lehet a cégnél van elírva :D

köszi a segítséget,majd meghálálom :lol:

Aggyómárka

NYa nemsokára kaptok olyat, hogy ihaj, csak átnevezgetem őket, emg elrendeuzem a könyvtárakba, aztán megy fel szabot szerverére

Link to comment
Megosztás:

nem tudtok olyan gumiszervízt,ahol sok jó használt téligumi van?

Én a tali előtti napon vettem a gumimat 9000ért teljesen hibátaln téli, felnivel láthattátok, szentem az jó ár volt. Ja ott a galamb utcán a felni centerben, egy nagy üres saroktelken, nem lehet eltéveszteni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.