Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

én meg későn fekszek! :D Hála az éjszakai műszaknak,de legalább megfizetik(remélem)

Én állandó délelőttös vagyok. Max csak órákat tudok gyűjteni és lecsúszni azokat. Vagy előre lecsúszni és most pótolni a hiányt... :lol:

Gondolom nem kell mondanom, hogy ma reggel is ku hideg volt. Kell az az ülésfűtés... Ja, kérdés. Ha az autó kb 10 perc alatt sem éri el az üzemi hőfokot, akkor az termosztát gond? Mire beértem Tújvárosba sem érte el az üzemi hőfokot (kb 10km), míg ismerősöm Astra-jában a Polgár táblánál már meleg van a kocsiban (kb 1 km + garázsből kiállás). Mackó, megnéznéd, hogy X14XE-hez mennyi a termosztát a Csergőnél? Persze kedvezménnyel... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Avatart váltottam egy jó kis mozgó képre, de itt nem mozog sajni :-((((

Valamit elronthattál... Lehet túl nagy a mérete (ha jól emlékszem, akkor 120x90-es képet jelenít meg a fórum), mert pl Demónak mozgókép van berakva és működik...

Amúgy túl vagy a 150. hsz-en, szal ha mackó jól tudja, akkor szerkesztheted a titulusodat (fórumlakó). :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: Én?Otthon sem voltam egész este, sőt még csak most kerültem gépközelbe....vagy a múltkor nem léptem ki, és azt jelzi? :lol:

Azt mutatta. Megnéztem az időpontokat.

Nosztalgiáztam. Elkezdtem átolvasni a Debrecen topicot.

Itt kerültem először szóba.

Az első hsz-em itt.

Az első célzás, ami nyuszi rábeszélőkészségét igazolja.

Az állítás igazolása.

Tuti, hogy a termosztátommal van gond! :D

Link to comment
Megosztás:

Én állandó délelőttös vagyok. Max csak órákat tudok gyűjteni és lecsúszni azokat. Vagy előre lecsúszni és most pótolni a hiányt... :lol:

Gondolom nem kell mondanom, hogy ma reggel is ku hideg volt. Kell az az ülésfűtés... Ja, kérdés. Ha az autó kb 10 perc alatt sem éri el az üzemi hőfokot, akkor az termosztát gond? Mire beértem Tújvárosba sem érte el az üzemi hőfokot (kb 10km), míg ismerősöm Astra-jában a Polgár táblánál már meleg van a kocsiban (kb 1 km + garázsből kiállás). Mackó, megnéznéd, hogy X14XE-hez mennyi a termosztát a Csergőnél? Persze kedvezménnyel... :lol:

jó reggelt mindenkinek!

Ez a motormelegedés sok mindentől függ szerintem.például nekem ilyen hidegben olyan 3 kilométer kell (városban),hogy teljesen üzemi hőmérsékleten legyen. DE ha pl megállok vhol,és alapjáraton forog csak a motor,akkor van,hogy visszább hűl.

egyébként pedig már párc perc alatt langyos levegőt fúj.

és ha tiszaújvárosig nem melegszik fel,akkor mennyi időre van szüksége,hogy elérje?

de pl az első autómnál úgy romlott el a termosztát,hogy köztes állapotban maradt. nem tudom hogy,de hétről hétre nehezebben melegedett,és ezzel arányosan csökkent a fűtés is. mivel akkor eladtam,nem került sor a javítására,így bővebbet erről nem tudok mondani...

Link to comment
Megosztás:

Mackó, megnéznéd, hogy X14XE-hez mennyi a termosztát a Csergőnél? Persze kedvezménnyel... :lol:

Jó reggelt!

Cikkszám // eredet // Bruttó ár / klubtag ár

1338073 // opel // 9164 Ft / 8248 Ft

1338073600 // Motorad // 6476 Ft / 5828 Ft

801338073 // aftermarket // 7158 Ft / 6442 Ft

Kimerítő választ adtam Tomi? :D

Amúgy érdemes megnézni, hogy reggel, beindítás után a hűtőre menő vízcső milyen hőfoknál kezd melegedni... kézrátéttel. :D

Ha nagyon korán, akkor tényleg csere. ;)

Tegnap megismertük milyen az, amikor úgy kell viselkedjünk, mint Monica Lewinski... nagyon kaki volt a tegnapi meló.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

ne mán most jövök rá, hogy neked olyan felnid van, mint nekem leutánoztál? :-DD

Sikerült olvasni a vidijót?

Ez a motormelegedés sok mindentől függ ...................................

Jól kicsesztél a vevőddel, amúgy a fűtés tecnikáján is sok múlik, a motork melegedése közt nincs valós különbség, csak a hőfokmérő pontossága között.

Jó reggelt!

Cikkszám // eredet // Bruttó ár / klubtag ár

A csergő is unixos? hogy náluk is van kedvezményünk?

Nézzétek emg majd a sörös_a_sándor cÍmű fotót, amit feltettem szabot szerverére, nagyon tutkó :-))

Link to comment
Megosztás:

ne mán most jövök rá, hogy neked olyan felnid van, mint nekem leutánoztál? :-DD

? Nekem sima 14"-os acélfelnijeim vannak. Óccsó tecskós dísztárcsával. :lol:

Sikerült olvasni a vidijót?

Én megnéztem.

A csergő is unixos? hogy náluk is van kedvezményünk?

A Csergőnél is van kedvezményünk...

Link to comment
Megosztás:

? Nekem sima 14"-os acélfelnijeim vannak. Óccsó tecskós dísztárcsával. :lol:

Én megnéztem.

A Csergőnél is van kedvezményünk...

Na de azér vigyorogtam a beszólásom után, mer igazából a kis piros ótó, ami téged jelöl, annak van ilyen felnie, (3 duplaküllős) szal csak hüésekdtem, namind1, de a videó hangja is megy? Ez lenne a lényeg.

Link to comment
Megosztás:

csergő: igen, van kedvezmény.

videó: igen, van hangja is. én is megnéztem. :lol:

ui: valakinek nézzek még valamit csergő vonalon? :lol:

csak kíváncsiságból, 5w-30 gyári olaj

holnap viszem az astrát kiegészítő olajcserére, 10e ft munkadíjjal együtt. kíváncsi vagyok,mennyire éri meg ez nekik

Link to comment
Megosztás:

csergő: igen, van kedvezmény.

videó: igen, van hangja is. én is megnéztem. :lol:

ui: valakinek nézzek még valamit csergő vonalon? :lol:

Nekem belülről állítható teló kéne, meg flexibilis ypsziloncső (leömlő utáni), meg teleszkópokhoz persely( ami miatt kopoghat döccenőkben)

Link to comment
Megosztás:

csak kíváncsiságból, 5w-30 gyári olaj

holnap viszem az astrát kiegészítő olajcserére, 10e ft munkadíjjal együtt. kíváncsi vagyok,mennyire éri meg ez nekik

megnyugtatlak, hogy a csergőnél kedvezmény nélkül 2400/liter, vagy 10500/5 liter

mármint a longlife... mert van még valami nemtom milyen 1800/ liter áron is.

ezekből -10%, kb. 4 lityi... +szűrő...

olyan 1000 Ft munkadíj... de a szervízek, szerelők általában mégnagyobb kedvezménnyel vannak.

no de akkor is jó...

Bár mondjuk ennyiért lehet én is cserélnék olajat. :)gyorsan vagy 30 kocsit... :lol: Úgy már nem is rossz...

Nekem belülről állítható teló kéne, meg flexibilis ypsziloncső (leömlő utáni), meg teleszkópokhoz persely( ami miatt kopoghat döccenőkben)

a belülről állíthatóra pontosabb megnevezés kéne. :lol:

teleszkóp perselynek meg szerintem a toronyszilentet mondod(első kerékfelfüggesztésnél?)? :D

Link to comment
Megosztás:

megnyugtatlak, hogy a csergőnél kedvezmény nélkül 2400/liter, vagy 10500/5 liter

mármint a longlife... mert van még valami nemtom milyen 1800/ liter áron is.

ezekből -10%, kb. 4 lityi... +szűrő...

olyan 1000 Ft munkadíj... de a szervízek, szerelők általában mégnagyobb kedvezménnyel vannak.

no de akkor is jó...

Bár mondjuk ennyiért lehet én is cserélnék olajat. :)gyorsan vagy 30 kocsit... :lol: Úgy már nem is rossz...

nekem most csak olaj+olajszűrő csere lesz

végülis nem rossz munkadíj pár percért :lol:

nemtom ez longlife olaj vagy sem,de elvileg annak kéne lenni,mert 30e a szervízciklus...

de én 10-15 ezrenként fogom cserélni

és kösz az infót!

Link to comment
Megosztás:

megnyugtatlak, hogy a csergőnél kedvezmény nélkül 2400/liter, vagy 10500/5 liter

mármint a longlife... mert van még valami nemtom milyen 1800/ liter áron is.

ezekből -10%, kb. 4 lityi... +szűrő...

olyan 1000 Ft munkadíj... de a szervízek, szerelők általában mégnagyobb kedvezménnyel vannak.

no de akkor is jó...

Bár mondjuk ennyiért lehet én is cserélnék olajat. :)gyorsan vagy 30 kocsit... :lol: Úgy már nem is rossz...

a belülről állíthatóra pontosabb megnevezés kéne. :lol:

teleszkóp perselynek meg szerintem a toronyszilentet mondod(első kerékfelfüggesztésnél?)? :D

A teleszkópok végében van ilyen gumigyűrű szerűség, ami ha elreped, kikopik, kiörexik, akkor kopok z egész autó, a belülről vezérléses, meg nem tuti, hogy van nekik, amúgy air-ride-nak is hívják, de ha ültél már régi citröenekben, akkor ki is próbálhattad, vvolt 4 magasságfokozata országúti, parkoló, terep, meg egy szerelőmagasság.

nincs mit.

Endlos. Toronyszilent 3-9000 Ft-között van, mondjuk a 3000-est nem ajánlom.

toronycsapágy 2000-től(általában érdemes egyszerre cserélni, mert ha ez kakil be, akkor megint szétszedés, futóműállítás stb. )

Ja.. -10%

De gondolom, atzért a silent után nem kell ismét beállítani a futóművet?

Hol van ezt a csergő? Te náluk dolgozol?

Link to comment
Megosztás:

Tamás!Ezek nagyon jók :lol: ha lesz időm én is visszaolvasgatok :lol:

És még 2 találat:

Ahogy Sanyi írta: "Hoppáhé! Szabot cartárs bebarnul?" :D

És megtörtént! Hozzáférés a viccek topichoz (is).

Most menék melózni.

UI: Endlos, ezt benéztem (a felnis poén), bocsi. Nálam is volt hangja a videónak (jót derültem rajta), de már tegnap írtam. A Quicktime lejátsza az MP4-et.

Link to comment
Megosztás:

A teleszkópok végében van ilyen gumigyűrű szerűség, ami ha elreped, kikopik, kiörexik, akkor kopok z egész autó, a belülről vezérléses, meg nem tuti, hogy van nekik, amúgy air-ride-nak is hívják, de ha ültél már régi citröenekben, akkor ki is próbálhattad, vvolt 4 magasságfokozata országúti, parkoló, terep, meg egy szerelőmagasság.

De gondolom, atzért a silent után nem kell ismét beállítani a futóművet?

Hol van ezt a csergő? Te náluk dolgozol?

Citroenekben asszem hidraulikus van-volt, az airride meg nem csergős cucc.

És nem ott dolgozok, csak van olyan progim, amiből a cikkszámokat-katalógusszámokat kinézem, aztán a csergőnek meg elérhető a listája, és abban keresgélek.

Vegyiparban melózok... még mindig. :lol:

Ja. és Csergő... Sarló utca. az Árpád tér és Virág utca közti utcácska. A Homok utca folytatása... stb. nem tudom, hogyan írjam le jobban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Citroenekben asszem hidraulikus van-volt, az airride meg nem csergős cucc.

És nem ott dolgozok, csak van olyan progim, amiből a cikkszámokat-katalógusszámokat kinézem, aztán a csergőnek meg elérhető a listája, és abban keresgélek.

Vegyiparban melózok... még mindig. :lol:

Ja. és Csergő... Sarló utca. az Árpád tér és Virág utca közti utcácska. A Homok utca folytatása... stb. nem tudom, hogyan írjam le jobban. :lol:

Szal lefordulok, befordulok, felfordulok ... Az párhuzamos a yníl utcával, csa a kassaitól meik oldalt, ha a város felöl nézzük?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.