Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

%7Boption%7Dtééééééééééérkéééééééééééééééééép

:lol: Igyekeztem.

A képre rajzolt X-nél keresd. :lol:

:-DDDDDDDDDDDDD

Köcce

De ez meik város? Meg tunnád anni a GPSkódját? :-DD, na meg, hogy greenwichtől hány fokra van keletre, és az egyenlítőtől északra?? :-DDD

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

:D :P :lol:

Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűű a wc-m, már le van csempézve az egyik fala, most néztem meg :D

A fürdőt meg variálni kell.az viszont kétséges hogy szép lesz e úgy,d e nincs mit tenni. :lol: még este majd sakkozok :D

Ha ilyen ütemben haladnak, akkor szombatra kész lesz ;) jó, mi?ja és a csempésznek is nagyn tetszik a csempe, pedig ő már aztán látott soakt.mostmár meg vagyok győzve ;)

Link to comment
Megosztás:

Téli járósautót készülsz venni? :D

Nagyon jók ezek a kis corsák,elnyűhetetlenek,és mennek is...az 1.6 Gsi az valami 100 lovas...

Sajnos kell...mert a turbónak nem fog tetszeni a tél...ha vizes az út már akkor is kezelhetetlen, nem tudom mi lesz ha leesik a hó...

Az már csak mellékes, hogy legjobb esetben is 17 licit beszottyant... :lol: ha meg nyomom neki úgy igazán...akkor meg... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Sajnos kell...mert a turbónak nem fog tetszeni a tél...ha vizes az út már akkor is kezelhetetlen, nem tudom mi lesz ha leesik a hó...

Az már csak mellékes, hogy legjobb esetben is 17 licit beszottyant... :lol: ha meg nyomom neki úgy igazán...akkor meg... :lol: :D

Akkor meg jön a tanker hajó... :D De mi lesz, ha ebbe is belerakod a C20XE-t?

Link to comment
Megosztás:

Szívó mocit? Nem gondold? :lol:

Télre így marad, meg ha úgy nézem a 100 paci is elég arra, hgoy elvigyen A-ból B-be...de sose lehet tudni...bekattanok, aztán reggel arra kelek, hogy sziszeg a Corsa is... :lol:

No te ilyen vagy? :D

Ha összeraktam az asconámat,elviszem hozzád,hogy ott aludjon,hátha egyszer arra ébredsz hogy sziszeg az is :D Csak majd szólj is utána hogy menjek érte ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy az én esetemben a turbós is "szívó" moci...legalább is engem szívat rendesen... :lol:

Ha összeraktam az asconámat,elviszem hozzád,hogy ott aludjon,hátha egyszer arra ébredsz hogy sziszeg az is :D Csak majd szólj is utána hogy menjek érte :D ;)

Nagyon rosszat akarsz magadnak? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy az én esetemben a turbós is "szívó" moci...legalább is engem szívat rendesen... :lol:

Nagyon rosszat akarsz magadnak? :D

Nem kell nekem turbo,csak vicceltem :D A sorhat amúgy sem egy pörgős motor,inkább nyomatékból megy,úgyhogy majd ha idáig eljutok hogy mégtöbb erő kell,akkor majd szétnézek az ENEM háza táján :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát én is ezen csodálkoztam, egész éjjel,de nem is jött erre senki ;)

Mostanában nagyon ellaposodott itt a forgalom,biztos ez is miattam van....

:lol: Miattad vagyok álmos? :D

Sziasztok!

Légyszi dobjátok el nekem pü-ben a születésnapotok és a névnapotok dátumát a telefonszámotokkal együtt! Aki szégyenlős, annak a dátumnál elég a hónap-nap. :D Az utóbbi nekem kell, mert nincs meg mindenkinek a száma.

A weblapon nem férek el a bal menüben ( ;) ), be kellett kapcsolnom a jobb oldalit is, ehhez viszont 1-2 cikket át kell írnom. Pontosabban a képekkel kell játszanom, hogy rendesen kiférjen 1024x768-as felbontáson. :lol: Ha végeztem jövök!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.