Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tomi ha bármiben tudok segíteni szólj,bármit megcsinálok! Most itthon leszek kedd délutánig! :lol:

Most a kóddal kell játszanom. Mivel eddig olyan 800 pixel állt rendelkezésemre, ezért nagyobb képeket használtam (320x...). MOst csak olyan 600 pixelem van megjeleníteni a cikket, hogy teljesen látszódjon a jobb oldali men is, így most méretezni kell a képeket. Aztán az új komponenst akarom lefordítani. Ez egy eseménynaptár. Ehhez kértem a dátumokat.

Hm, ha jobban meggondolom mégis tudnál segíteni. Képek, menü ikonok kellenek minden mennyiségben. A menü szövegeit képekkel is meg lehet jeleníteni. Ahhoz kellenének gombok. Meg aztán a fejlécet is pár perc alatt dobtam össze és nem lett valami jó (pl a fórum ikonja olyan nagynak tűnik, bár az hamarosan lejön a jobb menübe). Meg aztán valami autóátépítős cikk is jöhetne. Pl olyan, mint a Sanyié.

Link to comment
Megosztás:

:lol: Jó reggelt. fáradt és nyűgős vagyok, és még semmi sincs elintézve, és...és kevés nekem a 24 óra.

Nem tudja valaki, hogy Salétrom utcán hol van vmi szaniter bolt, állítólag arrafelé, ahol a villamosok alusznak, de én nem tom, és nem akarok ott kóvályogni.

Szombat helyett nem lenne jobb avasárnap mozira, vagy bármire?mert lehet én Szolnok megyében leszek egyik nap, gyanítom szombat délután

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Én is írtam az oldallal kapcsolatosan. :D

Tegnap felhívtam a szervízt... talán jövő hét csütörtök... ;) Sajna olyan dolgokat is cseréznek, amikre nem is gondoltunk, vagy azt hittük, hogy visszaalakítható... persze szakszerűen, és ez itt a lényeg :lol:

Sziasztok, jóreggelt mindenkinek!

Laci,pontosan tudjátok miket kell cserélni,vagy majd szerelés közben derül ki? kíváncsi vagyok, mert ránézésre nincs nagy kár. mondjuk ránézésre nekem sem volt,de amikor megláttam a számlát....(igaz a műhely legalább 100e forintot nyert rajta.. :lol: )

weblapban én is szívesen segítek,ha kell tudok programokat is hozni,vagy keresgélni,vagy akármi :D

mozi vasárnap nekem is megfelel,bár időponttól függ :D de gondolom nem reggel akartok menni ;)

Link to comment
Megosztás:

Első kereszttartót, mert nagyon kifli lett a vonóhorog miatt, hátfal (ami a lökös alatt van), mert majdnem befigyelt a pótkerékbe is(jó nagyot kaptam a jelek szerint).... ezek mind új, gyáriak lesznek, mert nem tudnak gyorsan UGY-t keríteni... talán jobb is. Csak ne kelljen fizetnem, mert az gáz lenne...

Lámpák alsó füleit megjavíttatják, mert megrepedtek(szerencsére "csak" ennyi a bajuk)

Szóval van vele munka.

no meg ugye csomiajtó+lökösök+hűtők

Link to comment
Megosztás:

Első kereszttartót, mert nagyon kifli lett a vonóhorog miatt, hátfal (ami a lökös alatt van), mert majdnem befigyelt a pótkerékbe is(jó nagyot kaptam a jelek szerint).... ezek mind új, gyáriak lesznek, mert nem tudnak gyorsan UGY-t keríteni... talán jobb is. Csak ne kelljen fizetnem, mert az gáz lenne...

Lámpák alsó füleit megjavíttatják, mert megrepedtek(szerencsére "csak" ennyi a bajuk)

Szóval van vele munka.

no meg ugye csomiajtó+lökösök+hűtők

:lol:

hát,akkor elég nagy a kár,forinban kifejezve..

na én meg lassan indulok nyíregyre olajcserére...

hogy miért? itt debrecenben ez a kiegészítő olajcsere,legolcsóbb helyen 14-17 ezer forint lett volna,ahol vettem,ott pedig 10e...gyári olajjal. castrolt ajánlottak még a szervízben,majd megnézem milyen típusú,de sztem gyárit rakatok bele...

Link to comment
Megosztás:

:lol: Miattad vagyok álmos? :D

Sziasztok!

Légyszi dobjátok el nekem pü-ben a születésnapotok és a névnapotok dátumát a telefonszámotokkal együtt! Aki szégyenlős, annak a dátumnál elég a hónap-nap. :D Az utóbbi nekem kell, mert nincs meg mindenkinek a száma.

A weblapon nem férek el a bal menüben ( :D ), be kellett kapcsolnom a jobb oldalit is, ehhez viszont 1-2 cikket át kell írnom. Pontosabban a képekkel kell játszanom, hogy rendesen kiférjen 1024x768-as felbontáson. :lol: Ha végeztem jövök!

Én szívesen megadonm a számom, ha kell, végülis ide csak oylanok járhatnak fel, csak olyanok láthatják, akik nem kötsögölnek ugye? :-))

Jó reggelt!

Én is írtam az oldallal kapcsolatosan. :P

Tegnap felhívtam a szervízt... talán jövő hét csütörtök... ;) Sajna olyan dolgokat is cseréznek, amikre nem is gondoltunk, vagy azt hittük, hogy visszaalakítható... persze szakszerűen, és ez itt a lényeg ;)

Érdekes, én tudtam erről a kis karambolodról, de a talin nem ffedeztem fel, hog bármi baja lenne a szekerednek :-/ mmmmmmmmmmm

Link to comment
Megosztás:

Én szívesen megadonm a számom, ha kell, végülis ide csak oylanok járhatnak fel, csak olyanok láthatják, akik nem kötsögölnek ugye? :-))

Érdekes, én tudtam erről a kis karambolodról, de a talin nem ffedeztem fel, hog bármi baja lenne a szekerednek :-/ mmmmmmmmmmm

hátul a csomiajtón látszott, elől meg a rendszámtáblán... kívülről..

belülről: pótkerékhez hozzá se akartam férni, mert nem tudtam felnyitni a fedelet. elől meg a klímahűtő kifliben, a vízhűtőm meg majdnem a kipuffon, mert letörtek a felfogatásai(mertezműanyag). I_S benézett oda is, ő látta, Ti meg jobb, hogy nem... sőt, fényképet se csináltam direkt a kocsiról, mert nem akarom, hogy bármi is emlékeztessen rá. Ezt anno az astránál nem tettem... azt lefotóztam... meg is nézheted a képtáramban, ami az aláírásomban van. :lol:

jobb ez így.

amúgy ezeket a sorokat bárki olvashatja(kívülálló is)... szóval én tel.számot itt nem adnék meg a helyedben. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi,abban is tok segíteni!

Van egy rakat Lotus omegás theme-em windows-hoz,tele van ikonnal,meg képpel,meg egérmutatóval,

gif.-fek,jpg-k,elég sok,de ezen kívűl is van sok képem...Meg mondd hogy mi kell aztán küldök ok?

hohóóóóó Lotus Omegás képek nekem is kellenek :lol:

át tudnád küldeni? adorjant@freemail.hu a címem

kösz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudom, neked szántam a hírt. :D

kösz :D

fel akartam hívni,de menet közben inkább nem zavarom.

nem igaz egy rohadt csempéért ennyit kell rohangálni.. :lol: mert Nyuszinak azt mondták van itt debrecenben... van a f. :lol:

én ma már kétszer jártam meg debrecen-nyíregyháza-debrecen távot...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.