Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nekem is tartalmas napom volt.Ma tudtam meg,hogy miután jövőre Románia is belép az Unióba,a mi munkánkra továbbra is számítanak itt a határon(a jelenlegi álláspont szerint).Kicsit változtatnak a munkavégzés helyén,ugyanis ezentúl külföldön fogok dolgozni :lol: (Romániában :D )és el kell még járjak még 1 fajta iskolába Budapestre(Tatai ut 79),már november 16-án kezdődik is a suli!Mára ennyi elég is volt,mindjárt megyek iszok 1-2 sört a nagy izgalomra! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tartalmas napom volt.Ma tudtam meg,hogy miután jövőre Románia is belép az Unióba,a mi munkánkra továbbra is számítanak itt a határon(a jelenlegi álláspont szerint).Kicsit változtatnak a munkavégzés helyén,ugyanis ezentúl külföldön fogok dolgozni :lol: (Romániában :D )és el kell még járjak még 1 fajta iskolába Budapestre(Tatai ut 79),már november 16-án kezdődik is a suli!Mára ennyi elég is volt,mindjárt megyek iszok 1-2 sört a nagy izgalomra! :lol:

lehet csak én nem értem,de magyar vámos miért romániában kell dolgozzon??

Link to comment
Megosztás:

Kicsit pontosítok,nem vámos ,hanem vámkezelő(spedítőr,külkereskedő)vagyok és azért kell kinn dolgoznom,mert az áruátvételt kihelyezik a román állam területére(a magyar államhatáron túlra)!

Most még nem tudom,hogy ennek örülni kell vagy nem. :lol:

Na csá,holnap este jövök.

Link to comment
Megosztás:

Hihetetlen,hogy napok óta sehol senki nincs nemhogy éjjel,de már este sem...ennyire fárasztó itt?

Vagy csak én vagyok büdös?! :D

sziasztok!

hááát elég hosszú a sztori,de igazolt hiányzásunk van Nyuszival. majd ő talán elmeséli,én tépek haza,mert vár a számlázás otthon...kell a pízzzz :lol: szerelmes lettem az olajcsere alatt egy OPC hűtőrácsba... :D

nem tudom vasárnap tudok-e jönni mozizni,melótól füg,hogy haladok...sajna túl sok esélyt nem látok.

jó hétvégét mindenkinek!

ui: Vili újult erővel és olajjal falja mostantól a kilométereket. :lol: szám szerint túl vagyunk 8300km-en.

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

Mi asszem újult erővel fogunk tavasszal ismét festeni.... :lol: a fiam 1xűen borzasztó... direkt cseszegeti a falat... hol ceruzával, hol játékkal... és persze az a fal, ahol belül nikecell van, nem bírja a kiképzést. (be van simítva, de a jelek szerint nem elég vastagon.... :lol: vagyis, a fiamnak kevés. :D

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

végre már van itt valami mozgás!

Tegnap ilyenkor keltem fel,azóta nem aludtam,de remélem megérte,AdorjanT! Most töltődnek fel amiket kértél,és ígértem,SzaboT utólagos engedelmével :lol: Légyszíves ha megnézted/letöltötted,szólj,és leszedem,hogy ne foglaljuk a helyet a webhelyen,és Tomi ne rúgja szét a seggem :lol:

Jaaaa,kelleni fog ez is:

lotus

Szép napot mindenkinek! :D

Link to comment
Megosztás:

Én csak megmutattam, hogy én tájékozott vagyok a témában, mert nekem nem kell, hogy képeket töltögess, megkeresem én magamnak. :D :lol: :lol:

Én is csak klikkelgetést akarok megspórolni a többieknek,a link nekem is megvan,és az összes többi cuccot sem én töltöttem le,hanem egy kedves (!Régnemlátott!) komám... :D

De egyébként is helyes hogy tájékozott vagy,ez az alap egy farosnál ;)

Sanyit látok alul ;) Itt vagy Tesó?

Link to comment
Megosztás:

Én is csak klikkelgetést akarok megspórolni a többieknek,a link nekem is megvan,és az összes többi cuccot sem én töltöttem le,hanem egy kedves (!Régnemlátott!) komám... :lol:

De egyébként is helyes hogy tájékozott vagy,ez az alap egy farosnál :D

Sanyit látok alul :D Itt vagy Tesó?

Tényleg!!! Tas!!!!! hol vagy???

a faros dolgot meg vegyem úgy, hogy tag lettem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet,hogy aki ilyen látványosan pucsít,az megérdemli hogy b@szogassák! :lol: :lol: :D

Rengeteg cuccom van opelekről,nem csak ami itt van ennél a svédnél,hanem amit még Tas az átvirrasztott álmatlan éjszakáin töltögetett,az itt van nekem is,és rengeteget tanulok belőle :D

Hiányzik a hülye fejed mucus,hol a rákban vagy? ;)

Link to comment
Megosztás:

Ja,mán csak egy faros ótó kék hozzá :D vagy két deszka :lol: :lol: :D

No hallod-e... most még az ótókám fara is hiányzik... az orrosnak... remélem hamarosan kész lesz, mert hiányzik az 1.8.... 1.2 kicsike.... meg erőben is fele... meg hosszban is kicsi... meg egyáltalán... ááááááááááááááááááá

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.