Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hali!

Most nézem, hogy Mackó Kombibetyár! De azt nem úgy kellene írni, hogy Combibetyár??? :lol:

Az attól függ jó combja van?

Jó lett a kép? Sajna a söröskorső nem láccik teljesen, de ez már jó, hogy senki nem venné ki ebből, hogy hogyan is készült, miből áll össze :-///

Link to comment
Megosztás:

Sanyi, otthon vagy, vagy melóban? Mikor tudlak felhívni?

Az attól függ jó combja van?

Ezt lehet nem nekünk kellene eldönteni... Ildi?

Tsahsztok

Mikor is mozisztok? Nemma?

Nem. Én meg holnap sem. :lol: Meló került és hát kell a pénz... Viszont jövő héten péntek du és szombat késő du/este járok Db-ben. Azaz keresztül autózok. Tartani kellene egy minitalit.

Link to comment
Megosztás:

http://www.dba-oracle.com/images/topsecret.gif

Képpel nem idézünk! Anti ;)

A titkok az azért titok,hogy nem mondható el másnak.

Ezért aki tudja a titkot,annak egyfajta hatalomérzete van azok felett,akik nem tudják ugyanazt.

Viszont ha jön valaki aki azt mondja,nem érdekel a titok,afelett nincs hatalom!

Kívánom hogy jöjjön össze amit terveztek! és éljen a farhatalom :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Csakis, de fő a diszkréció! Annyira, hogy még mi sem tudjuk, miről is beszélünk. :lol:

haha én tudom bibibííííííííí

nem is oan nagy titok ez, csak lesbi partyt szerveztek a paris hilton hotelben, ami kanbuli, és igyenes lesz mindenkinek a beugró, de hozzon mindenki magával egy első korszaki picasso festményt, de aki vangógot hoz, az csak bugyiban szeretkezhet :-))

Link to comment
Megosztás:

Srácok, mondom amit mondok Tamás meg tolmácsolja a titokhoz, ő már tudja mire gondolok, szóval gond nincs :lol:

Milyen hipermodern WC-t építettek oda be?

:D Sajna bérházi építkezés következménye, hogy ha a hatodikról zúdúl a víz, akkor a víz a falhoz tapadva kígyózik lefelés, és ezért a mellékcsőben köt ki belőle minimális mennyiség. Ezt akartam valahogy leírni, ezek szerint sikertelenül :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: Sajna bérházi építkezés következménye, hogy ha a hatodikról zúdúl a víz, akkor a víz a falhoz tapadva kígyózik lefelés, és ezért a mellékcsőben köt ki belőle minimális mennyiség.

Fúj de gusztustalan! És ha te rajta ülsz a retyón, és a budin mondjuk letörik a bűzzáró, ami a vizet visszatartja, akkor a fentől jövő trutyi aládcsap? Juj, ezt most levizualizáltam!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fúj de gusztustalan! És ha te rajta ülsz a retyón, és a budin mondjuk letörik a bűzzáró, ami a vizet visszatartja, akkor a fentől jövő trutyi aládcsap? Juj, ezt most levizualizáltam!!! :D

:lol: :lol: :D B@szki Sanyi!Elképzeltem a fejed,ahogy vizuálsz ilyeneket!

szkjúzmíí.... akkor az a renccer jól el van b.va... elvileg y-al kéne csatlakozni... az meg a csorgást kicsukja... uhh... rendesen el lehet qrva... (már egy pár retyólevezetőt csináltam(tunk faterral)... tapasztalatból beszélek... nem csak a levegőbe.

Én anno Tomi023 anyukájának cseréltem retyót az "új" bérházi lakásában!Nem volt egyszerű történet!Melegítgettem a müanyagcsövet,mire olyan helyzetbe sikerült hajlítani,hogy jó legyen!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.