Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Igen mondjuk azt hogy Y itt is volt, és a sztori kissé bonyolultabb, mert a wc-t kiszedték, így nem volt lezárva az y vége, tehát ami a zúgásból kicsapódott az ott kötött ki a csatornában.és áztatta az alattam lakó falát, szerencsre engem nem :lol: de a mákos csak vizet kapott :D mert aztán amikor a csövet kivezettem, majd lezártam, sűrítményt nem láttam :lol: Majd leküldöm afestőket hogy hozzák rendbe neki. Csak azért voltam ideges, emrt a tuskó már előző nap is feljött amikor az erkélyt burkolták, hogy "már háromszor seperte össze az erkélyt, legyünk már óvatosabbak". Vazze, ha nem írtam volna ki előtte, hogy türelmüket kérem...na mindegy, úgy látszik ez iylen ...bunkó, majd ha beköltöztem lemegyek, beszélek vele :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

... a tuskó már előző nap is feljött amikor az erkélyt burkolták, hogy "már háromszor seperte össze az erkélyt, legyünk már óvatosabbak". Vazze, ha nem írtam volna ki előtte, hogy türelmüket kérem...na mindegy, úgy látszik ez iylen ...bunkó, majd ha beköltöztem lemegyek, beszélek vele :D

Mondtam a megoldást! Fapapucsos sztepp Opeltali! :D

Miután Tamással szétváltunk rámtapadt egy ttranztios, ha gyorsítottam lemaradt, aztán vissza a hátsómba, és ez így ment Görbeházáig, ahol villantott majd félreállt. :lol: Azóta is keresem miért és kicsoda...

De a két Tamásnak örök hálám a tegnapi napon tanúsított jóságukért és segítőkészségükért, ha nagy leszek meghálálom srácok!

Szeretlek titeket :lol: Köszönöm

Ha jól emlékszem, akkor neked hátulra van felragasztva a matrica, igaz? Talán a miatt volt...

Mi is szeretünk (én nem úgy, mint a másik Tamás, de én is szeretlek ;) ). Én pl szeretem a zserbót... ;) Majd a házavatón.

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emlékszem, akkor neked hátulra van felragasztva a matrica, igaz? Talán a miatt volt...

Én pl szeretem a zserbót... :D Majd a házavatón.

Igen hátul van a matrica...ezért is kérdeztem itt is hogy innne volt-e valaki :lol:

Zserbó!Tudom nem felejtettem el, majd addig gyakorolok, hogy jobban sikerüljön mint a múltkori :lol:

Link to comment
Megosztás:

Perce neki lehet mozgóképe, nekem meg nem :-pppp

Nagyonnagyon készenvagyok, sikerült mexereznem egy elgutolsó verziós luxus kadettet (motor+váltó nélkül) salgótarjánból, szal lesz mit átszerelgetni bullomba. Jövő héten megyek a hegyekbe, és amit tok, el is hozok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én meg 2 napig nem tudtam netezni,már azt hittem hülye vagyok,ma reggel pedig helyreállt a rend :lol:

Megnézem az email-om,hát mit kaptam az én édes komámtól? Aszongya,ezt nézd meg ezek megzakkantak:

8a_27.jpg

Szóval ez itt egy V8-as kadett,elég brutálisan helyrerakva! :lol:

97_27.jpg

és a belseje is:

39_27.jpg

Na ha valami,akkor ez legutolsó verziós luxus kadett! :D

Köszi mucus a linket,nagyon meglepődtem! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem értem! :lol: Az avatarban lévő .gif is tiltva van?

Szentem nem, csak amit én betettem, az nem működöt itt, elhet túl angy volt a mérete.

Anim.exével (psp8-é) csináltam. Nya holnap menek, eléggé érdekesen fog kinézni az ótóm :-)) Majd meglátyátok teljesen plüss belső, grafitmetál ajtók, és motortető. Nemagmég sok minden (csináltam sufnimélynyomót, de el van rejtve :-ppp

Link to comment
Megosztás:

hali!

unokatesóméktól jöttem fel, mert Ildi már elaltatta a srácokat, mivel tegnap és ma unokatesóm szobájára vágta, egy normális ajtónak helyet, és annak a beállításán, illetve vakoláson dolgozgatok.

Holnap is lesz még vele meló, mert vastagon nem lehet vakolni... pedig de jó lenne.

Gyorsan olvasgatok, mert reggel meló...

Link to comment
Megosztás:

Hát, ha már kifizetted, egyed is!

:D :D rendben :D

Lakásfelújítás... :lol:

De a két Tamásnak örök hálám a tegnapi napon tanúsított jóságukért és segítőkészségükért, ha nagy leszek meghálálom srácok!

Szeretlek titeket :lol: Köszönöm

a Tamások már csak ilyen rendes emberek ;) :P

mint mondtam rám,de amint látod,másra,másokra,ránk mindig számíthatsz ;)

és én is nagyon Szeretlek :D

Link to comment
Megosztás:

személy szerint többször töltöttem már hurkát,kolbászt,ezekben aktívan részt tudok venni,de a disznó lábát nem fogom :lol:

Akkor részünkről az aktív tevékenyég már megvan, akkor nekem már nem is kell csinálnom semmit, vagy azt amihez a legjobban értek....dirigálni :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor részünkről az aktív tevékenyég már megvan, akkor nekem már nem is kell csinálnom semmit, vagy azt amihez a legjobban értek....dirigálni :lol: :D

neked ilyenkor már aludni kell,nem beszólni :lol: :D ;) hogyhogy itt?

az hogy értek hozzá,nem azt jelenti,hogy csinálni fogom. lehet csak tanácsadó leszek,egy asztalnál ülve,sört kortyolgatva... :D

és hogy te ahhoz értesz a legjobban....hááát azért nehogy azt hidd (neeem,tudni se akard ;)),hogy te vagy itt az imperátor :P

Link to comment
Megosztás:

neked ilyenkor már aludni kell,nem beszólni :lol: ;) :D hogyhogy itt?

az hogy értek hozzá,nem azt jelenti,hogy csinálni fogom. lehet csak tanácsadó leszek,egy asztalnál ülve,sört kortyolgatva... :lol:

és hogy te ahhoz értesz a legjobban....hááát azért nehogy azt hidd (neeem,tudni se akard :D),hogy te vagy itt az imperátor :D

szia Tomi,én csak importőr vagyok,megnézted amit importáltam neked? ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor részünkről az aktív tevékenyég már megvan, akkor nekem már nem is kell csinálnom semmit, vagy azt amihez a legjobban értek....dirigálni :lol: :lol:

Dehogynem! Te pucolod a belet a töltéshez! :D Ugye Sanyi?

Topic igazából mást jelent, egy hozzáfűzés, amit az ember a chatira való belépésnél olvas.

A topic angol szó, jelentése tárgy, téma. :D Ennyi. Ha máshol másra is használják...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.