szabot Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 adhatnál még pár apró infót,ha ennyire tudsz előre mindent :unsure: Pl. az e heti ötöslottó nyerőszámait... :blink:
adorjant Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Pl. az e heti ötöslottó nyerőszámait... :unsure: például arra gondoltam,igen :blink:
Sörös Sanyi Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Viccelsz? Még a múlthetit sem tudom! :unsure:
szabot Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Nekem viszont van egy jó hírem: megyek reggelizni! :blink: Van egy rossz hírem is: utána meló ezerrel, szal max csak du vagy este jövök. :unsure: Addig is jók legyetek! Persze ha nem megy, akkor nem kell erőltetni. ;)
mackosajt Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Jó reggelt! Hol esik? :unsure: Itt száraz minden. :blink:
adorjant Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 itt sem,de borongós. melózol? vagy csak szimplán fent vagy hajnali 8kor? :unsure:
mackosajt Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 szimplán fent vagyok... tudod, nálunk a gyerek hétköznap oviba megy... menne, ha nem köhögne... így dokizni fogunk, de mind3-al... mert mindegyik köhög. még mindig.
adorjant Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 ez nem jó hír... ráadásul gondolom mindig így megy,ha az egyikőjük lebetegszik,akkor elkapja a többi is... :unsure:
mackosajt Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 ez már csak a levezetés... de holnap oviban jön a Miki bácsi... szal elég gáz... így nem mehet, de ha nem megy, akkor nem lesz Miki? :unsure:
adorjant Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Miki bácsi? a sarki kocsmából,és ezt énekli? jimbeambeammmm-jimbeammmbeammmmm ;) ja hogy a Mikulás..... ;) hááááát jó kérdés :blink: nincs a közeletekben bérmikulás? én sajna nem vagyok alkalmas a feladatra,ahhoz nagyon kicsi a pocakom,ja meg borotválkoztam is :unsure: :P
Endlos Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 szimplán fent vagyok... tudod, nálunk a gyerek hétköznap oviba megy... menne, ha nem köhögne... így dokizni fogunk, de mind3-al... mert mindegyik köhög. még mindig. Nekem is csak nagyon lassan múlik a torokfájásom. Nagyon kikészítő, alig tok vmi hasznosat csinálni.
adorjant Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Nekem is csak nagyon lassan múlik a torokfájásom. Nagyon kikészítő, alig tok vmi hasznosat csinálni. öblögetni kell,egy kis házi pálinkával... :unsure:
Endlos Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 igen. de ez volt az eddigi legfontosabb győzelmem. egy orros kerekedett felül egy faroson :blink: ;) egyébként minden faros ennyire elfoglalt mostanság? Roli,meg Tas kifejezetten ritkán jár erre :unsure: Micsoda csata lehetett, imádom a csatákat :-))
Sörös Sanyi Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Micsoda csata lehetett, imádom a csatákat :-)) Nem volt nagy kunszt. Egy hétvégén át nem szólaltunk itt meg. Persze ez minket ismerve iszonyat nagy küzdelem volt. :unsure:
adorjant Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Nem volt nagy kunszt. Egy hétvégén át nem szólaltunk itt meg. Persze ez minket ismerve iszonyat nagy küzdelem volt. :unsure: úgyúgy! azért meglepődtem,hogy felvetetted,hogy maradjunk csendben. eleinte nem hittem benne,hogy akármelyikőnk sokáig fogja bírni,de utána azért is megmutattam :blink: üdv Gyuri! rég jártál már itt! a Mikulás már a kertek alatt jár felétek is? :P ahogy látom,Roli is itt van már ;) szombaton akkor jössz? ;) (ez a kérdés természetesen minden klubtagra vonatkozik)
Vascona Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Nem tudom, mi lehet velük. Remélem, mindketten jól vannak, és csak azért nincsenek, mert álmokat valósítanak meg. Ja,ráadásul elég nagy álmok valósulnak meg :blink: Itt vagyok ám én,figyelemmel követlek benneteket miket írtok,sajnálom a Sanyi mantáját,és mint a hátrányban levő kisebbség(faros gang ;)) megnemalázott tagja,ki kell jelentenem,hogy durva bosszúállás lesz elvérzett bajtársunkért,elég hamarosan... A kicsi ascona kap egy C20NE motort,meg a váltóját,hogy semmi se legyen véletlen...addig csak szépségversenyen fog indulni,szegénynek nagyon vérzik a váltója,de nem várom meg míg begyógyul,átültetés lesz ;) A nagy meg karácsonyra ki lesz faragva,lassan már minden megvan hozzá,egy-két apróságtól eltekintve... Ott is volt ám egy kis számolgatás,hogy a nagy(omega-senator) tengelytávhoz képest itt a hátsó kerekeimre(a sokkal rövidebb tengelytáv miatt) sokkal nagyobb leszorító erő fog hatni mivel a moci a bölcsőn van csak rögzítve,aztán meg a váltón.A mozdonymotor alapból hátrébb lesz tizenakárhány cm-vel,a váltó meg leghátul a váltótartó bakon,ami meg már jóval hátrébb van mint bármelyik ascona váltótartó bakja,emellett a hátsó futómű a maga kis 115 kg-jával is hivatott nyomni az autó seggét(a jelenlegi futóművét az asconának fél kézzel emelgettem múlt héten diffivel mindennel együtt,van vagy 40-50 kg)...emellett a senátor futóműve szélesebb kerek 5,4 cm-vel oldalanként,a 17-es kerekek ET13-ja meg még kirakja az agytól a kerekeket,úgyhogy már csak ültetni kell,és meg is lesz a full gokart érzés... :unsure: Az adatok teljesen hitelesek,mivel minden alkatrész itt figyel a garázsban,és én meg egész múlt héten munka után mérőszalaggal futkostam éjszaka 12 óra munka után reggel hattól kb 10-ig :P Egészségileg köszönöm mindketten jól vagyunk,bár engem mostanában gyomorideg környékez,de ennek semmi köze sem egészséghez,sem autóhoz...
Sörös Sanyi Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Hurrá! Csupa jó hírek! (kivéve a gyomorideget) Az enyém se lesz már sokáig elvérzett. Lassan (nagyon lassan) mi is nekiállunk. De lehet, hogy pénzhiány miatt a szélesítés és a BMW cucc csúszik kicsit. Mindegy, csak végre normálisan gurulna...
softi Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Akkor most (szombat) elmarad a Manta nézegetés?
Sörös Sanyi Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 A Manta nézegetés (és próbaút) még egy jódarabig elmarad. De majd bepótoljuk. Különben is, nem annyira nagy szám, hogy nézegetni kelljen. Négykereke van ennek is, és gurul. De hogy hogy, na az a nem mindegy! :blink: Roli! Van a számodra egy jó kis tananyagom! Egy japcsi csóka tanít benne driftelni. Farosnak kötelező! :unsure:
adorjant Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 a jelenlegi futóművét az asconának fél kézzel emelgettem múlt héten diffivel mindennel együtt,van vagy 40-50 kg Roli,most menőzöl,hogy fél kézzel ennyit emelgetsz? :unsure:
Vascona Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Roli,most menőzöl,hogy fél kézzel ennyit emelgetsz? :unsure: Neeeem :blink: Csak a senátorét meg 20 percig küszködtem fel az utánfutóra,erre mondtam,hogy ahhoz képest ezt fél kézzel el lehet dobni ;)
adorjant Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 Neeeem :unsure: Csak a senátorét meg 20 percig küszködtem fel az utánfutóra,erre mondtam,hogy ahhoz képest ezt fél kézzel el lehet dobni :blink: szóval akkor a saját kérdésemre válaszolva,IGEN ;) ;)
Vascona Elküldve December4, 2006 Elküldve December4, 2006 szóval akkor a saját kérdésemre válaszolva,IGEN :unsure: :blink: De Tomi! Az nem nehéz! ;) Te fiatalabb korodban nem dobáltad a csajokat a strandon a vízbe? Na ez sem külömb,csak itt egy darab vasat dobsz,és nem vízbe,hanem legfeljebb az ócskavas tárolóba ;)
Recommended Posts